Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Gyro válasza petakpa1 (#25) üzenetére


Gyro
csendes tag

Az első 8 hónapig gond nélkül bírta. A tesztekben lassú volt de legalább stabil emellett télleg olcsó, és tagadhatatlanul az egyik legjobb ajánlat az sd/ddr slotoknak köszönhetően... Aztán minden előzetes jel nélkül beállt szegény, kalap kabát.... No nem baj van ilyen legaróztam.. jön az új lap, örülök, nem indul... csere táp, proci. Így sem indult vissza garó (zsír új lap)... Másfél hét múlva ideért a következő versenyző. Összerakom szépen müxik, igaz hogy a belinea monitorom tetején akkor kezdett hullámozni a kép kis felbontáson és alacsony frekin és induláskor az első villanás lila csíkokat mutatott (a videókártyám Asus v8170) de azt mondták van ilyen. Occsó belefér... aztán stabil másfél-2 hónapos működés után elment az ide vezérlő meg a mobilrackemben a 20-as quantum, Lct mondják van ilyen... Garó újra. Megjön összerakom müködik használtam rendesen igaz már keményen figyeltem minden rezdülését talán 4 szer ha fagyhatott, ami nem sok, főleg hogy folyton megy a gép. Eladtam tizért. Aztán vettem az Epoxot; nem villan lila csík, nem hullámzik alacsony frekin...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.