Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

Ez kinek készül? Egy AW SE2 250 USD-től indul. Egy GW4 70k HUF itthon, de még egy classic cellular is kijön ennyiből. Ebben az ársávban már garmin-nak is van bőven órája ha az üzemidő számít.
Nem tudok olyan indokot ami abba az irányba vinne, hogy 110k+ HUF-ért egy ember vegyen egy órának kinéző xiaomi band-et.

[ Szerkesztve ]

(#2) gazdi40


gazdi40
csendes tag

Szokásos túlárazás.Támogatás 00 aki akarja vegye. Az egy éves modellekhez se képesek legalább egy magyaritást kiadni.Szotveresen meg gyenge mindmáig

(#3) Lajmund


Lajmund
senior tag

Nagyon elszálltak az árakkal. Méd a gts2e-t vettem 30-ért 2 éve. Kb ugyan ezt tudja mint ez 114-ért. Ennyit egy xiaomi nem ér ebben a formában. Nem is tudom már melyik strapa orájuknál csinálták azt meg hogy 2 dollárt kérnek egy prémium digitális számlapért :D Inkább ennyiért samsung.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4) Graphics válasza gazdi40 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valószínűleg akkora a magyar piac, hogy mindenképp szem előtt fogják tartani... Lepkefing vagyunk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ez volt huaweinél is pl a watch fit -> watch fit 2 esetén. Lényegében megduplázátk az árát miközben érdemben nem fejlődött, nem lett gyakorlatban okos... Míg az első 20-25k szerintem egy jó vétel addig a 2es még mindig 50-60K annyiért viszont nagyon drága.

mobilnál is teljesen elszállt 13assal a ló xiaomival. Avval a supportal amit xiaomi csinál versenyképtelen.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) juuzer


juuzer
addikt

Egy aktivitásmérőért ez szerintem nagyon sok. :) Pláne, hogy a Watch 4 olcsóbb. Ha valaki okosórát keres. Sportban meg aktivitáskövetésben a Garmin és a Huawei sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#7) Lajmund válasza Graphics (#4) üzenetére


Lajmund
senior tag

Érdekes a samsungnak nem vagyunk lepkefing...

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#8) Predatorr


Predatorr
őstag

Pocsék szoftver, semmi frissítés, vagy csak ront, de legaláb már drága is a xiaomi. :C Most épp egy Watch color-om van, pár fos amazfit és band után, ez csak pár helyen szar, ami nem fontos. Eztán már samsung lesz, ha végre bír 1 hetet.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Dare2Live válasza Predatorr (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hetet? :))

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) Predatorr válasza Dare2Live (#9) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, a xiaomi/amazfit óráim simán tudták, és engem nem zavarna egy nagyobb akku, nem Z generációs homo pudingus vagyok. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Van itt valaki akinek S1 Pro órája van?

(#12) kazsmerlaca válasza Csocsesz75 (#11) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Helló! Igen, most vettem egyet.
Nekem az fura, hogy semmi nincs beállítva mégis reggel 10:00-kor csörgött, hogy ideje felkelni. Normmááális? :O

Amúgy teljesen magyar nyelvű az óra...

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#13) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Ki kellett kapcsolni az alvás időpontot, így már nem ébreszt 10-kor :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#14) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Már nálam is megőrzi a pulzusgrafikon a mérési eredményeket. Király :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.