Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyro


Gyro
csendes tag

NE VEGYETEK ECST akár mit ír tom.....

(#2) Polesz válasza Gyro (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Elég hülyeséget írsz. Jó kis lapok azok. Mindegyiknél ki lehet fogni szart. Az hogy pont ECS talán azért mert rengeteg van belőle. Amúgy mondj jobbat ami olcsóbb is.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) Gyro válasza Polesz (#2) üzenetére


Gyro
csendes tag

Azért valjuk be 4 k7s5a azért kicsit sok...:) Azt sem mondható hogy nem voltam kitartó...

(#4) Edem válasza Gyro (#1) üzenetére


Edem
senior tag

Most szólsz, miután már egy éve gond nélkül fut a lap 15000(!) forintért... :(

Megyek is és gyorsan lecserélem. :t

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#5) Edem válasza Gyro (#3) üzenetére


Edem
senior tag

Sejtem, hogy kinek a képe van a peches címszó alatt... :P

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#6) Gyro


Gyro
csendes tag

Igaz hogy a 4. még működött mikor eladtam... Viszont télleg olcsó és lehet hogy ki lehet fogni a jót... Igaz hogy én az elsőtől nagyon el voltam ragadtatva ajánlottam is fűnek fának azóta fikáznak ketten...:) Ők is vettek... most az egyiküknek msi-je van a másikuknak epoxa. Az ecs jó ugródeszka jobb laphoz...

(#7) Gyro válasza Edem (#5) üzenetére


Gyro
csendes tag

:) neeeem az a srác volt igazán peches aki a garót intézte...:)

(#8) Edem válasza Gyro (#7) üzenetére


Edem
senior tag

Szegény. :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#9) Sanyo válasza Gyro (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Lehet, hogy kimaradtam valamibol de mi volt a problemad amiert 4 alaplap bedoglott? Csak azert mert egy khm nem jo :) tapegyseg tud erdekes dolgokat csinalni.

K7S6A lapom van, eddig 1 vagy 2 kekhalal volt 4 honap alatt miota megvan, az is a Pinnacle PCTV Pro miatt.

(#10) deepwell válasza Sanyo (#9) üzenetére


deepwell
aktív tag

Maradjunk annyiban, hogy ha megtehetitek anyagilag, tenyleg NE vegyetek ECSt :) amugy szerintem KB Acorp al van egyszinten ..... :)

Framerate is LIFE !

(#11) Sanyo válasza deepwell (#10) üzenetére


Sanyo
senior tag

Amikor ezt vettem, nem volt jobbra penzem. :) A kovetkezo ugyis egy nforce2 lap lesz, de majd csak akkor ha elegge lemegy az ara. Addig meg az ECS is boven jo.

(#12) Edem válasza deepwell (#10) üzenetére


Edem
senior tag

Volt valaha Acorp vagy ECS lapod? :(

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#13) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Ezaz, vonjunk le elhamarkodott következtetéseket.

Van az a rémhíres topic, oda kellene írni.

:(

(#14) klepto válasza deepwell (#10) üzenetére


klepto
addikt

Az Ecs-el én sem voltam megelégedve, olvassátok el a nem sírok tovább topicomat! Az, hogy az Ecs az Acorppal van egyszinten, nem igaz! Én egy Ecs k7s6a lapot cseréltem le egy Acorp 7KT333-as lapra, és a kettő között ég és föld a sebességbeli külömbség, és a stabilitása sem rosszabb mint az Ecs :)) A kettő között anyi a külömbség, mint egy Trabant és egy Lada között. :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#15) Gyro


Gyro
csendes tag

Hehe tegnap óta finomodott a topic címe.... Szerintem a codegen táp nem olyan rossz.... Most is az hajtja az epoxot és semmi baja...

(#16) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Gyerekek, hónapok, sőt, évek óta a legtöbb alaplapot adják el világszerte. Marhára nem bírom az ilyen topikokat. Ha normális helyen veszitek, kaptok rá 2 év gart, fele annyiba kerül, mint sok másik deszka, nem vágom, mi a probléma...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Gyro


Gyro
csendes tag

Aműgy teljesen eccerű a dolog meg kell kérdezn a szervizeseket mennyi ecst garóztatnak....

(#18) Parci válasza Gyro (#15) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Miután a Mistraltól kezdve x bolt beépített emberei nyitogattak már nálunk hasonló image-romboló topikokat, kicsit szkeptikusak vagyunk az efféle ''segítőkész'' kritikával. Nem mondom, hogy nem lehet jogos negatív észrevételeket tenni, sőt, de ha egy topik halszagú ÉS lejárató, azt csuklóból törlöm.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19) Gyro válasza Parci (#16) üzenetére


Gyro
csendes tag

Mert olcsó és ha belenyúlsz biztos jó is... nekem nem jött össze, akinek ajánlottam szintén nem jött be... legaróztuk őket és eladtuk ezzel a részével nincs probléma csak gáz másfél hétig nézetni az alaplap helyét mikor eccer már kifizetted és hazavitted...

(#20) Gyro válasza Parci (#18) üzenetére


Gyro
csendes tag

Ja amúgy nem gáz Parci...:) Nem vagyok senkinek a beépített embere lévén hogy zalaegerszegi vagyok itt nem gyúrják egymást a nagykerek mivel nincs egy se...:) Éppen ezért kell sokat várnom a garó miatt, mert a cuccokat normális áron pesten lehet megvenni így kinézem, meghozatm stb...

(#21) klepto válasza Parci (#16) üzenetére


klepto
addikt

Az Ecs stabilitásával NEM volt gondom! Nekem inkább lassúnak tünt. Lehet, hogy ez a Sys csipszet miatt volt, de nem igazán tetszett. Az Acorp egy stabil, hosszútávra gyártott alaplap. Lehet, hogy az Ecs is ennek a hitvilágnak a nyomdokába lép, és irodába tök jó, mert stabil, de nem kezeli úgy a ramokat, cpu-t, mint egy másik alaplap. Lassú! Ennyi. Nekem más bajom nem volt vele!

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#22) Den válasza Gyro (#15) üzenetére


Den
veterán

codegen táp hajtja az epoxort? Igényes párosítás... Barrum gumi mercédeszre... Lehet hogy először a tápot kellett volna cserélni, és akkor nem lett volna semmi gond.

Ugró deszka lenne az ecs? Én több mint egy éve vettem eg epox 8kha+ -t akkor amikor megjelent, k.va drágán, egy másik gépemhez meg pár hónapja ecs-t. Akkor bántam meg nagyon hogy olyan hülye voltam hogy annyit adtam anno az epox-ért. Semmi bajom az ecs-el, különbséget a két lap között nem érzek, az ecs megbízhatóan műxik. Igaz azona táp hajtja

www.simson4t.hu

(#23) bélanéni


bélanéni
őstag

Szerintem meg pl. a k7s5a egy igen jól sikerült lap. Nem beszélve a nevetségesen alacsony áráról (15-16e bruttó).
Eddig 7-8 gépbe raktunk ilyet, még egyikkel sem volt probléma!!! Ennyit a megbízhatóságáról.
A sebesség is bőven elfogadtható.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#24) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Na majd megláttyuk. Enyém most megy vissza garba.
Eddig semmi bajom nem volt vele, csak 3dben néha fagyott. mondok: ok vidikártya: csere ment... aztán nem ment.
Stabilitásról annyit, hogy amellett, amit fent írtam, semmi ismétlem semmi nem bírta megölni, röhögve kódoltam filmet...

Mindenesetre a kispénzűeknek egyszerűen nincs alternatíva a K7S5A-ra. Vagy van??? Mondjatok ojan lapot ami legalább ojan korszerű, mint a k7s5a, és sdramos. NAAA?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#25) petakpa1 válasza Gyro (#3) üzenetére


petakpa1
őstag

Mennyi idő múlva haltak be a lapok, az enyém most 3-4 hónapos és eddig semmi gáz nem volt:)) Akkor most kezdjek aggódni???

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#26) GeorgeTerror válasza petakpa1 (#25) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Ne kezdj! Fölösleges.

Ha valami rossz egyből rossz lesz, ha meg jó, akkor csak évek múltával mehet tönkre magától (nem vargáné táptól :) ) mint az abit bx-es (asszem) lapok a kondik szétnyílásától

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#27) Gyro válasza petakpa1 (#25) üzenetére


Gyro
csendes tag

Az első 8 hónapig gond nélkül bírta. A tesztekben lassú volt de legalább stabil emellett télleg olcsó, és tagadhatatlanul az egyik legjobb ajánlat az sd/ddr slotoknak köszönhetően... Aztán minden előzetes jel nélkül beállt szegény, kalap kabát.... No nem baj van ilyen legaróztam.. jön az új lap, örülök, nem indul... csere táp, proci. Így sem indult vissza garó (zsír új lap)... Másfél hét múlva ideért a következő versenyző. Összerakom szépen müxik, igaz hogy a belinea monitorom tetején akkor kezdett hullámozni a kép kis felbontáson és alacsony frekin és induláskor az első villanás lila csíkokat mutatott (a videókártyám Asus v8170) de azt mondták van ilyen. Occsó belefér... aztán stabil másfél-2 hónapos működés után elment az ide vezérlő meg a mobilrackemben a 20-as quantum, Lct mondják van ilyen... Garó újra. Megjön összerakom müködik használtam rendesen igaz már keményen figyeltem minden rezdülését talán 4 szer ha fagyhatott, ami nem sok, főleg hogy folyton megy a gép. Eladtam tizért. Aztán vettem az Epoxot; nem villan lila csík, nem hullámzik alacsony frekin...

(#28) petakpa1 válasza Gyro (#27) üzenetére


petakpa1
őstag

Húztad e a procit benne?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#29) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

nemtom, az ecs k7s6a-t is láttam már 10k alatt nettó nagykeráron (újonnan), ami ugye nyilván kiskerben is ilyesmit jelent(het), ennyi pénzért pedig akár 2db-ot is vehetsz, mondjuk egy asus árából..

''alaplap raid'', vágod? :))

az abszolút csúcs egy 2k ft-os via mvp4-es acorp, integrált vga-val, mondjuk még csak super7-es zsuga.. :))

cantante di sampietrini

(#30) Gyro válasza petakpa1 (#28) üzenetére


Gyro
csendes tag

Soha egyetlen percig nem volt és nem lesz húzva semmi a gépemben....

(#31) kicsirichi


kicsirichi
csendes tag

Sziasztok!

Az-az igazság, hogy még én itt új vagyok és a hardware-hez sem értek nagyon.
Eddig volt egy Abit ST6-os lapom és 1300-as Tualatin proci de ez már a múlté és
az igazság az, hogy egy ECS lapot akarok venni anyagi megfontolásból.
Pontosabban ECS L7VTA lapot ez elméletileg KT400-as RAID vezérlős meg minden
és nem utolsó sorban 22000 kincsért vihető.
Csak lene vele egy apró bibi mégpedig, hogy a gyári BIOS-ban nem látom a szorzó állítást és engem zavar egy kicsit hiszen én úgy tudom, hogy az új AMD
prociknál ez állítható.

Ha tudtok bármiféle Bios frissítésről vagy más progiról megköszöném ha felvilágosítanátok vagy vegyek inkább Abit KD7-E lapot

Előre is köszi!

(#32) kicsirichi


kicsirichi
csendes tag

Sziasztok!

Az-az igazság, hogy még én itt új vagyok és a hardware-hez sem értek nagyon.
Eddig volt egy Abit ST6-os lapom és 1300-as Tualatin proci de ez már a múlté és
az igazság az, hogy egy ECS lapot akarok venni anyagi megfontolásból.
Pontosabban ECS L7VTA lapot ez elméletileg KT400-as RAID vezérlős meg minden
és nem utolsó sorban 22000 kincsért vihető.
Csak lene vele egy apró bibi mégpedig, hogy a gyári BIOS-ban nem látom a szorzó állítást és engem zavar egy kicsit hiszen én úgy tudom, hogy az új AMD
prociknál ez állítható.

Ha tudtok bármiféle Bios frissítésről vagy más progiról megköszöném ha felvilágosítanátok vagy vegyek inkább Abit KD7-E lapot

Előre is köszi!

(#33) Loha


Loha
veterán

Nekem az a véleményem, hogy az ECS lapok a maguk kategóriájában a legjobbak! Sajnos ebben a kategóriában viszont nem olyan aprólékos a minőségellenörzés és több a selejt. Akinek ez nem tetszik, vegyen ASUS-t :)

(#34) Cane válasza kicsirichi (#32) üzenetére


Cane
őstag

Lehet hogy nem lehet biosból szorzót állítani, de jumperrel lehet a lapon. Kissé macerásabb de működik.
Amúgy ha a olyan procit kapsz, ami szorzólockos, akkor meg mindegy. Ha az L1 hidat összekötöd, akkor viszont használható!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#35) Biaggio válasza Loha (#33) üzenetére


Biaggio
őstag

Dettó :DD

(#36) BoGár


BoGár
tag

ECS-ről, mint ECS forgalmazó.
Alig van velük probléma. Az én gépemben is az van itthon és már jóval túl van az egy éven. Közben elment felette egy táp, de a lap azóta is jó. Még első szériás ver.3-as. Aki azt mondja, hogy nem jók az ECS lapok, az téved!

(Amikor a vinyó ment el, az nem az alaplap hibája volt, inkább a vinyó tette tönkre azt.)

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#37) Viscous válasza Gyro (#30) üzenetére


Viscous
csendes tag

Abban nemertek egyet veled hogy senkise vegyen ECS lapot mert eleg jo lapok az arhoz kepest. Abban viszont total egyetertek veled hogy nem huzol semmit a gepben. En sem! Regen, fiatalabb koromban csinaltam a pentium egyes procikkal.
Emlexem mekkora szam volt mokor egy P-1 166-Mhz CPU-t 200-on vittunk. Nagy elmeny volt es ereztuk a kulombseget. Most annyi minden, mast lehet a geppel csinalni hogy gyorsabb legyen. Minek huzni?! 1800-at 2000-en. Erzed a kulombseget, NEM. Akkor mijafa**nak? Aztan sirnak hogy kiment a tap meg a proci, meg melexik, stb. nekem se lesz soha semmi huzva a gepben. Ha akarok egy gyorsabb procit, veszek egyet. Az ar kulombseg minimal. Mostanaban az ASUS is kijott olcsobb lapokkal, meg az MSI is. Erdemes utana nezni azoknak is mikor lapra vadaszik az ember. En is majdnem ECS lapot rendeltem az uj gepemhez mikor lattam hogy az ASUS csak $25- dolcsival dragabb. :D Az egyik leg gyengebb ECS lap, az az ECS K7SOM.

Olcso husnak hig a leve.

(#38) hferenc válasza keopsz (#29) üzenetére


hferenc
csendes tag

''az abszolút csúcs egy 2k ft-os via mvp4-es acorp, integrált vga-val, mondjuk még csak super7-es zsuga..

komoly. 2év garral lehet venni''


Hi

Hol ?

:)

(#39) wassermann


wassermann
addikt

AMIG AZ SZÁMTECH HARDVEREK ESZMEI ÉRTÉKE HAVONTA KB 20%-AL CSÖKKEN,
NEM VAGYOK HAJLANDÓ VAGYONOKAT KÖLTENI A GÉPEMRE!

ILYENKOR TUTI VÁLASZTÁS EGY OLCSÓ DE JÓ ECS!

:))

Az én K7S5A-m, már majd 1 1/2 éves és húzva is tök stabil, amíg lesz bele proci megtartom! - persze joggal mondhatja bárki: nem egy tunning lap, de ha mindent okosan és ügyesen csinálsz a tunning is működik!

(#40) ManOwaR válasza wassermann (#39) üzenetére


ManOwaR
tag

ahogy mondod!! ha megnézed egy elavult ECS és egy elavult ASUS ára eléggé egymás felé tendál, akkor rájössz, hogy a drága hardveren csak sokat lehet bukni

(#41) Gyro válasza kicsirichi (#32) üzenetére


Gyro
csendes tag

http://www.ocworkbench.com/index.stm Ha húzni akarod itt nézz körül.

(#42) Den válasza ManOwaR (#40) üzenetére


Den
veterán

Arról nem is beszélve hogy drága lapból is ki lehet fogni rosszat. Nekem az első epox 8kha+ -om (több mint 40k volt) gyári hibás volt cserélni kellett. egy dolog van ami ez esetben jól jött, az azonnali cseregarancia, nem kellett várni, rögtön kaptam egy jót a rossz helyett. Viszont ez nem feltétlenül ér, majd 25 rongy felárat.

www.simson4t.hu

(#43) petakpa1 válasza GeorgeTerror (#24) üzenetére


petakpa1
őstag

OFF
Nem lehet az alaplapi hangcucc? nekem az csinálta a gubancot 3D-ben!
ON

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#44) Thomos


Thomos
csendes tag

nekem volt ECS-em S5A, meg S6A is, frankon stabilan mentek, most asrockkal szivozok, elhoztam mar 2-ot es mindketto rossz, holnap viszem vissza megint, cserebe, adok meg egy lehetoseget neki. Chieftech tappal probaltam, elotte vitte a regebbi lapjaimat gond nelkul. Szoal jo az az ecs, legalabb annyira mint az asrock :)

(#45) GeorgeTerror válasza petakpa1 (#43) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

off

Nemnem: alaplap integrált cuccokból az usb megy (elfelejtettem kikaccsolni, meg a hálókártya)
de ma ha lesz kis időm betesztelem, hangkártya nélkül (abit au10 fm801chippel)
aztán ha emijatt rossz elcserélem cimbimmel egy cmi8738-ra de a távkaccsolót megtartom :)

on

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#46) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

azt semmikép ne feledjük el, hogy valszleg több ecs-t attak el mint asust, pl nálunk is. Főleg az ára miatt (ráadásul van belőle amd-hez nem via-s lap, ami sok embert meggyőz). Ezért is valszleg több a hibás darab is, de ez nem a szar gyár miatt van.. simán lehet gyári hibás egy kondi vagy tekercs is nem?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#47) Alex11


Alex11
csendes tag

Hi! Vettem egy ECS lapot 2éve ősszel, és egy pci-os videókártyával használtam. Most meg vettem egy AGP-s Geforce4 MX 440-est (Asus 9180), és nem megy a direct3d, ill. direct draw. A mistr*l szervízbe ma kipróbáltuk a kártyát, és semmi baja, működött. Ha itthon elindítom a dxdiag.exe-t, és a directdraw tesztet, akkor az első két rész (téglalapok, pattogó labda egy ablakban) lefut, és utána átváltana teljes képernyőre, de megáll, és kikapcsol a monitor, és lehal a gép. Játék indításakor is meghal, be se jön semmi, csak az Age of empire nél nem, mondjuk az nem 3d-s. overlay, divx ilyenek mind mennek. A srác a szervízbe azt mondta, hogy szerinte az ecs-el nem megy a kártyesz. Mert már tapasztalt ilyet sokszor. egy haveromnak ajánlottam ezt a lapot 1éve, vett is, aztán eladta gyorsan, neki is a videókártyával voltak gondjai (de az a kártya nálam ment, gf2mx (!) ).

Úgyhogy bárki bármit mond, holnap viszem az alaplapom a szervízbe, és remélem találunk olyan videókártyát, ami megy vele, nem szeretnék ezért új alaplapot venni... (még 3napon belül vagyok, kicserélik a kártyát hál istennek, olyanra ami menni fog)

Ettől függetlenül (vagyhát most már nem) szinte semmi bajom nem volt a lappal, hangkártyája nagy f*s, de hát mit vártam volna. (gondolom minden alaplapi hk gagyi)

Köszi, csá.

*

(#48) emvy


emvy
nagyúr

Nézzétek. Ha valaki milliós PC-t állít össze, az ne ECS lapot vegyen, tényleg. De ha egyszer NINCS $$$, akkor az olcsó lapok közül eddig mindenkinek ECSet ajánlottam, mostanában még Jetwayt.

while (!sleep) sheep++;

(#49) petakpa1 válasza Alex11 (#47) üzenetére


petakpa1
őstag

Csak ismételni tudom magam nekem az alaplapi hangucc miatt fagyott a 3d
tiltsd le és próbáld anélkül a játékokat, ha így megy akkor írj és mondom a továbbiakat...
amúgy nekem noném Mx440 van és megy vele jól csak rá kellett jönni, hogy a cmedia miatt szarozik a 3d:(

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#50) Alex11 válasza petakpa1 (#49) üzenetére


Alex11
csendes tag

Hali!
Ha kicsit csalódott felhasználó érzetét keltettem párral odébb, akkor bocs :)
(kárpótol itt lejjebb ez a pár sor)

''Kis'' fejlemény hogy elvittem a táp, meg monitor kivételével a gépem, és semmi baja nem volt a kártyának! Ment az ECS-el ez a GF4mx440, így nem is kellett kicserélni, egyébként az MSI GF4 MX440-ese alig pont ugyanarról a gyártósorról kerül le (vagy ugyanaz a terv alapján?) mint az Asus, kívülről csak a ram márkájában különböztek (mind2 ki lett próbálva a gépembe).

Szal hazahoztam, és persze játkék start, monitor kikapcs. Mivel a szervízbe jó volt, ezért vagy a táp, vagy a monitor a ludas. (itt már egyre valószínűbb volt hogy a monitor) Ja és eszembe jutott hogy az egyik játék indulás előtt kéri be a felbontást. Ott beállítottam 800X600-ba, és elindult! Meg 1024-be is, és tök jól működött! Ezekután végigpróbálgatva a felbontásokat, kiderült, hogy csak a 640X480-as felbontásnál kapcsol ki a monitor, de akkor a játék menüje sem jön be, mert zene menne akkor, de az se megy. És itt eszembe jutott hogy van egy analóg monitorom, ami kicsit sötét, kicsit homályos, és rákötöttem, és láss csodát (amint bemelegedett, és látni lehetett rajta valamit) működött 640X480-ban! Semmi baj nem volt, minden ment. Tehát a monitornál van valami gubanc, csak azt nem tudom hogy mi.

Az nvidia driverével lehet állítani a képfrissítésen, ezen állítottam, majd egy külön progival is később, ami átállítja a frissítést játékban, meg mindenhol winben, de bármit állítottam (60-75-85Hz) nem ment a rendes monitorom, kikapcsolt továbbra is.

Aztán a plug-and-play monitor ''vezérlőt'' is leszedtem, helyette szabványos svga 1024X768-at állítottam (belinea nincs alapból a winbe), de így se jó, meg itt megint játszottam a frissítéssel.

Már csak arra tudok gondolni, hogy a sorfreki vagy mi, az van olyan értéken amitől kikapcsol a monitor, de eddig a pci-os vidkártyámmal ment 640X480-ban.

Ezt támasztaná alá az is, hogy 640X480-ban gyak semmi nem megy most, se directdraw, se direct3d, se opengl. Még dos-ban kipróbálom egy játékkal, kíváncsi vagyok.

Ja és eddig épp hogy be volt kapcsolva az alaplapi hangkártya, és a videókártyával vettem hangkártyát, és akkor kapcsoltam ki a biosba... És persze próbáltam már úgy is hogy csak winyó, meg vidkárty, meg monitor, és akkor is kikapcsolt a monitor 640*480-as játék felbontásnál. Ami 800*600-ba jön be egyből azzal semmi baj...

A sorfreki állítására van progi? Ezzel el is lehet b*szni a monitort nem? (egyébként 2-hós)

*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.