Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) IQfályter


IQfályter
tag

Nem volt unalmas inkább (siralmas) vagy lagymatag de köszönjük a fáradozásotokat .:R

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A legérdekesebb a motorola nyújtózkodó telefonja volt az idei MWC-nek. Szerintem. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Luck Dragon válasza pusszycat (#2) üzenetére

Az tényleg innovatív eszköz volt a bemutatón , picit sajnálom , hogy ThinkPhone nem került lencsevégre arra nagyon kiváncsi lettem volna ,vagy nem eset szó G x3 sorozatáról de az is lehet , hogy nem is voltak kint ezek az eszközök . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) #77167872


#77167872
törölt tag

Szerintem dög unalom volt a megjelent cikkek alapján! Talán a szereld magad Nokia ami hozhatna némi hasznot az embernek. (persze normális hardverrel).

(#5) szupermacs válasza #77167872 (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem is vérszegény volt az egész.

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Azért öregszem. Év elején vettem új telefont, ezzel a mobilos dolgok letudva. Most látom, hogy volt közben MWC, de a linkekre pillantva úgy érzem, hogy a világon semmiről nem maradtam le.

(#7) klaya86


klaya86
senior tag

Nulla az egész és ez nem az mwc hibája. Egyszerűen annyira lelassult már a technológiai fejlődés és nincsenek innovatív ötletek, hogy az egész mobilipar full érdektelen lassan. Csiszolgatás, reszelgés megy évek óta csak.

(#8) gattolino


gattolino
senior tag

Nem tudom mit vártok. A feltekerhető kijelzőt is már az LG demózta évekkel ezelőtt. Itt most újra bemutatták. Lelassult a mobilpiac, vagy inkább meg is állt. Nem nagyon lehet már újat mutatni. A holografikus kijelzők, meg 3D illetve új akksitechnológia ami szerintem még izgalmas, de lehet egyikből sem lesz semmi

Vivo X90 Pro Plus

(#9) #77167872 válasza gattolino (#8) üzenetére


#77167872
törölt tag

Igazából normális áron vártam volna "csodakészülékeket"! Pl jól összerakott nem féltégla és nem almahypeolt telefonokat!
Nem kell a 240-300W meg társaik. Szerintem ez baromság a 33-67 is pont elég! Értem én, hogy pálcamutogatás de pl a xar szoftvert nem reszelgetik alatta akkor meg minek! Csak kiragadtam egy példát!
(de biztos van köztünk olyan is akinek csak egy perce van mobilt tölteni a 24órájából és neki 1000W kellene :C ).

(#10) ShadowX


ShadowX
őstag

Köszönöm a tudósítást a Mobilarenanak.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy két út van az MWC előtt. Az első, hogy meg fog szűnni, a másik, hogy egy kínai sh*tshow lesz belőle (mint idén). Úgy látszik most mindenben újra a különcködések idejét (évtizedeit) éljük. Mindenki külön show-t akar és szervez magának. Erre nagyban csak az Apple és a Samsung képes, a többiek egyelőre elbújhatnak mellettük, persze ami késik nem múlik, de ahhoz meg név, presztízs és marketing kell.

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Osztomaz előttem szólokat. Dög u álom volt. Nyilván egy Csomlmo nagy név már nincs, vagy csak nagyon elenyeszo a piaci részesedésük. De ez már így nagyon gyatra :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#11) üzenetére

Tessék ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az a szenya predektiv szovegjavito :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Sys85 válasza klaya86 (#7) üzenetére


Sys85
veterán

Pontosan.
Mára annyira tyúklépésben halad az egész ipar előre,hogy 1,5év alatt egyetlen egy mobil sem tudta felpiszkálni rendesen a fantáziám,szóval olyan sem mostanában volt hogy egy mobil nálam ennyi időt kihúz. :D
És ahogy látom egy darabig még marad is a jelenlegi telóm.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#15) Luck Dragon válasza Sys85 (#14) üzenetére

I13P ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Sys85 válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Sys85
veterán

Hogy találtad ki? :DDD
Biztos nehéz volt. :))

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17) KillHates


KillHates
nagyúr

A beszámoló tök jó volt, a kiállítás meg olyan amilyen... Erről nem Ti tehettek.
Pár hete olvastam, hogy a Z generáció az android sírját ássa akkor csak néztem, de most valahogy benne is ilyen érzés körvonalazódott meg a videót nézve; tényleg kimerültek az ötletek a mobilgyártás frontján.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18) Luck Dragon válasza Sys85 (#16) üzenetére

Magic :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem is bejött a nyújtózkodó Motorola. Az már biztos, hogy ez nem lesz megvehető.
De egy az egyben zárva a felesleges részeket mehet a boltba.
Az a csoda új Thinkfone hol a bánatba van? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) Solten


Solten
addikt

:/

Saor Alba

(#21) beyruth82 válasza #77167872 (#9) üzenetére


beyruth82
veterán

Így van!Minek a sokwattos töltés? Ezt mondom hosszú évek óta. Én vagyok ennek az úttörője. Én már az 1 magos 128mb ramos, 4096 színű 128x128-as kijelzős vga kamerás telefonok idejében is megmondtam, hogy minek a 2 magos 256mb ramos, 65 ezer színű kijelzős, 1 mpx kamerás telefon? Teljesen felesleges. Azóta meg nézd meg mennyire elszállt az agyuk a telefon tervezőknek! Kénytelen vagyok egy alcatel ot995-öst használni 2 giga rammal és 5mpx kamerával mert ennél gyengébbet nem találtam a piacon tavaly. Érzem is, hogy feleslegesen erős, gyors telefon és túl hamar feltölt. A brutális kamera felbontásról már nem is beszélek inkább....

[ Szerkesztve ]

(#22) #77167872 válasza beyruth82 (#21) üzenetére


#77167872
törölt tag

Teljesen felesleges 200+W és csilliárd megapixel! A készülékek zöme sosem fog 20-30Wattnál többel tölteni! Értelmesebb fejlesztések kellenek és szorgalmazni a készülékek hosszabb támogatását! Pl ezzel nem nagyon hencegnek a gyártók!

Jelenleg milyen készüléket hasznlsz?

(#23) beyruth82 válasza #77167872 (#22) üzenetére


beyruth82
veterán

Xiaomi 11T. 67W töltés és annyival is tölt. Parom samuja 25W-s és jóval lassabban tölt fel ugyan akkora akku kapacitas mellett. Volt 120W-s töltésű telóm és az 13 perc alatt töltött fel 5-100-ra. Nagyon jó volt, hogy reggel felraktam és egy kávéivás alatt feltöltött a teló. Régen az 5-10W-s töltések korában este rakta fel az ember aztán lógott a vezetéken egész éjjel a teló mert 2-3 óra volt mire feltöltött. Nem feleslegesek ezek hidd el! Xiaominál pl 4 éves tamogatas van de samunál is minimum ennyi. Ennél több úgyse lesz. A fejlődés sose felesleges mert ma még soknak tünhet a 200w de 2-3 ev mulva már megszokott lesz. Anno a 2 giga ramot is soknak talalhattad vagy az 1mpx felbontasú kamerát a vga után most meg látod mi van. Egyébként lehet venni ma is 3-5w-s töltőket és azt rádugni az 5000mah-os telóra akkor 5 óra mire feltölt ha valakit zavar a gyorstöltés. A többségnek viszont jó ez.

(#24) pusszycat válasza #77167872 (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicces mikor a lassan töltött akku hamarabb bedöglik mint a gyorstöltös. :D Mert nem csak az számít hanem a technológia amit az illető akku alkalmaz és a komponensei minősége. Ezen kár rugóz ni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#25) Ádám16


Ádám16
addikt

De, szerintem baromi unalmas volt.

Az érdeklődésem nem csökkent a mobil/okostelefonok iránt az évek során, emellett tisztán emlékszem, mennyire vártam ~10 éve a februárt, hogy menjetek a MWC-re, mert a nagyágyúk java ott lett bemutatva, és rengeteg izgalmas dologban fejlődött akkoriban évente a telefónia.
Ahhoz képest ez egy üres lufi szerintem.

(#26) zolomon17


zolomon17
senior tag

Külső szemlélőként nem unalmas volt, hanem pusztulat érdektelen, sajnos :( Várom a telefont nagyon, ami a Oneplus 8T méltó utódja lehet (és valószínűleg zsinórban 3 OP után ezúttal valami más gyártó lesz a befutó), de ha az MWC-n felsorakoztatott cuccora nézek, akkor bizony nemhogy nem dobogtatta meg semmi a szívem, de még inkább le is lassult a pulzusom...

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#27) kbyte1024 válasza zolomon17 (#26) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) mindhunter


mindhunter
csendes tag

Hová tűnt Ken Hong???

(#29) Ádám16 válasza mindhunter (#28) üzenetére


Ádám16
addikt

Kivonult az LG a mobilpiacról.
Így Ken Hong is.

(#30) Polarstar válasza mindhunter (#28) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Elment Kimchit árulni a halpiacra. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) csibe1 válasza beyruth82 (#23) üzenetére


csibe1
addikt

Jajj, de jól hangzik!négynégynégynégy!
A végén 2048 magos, x terabyte-os RAM-on, és az y petabyte-os tárhelyen futtatott 5000KWh-os akkuval meghajtott telefonok lesznek (2KWh töltéssel minimum); mert a szoftvert nem tudják, de inkább nem akarják optimalizálni; persze mindezeket a környezetvédelem jegyében. ;] :DDD
Persze a lényeg a fejlődés, mert az újabb mindig jobb :P

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32) T. I.


T. I.
senior tag

A HMD interjú közzététele érdeklődés hiányában elmarad? Persze, vágás+feliratozás..., de azért az MWC anyagok már a legtöbb helyen kijöttek. Szerencse,h a beígért csípős kérdések miatt biztosan megéri a várakozást.

(#33) Bog válasza T. I. (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem marad el. Vágom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) T. I. válasza Bog (#33) üzenetére


T. I.
senior tag

A maroknyi Nokia user nevében köszönöm a munkád :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.