Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) divergens


divergens
tag

Hali!
Én éppen brandenburgban (berlintől 40 percre vonattal) töltöm az ösztöndijjam..Minden nagyon jó, minden nagyon szép:)..így első nézésre..
Én úgy látom,minden jobban szervezet mint, otthon..pl: a pénz befizetések, admisztráció stb nincs aza marha nagy bürökrácia. Otthon ha valmit el akar intézni az ember csomó idő, eddig itt minden flottul ment..Egyedül az otthoni egyetemi kollégium internetes szabadsága hiányzik..mivel itt csak havi 6giga lehet az adaforgalom..
Szépek az épületek, látszik hogy a dolgokat nem 4-5évre tervezték..engem egyedül a sok hiphopkinder által készitett randa tag-ek(remélem jól nevezem, nem vagyok ebben járatos) idegesit, itt nagyon sok van..
Az emberek jó fejek, segítőkészek, legalábbis az én lakótársaim...
sok koment van itt, hogy ''ez nem a magyar pénztárcának van ez xy hardwer'' igen, látszik hogy ez nem egy olyan világ, hogy vegyük meg a legolcsóbbat, és majd tuningolunk:) néztek rám hülyén, a 21colos sony tft mellől (mellette meg egy IBM X laptop)minek az tuning, meg hogy kell azt?!pedig informatikusok, gépészmérnökök..szerintem csak nem érdekli őket ez a téma..

üdv

Ui:ha tudd valaki itt a környéken valami olcsó/használt pcmcia wlan kártyát, az szóljón!! :D

quake III arena

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.