Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nem divatnadrág sűrgősen (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Tudom hogy nem a péhára való topic de... Szeretnék venni hosszú nadrágot, akár farmert akár kordbársonyt akár olyan katonai szerüséget, a lényeg hogy ne legyen divatos tehát ne legyen koptatott meg gyűrt szar. Tudtok boltot ahol az én igényeimet is ki tudják elégíteni és nem is méregdrágák? Fontos lenne, holnap már szeretnék vásárolni! Kösz!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#2) bdav válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


bdav
őstag

Corában /- Auchanban nézz szét, ott szok lenni ilyesmi relativ olcson.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#3) vicces válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


vicces
addikt

hát ez tényleg nme ph! téma :(

:)

(#4) Wildmage válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Wildmage
senior tag

Bemész a város közepébe és elkezdesz sétálgatni mindenfele. Valahol biztos találsz ilyet. Én pl. a körúton szoktam kóvájogni, ha nincs konkrét elképzelésem és a plázákban sem találtam semmit.
Legközelebb viszont tényleg ne dobj fel ilyen témát légyszíves, mert ez már kezd kicsúszni a meglehetősen tágas határok közül is.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#5) bdav válasza vicces (#3) üzenetére


bdav
őstag

volt már hasonlo jellegü off. mindenesetre kiváncsi vagyok h. zárják-e :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Nem péhá téma de nincs hová forduljak. Körút? merre pontosan. Bevásárló központban van 6000bolt, de mindben ugyanolyan szutyok szar nadrágok vannak méregdrágán. Legutóbb a Bahiában találtam frankó rövidgatyákat

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#7) GombócArtúr válasza Wildmage (#4) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Háttööö... tágas határ... nem hinném hogy sokkal messzebb van a határtól - egy számitástechnikai fórumban - ez a téma mint az hogy ki hogyan ismerte meg a barátnőjét

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8) anaqer válasza bdav (#5) üzenetére


anaqer
veterán

Én biztos nem, magam is szenvedek néha beszerezhetetlen ruhadarabokkal (pl. megfizethető fekete farmer ing, ''normális'' bőrcipő, stb.).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#9) Wildmage válasza GombócArtúr (#6) üzenetére


Wildmage
senior tag

A körút legjobb része (szerintem) a Blahától a Nyugatiig terjedő szakasza ilyen szempontból.

(#10) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na holnap feltérképezem! Esetleg még valaki tud valami spéci helyet?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#11) Trak válasza GombócArtúr (#10) üzenetére


Trak
addikt

Ha katonai terepnadrág kell, akkor pl az Oktogon üzletházban lent, az alsó szinten lehet kapni. Vagy piacon esetleg.
Én nem pesten vettem, úgyhogy passz.
Igaz ez az eu-s világos terepnadrág.
Ma is abban voltam városban. Ahogy kivettem a tekintetekből, nem néztek túl divatosnak:D

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#12) vicces válasza Trak (#11) üzenetére


vicces
addikt

mindig az a lényeg, hogy neked tetszen :)

:)

(#13) Trak válasza vicces (#12) üzenetére


Trak
addikt

Ha nem így gondolkodnék, nem ezt vettem volna fel:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#14) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na csak ösze jött! :) Budán a Fillér utcában egy Military boltban, egy haverom ajánlotta. Tök álat, még olyan sárga útkarbantartó mellények is vannak!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#15) Integra válasza GombócArtúr (#14) üzenetére


Integra
titán

az ilyen kukásmellényben 7-8 éve ugráltak a bohócok Patexon, azóta már nagyon nem divat az ilyesmi:))
szerintem inkább hanyagold:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Patexon? ammi? Nem, dehogy akarok ilyet, csak mondom hogy tettszett

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#17) Integra válasza GombócArtúr (#16) üzenetére


Integra
titán

patex már egy jó pár éve nincsen.
elég komoly techno buli volt fénykorában a bocskai úti elhagyott gyárépületben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

jesszasz, a technobuliktól mentsen meg az isten!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#19) Integra válasza GombócArtúr (#16) üzenetére


Integra
titán

amúgy ha kultúrált, szolíd mindenhova felvehető minőségi farmert akarsz akkor GAS-t veszel. nincsen elcsicsázva meg széttivatozva, nincsen ezer hatalmas márka logo rajta.
viszont strapabíró, modern, jó szabású és az ára is elfogadható. és szép is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

GAs boltban pont nem voltam, viszont a Levi's boltban is elég jó farmerok vannak, csak éppen nem fogok ki adni 16500 forintot egy darab farmernadrágért. Pofátlanság ennyit elkérni érte...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#21) Integra válasza GombócArtúr (#20) üzenetére


Integra
titán

GAS asszem kevesebb jóval
én 7-8rugóért szoktam venni és maximálisan elégedett vagyok velük

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Az nem is sok érte. Na majd legközelebb ha nadrágot veszek megnézem ezeket is, kösz!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#23) Trak válasza GombócArtúr (#20) üzenetére


Trak
addikt

Én 7-10k-ért vettem eddig a fekete Levis eimet. Nem hiszem, hogy a Gas ennél strapabíróbb lenne. Érdemes figyelni a Levis boltokat, mert pár havonta van olyan akciójuk, hogy ha beviszel egy régi bármilyen farmert, azt 3k ért beszámítják.
Így vettem 3 fekete farmert, darabját 10 alatt. Plusz volt vlahol egy bolt felszámolás, ahol a bentmaradt leviseket adták 6-7k-ért, onnan is van egy.
Érdemes nyitott szemmel járni:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nem divatnadrág sűrgősen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.