Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibke


tibke
csendes tag

Hello!

A probléma a következő :
Adva van egy MSI KT6-Delta LS tipusu alaplap és hozzá egy ATI Radeon 9000PRO grafikus kártya! Minden tökéletesen működik! Vettem egy MSI GeForce 440MX (8x AGP ) VGA kártyát és kicseréltem az ATI-val. A pobléma itt kezdődik, ugyanis nem kapcsol be a monitor! Aztán visszatettem az ATI-t és már azzal sem kapcsolt be! Amit eddig megpróbáltam az az, hogy reseteltem a BIOS-t, de igy sem indult be! Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj, ugyanis azelőtt minden rendben volt?!

Paraméterek : ATHLON-XP 1700+, 256 MB PC400 RAM, MAXTOR 40GB HDD, LG égető, TEAC CD-ROM!

(#2) Raymond válasza tibke (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Nezd meg a VGA csatlakozot a monitor kabel begen nincs e valamelyik pin eltorve vagy benyomodva...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#3) strike-force


strike-force
őstag

előszöris, minek vettél 9000pro helyére 440 mx-et ? :)) na de félre a tréfával, nekem is ez volt a gondom, meg kellett igazítani a vga-t az agp-slotban és minden ment ugy ahogy kell.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) Rawulf


Rawulf
őstag

Jövő héten viszem vissza a második MSI KT6-Delta FIS2R alaplapomat is! Nem elég, hogy a Corsair ram-omat is cserélték már egyszer (gyanús, hogy az is elromlott), de ilyenkor az embert is hülyének nézik, hogy tuti tuningoltál, meg feszkót emeltél, meg ''nem akarjuk megkérdőjelezni a szakmai hozzáértésedet'' duma! Szóval MSI game over! :(

Na persze ilyenkor az ember mindent kicserél ''jó'' pénzért, hogy bizonyíthassa mi a szar, persze amúgy az első 6 hónapban a forgalmazónak kéne bizonyítani...

Abit-MSI no comment!

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.