Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) -secret- válasza fery02 (#450) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem abszolút szűz a mustang még, nem pimpeltem rajt semmit. A porschén is csak egy alkatrészt, szóval szerintem a jobb kocsikat jobb alkatrésszel adja iOS-ra. M4-re kíváncsi leszek, terveim szerint ma meglesz az is.

[link]

(#452) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Sziasztok!

Vannak itt problémák!

Kifelejtették a jobb lámpákat.

Kiugrattam a pályáról és belemerültem a betonba.

Megpattantam a padkán és csak repültem és repültem. Elég hamar meglett a 30mp levegőben töltés.

PSN: Xbox:

(#453) -secret- válasza SylarHUN (#452) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Min játszol? Hát én már rengeteg időt beleöltem..ilyen bugok sosem fordultak elő.

(#454) SylarHUN válasza -secret- (#453) üzenetére


SylarHUN
senior tag

iPad mini (iOS)

PSN: Xbox:

(#455) -secret- válasza SylarHUN (#454) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1. gen mini? Lehet a gyengusz hardver miatt (is) produkál ilyent.

iPhone 6-on és iPad Air 2-n játszok felváltva.. semmi bug. Mind a kettőn iOS 9.1, eddig 9.0.2 volt de ott sem volt gond.

(#456) jonnyjoker01 válasza -secret- (#455) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gyenge hardver még véletlenül sem jelenti azt, hogy emiatt bugos :U

Ilyenek amúgy nekem is fordultak elő.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#457) csadi0011


csadi0011
őstag

Nekem tegnap este óta nem akar elindulni a játék. Need For Speed No Limits feliratot látom, meg alul a végtelenségig pörgő sárga kört.

(#458) -secret- válasza csadi0011 (#457) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telefon restart, játék reinstall?

(#459) csadi0011 válasza -secret- (#458) üzenetére


csadi0011
őstag

Telefon restart nem segített, a másodikat nem csináltam, de nem is akarom egyelőre, mert féltem a mentésemet. Nem tudom mikor menthetett cloudba utoljára.

(#460) -secret- válasza csadi0011 (#459) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iOS?

(#461) csadi0011


csadi0011
őstag

Android. Xperia Z1C.

Szerintem várok vele az új special eventig, ha addig nem lesz jó, akkor reinstall.

(#462) lacy86 válasza -secret- (#451) üzenetére


lacy86
addikt

Aggya man egy kis aranyat 'teso! :P

(#463) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Van hogy egy fél órát is végig tudok játszani, amíg el nem fogy az összes nafta, de napok óta nem tudok továbblépni a Fiesta series ch. 2 5. versenyén, mert folyamatosan CtD van.
Más versenyeket tudok futni, de ez folyton kidob.
Valaki tapasztalt már hasonlót?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#464) B******** válasza air (#463) üzenetére


B********
aktív tag

Engem akkor dob ki, ha elfelejtem kilőni a háttérben futó appokat, és olyan versenyt játszom, ahol van 3 ellen meg rendőrök, forgalom. Hiába, az 1 giga ram néha szűkös a játéknak.

(#465) bostone


bostone
addikt

Nemsokára golf challenge, remélem nem a béka segge alatt végzem...

(#466) air válasza B******** (#464) üzenetére


air
nagyúr

Erre én is gondoltam, de a jelenségek nem memóriaelfogyásra utalnak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#467) B******** válasza air (#466) üzenetére


B********
aktív tag

Androidnál sose tudni, ha elfogy a szufla, és az nfs sem elég optimalizált, akkor sutty, forceclose...

(#468) fery02 válasza csadi0011 (#459) üzenetére


fery02
addikt

Tudsz manuálisan is menteni felhőbe, fent fogaskerékre tapp, majd Data management-en belül tudsz Upload-olni.
Egyébként meg úgy tapasztalom elég sűrűn ment felhőbe a játék, pl 10 üzemanyagnyi játék alatt többször is.

Más:
Golf GTI-s bajnokságon tarolni fogok úgy érzem, full 5 csillagos alkatrészes, 631 PR-es autóval.
Ráadásul szabadidőm is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#469) -secret- válasza bostone (#465) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez erős lesz, de legalább frissítettek a pontozós dolgon.. az első 5 jegyből lejutottam Tier 10-ig.

Mustangosnál először csak 460 pontokat adott, itt 760. Ja amúgy ott 88. lettem.

(#470) shiftac


shiftac
aktív tag

Kipróbáltam ezt a játékot Bluestacks-el. A játékélmény nem rossz, de a grafika valami eszméletlen ronda. Komolyan mondom, a PC-s régi 2005-s Most Wanted jobban néz ki lowon, mint ez. Ami még érdekesebb, hogy az androidos Most Wanted-nek is jobb a grafikája.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#471) csadi0011 válasza fery02 (#468) üzenetére


csadi0011
őstag

Azt tudom, de mentsek minden kilépés előtt?
Na akkor megbízom a tapasztalatodban, megpróbálom az újrahúzást.

(#472) bostone válasza -secret- (#469) üzenetére


bostone
addikt

Nem is jutottam tovább a második körben. Bár az autóm pontokban bőven ráver az ellenfélre, az simán elhúz mellettem.

Lehet, hagyni kellene mindent és rágyúrni a subarura, mert egyébként jól beálltam a fővonalon.

(#473) -secret- válasza bostone (#472) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez... mustangnál nem voltak ilyen problémák, elején benitróztam ha sikerült zöldben indítani, lehagytam az ellent 50-100 méterrel simán.

Mindegy most szarok bele a golfba mert csak felhúzza az agyam. :D

(#474) bostone válasza -secret- (#473) üzenetére


bostone
addikt

A golf a legjobb autóm és még nem értem el az 500-at sem. Asszem 469-es.

Azért a piacra mindig bedob néhány hiányzó cuccot aranyért. :) Pedig így is elb.szom a semmire, hiába fogadtam meg, hogy összegyűjtöm.

(#475) B******** válasza shiftac (#470) üzenetére


B********
aktív tag

Ez a grafika dolog nagyon rendszerfüggő. Van aki azt mondja csúnya. Nálam ha nem is csúcs, de mobilos most wantednél szebb, de láttam képeket ahol gyönyörű, tűéles a játék. Azért a tükröződések, árnyékok mindenképp látványosak, valószínű ezért csökkenti automatikusan a textúrákat is optimalizálatlan/gyengébb rendszernél. Amúgy ebből a szempontból ahogy néztem iphonosok jóval szebb játékot élvezhetnek...

(#476) Maxtreme válasza B******** (#475) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ez azért nem állja meg a helyét, mert úgy gondolnám hogy az S6 azért HW-sen bírná a gyűrődést, mégis olyan recés mint a szar. :D

(#477) fery02


fery02
addikt

Ez az új Golf-os Tournament valóban érdekes.
Mármint abból a szempontból, hogy nem játszom még a versenyeket rajta 3/4-ed napja, ennek ellenére már most 4-es rangú vagyok (3 verseny választ el a ranglépéstől).
Viszont itt érdekes mód egyik ranglépésekkor sem kaptam aranyat jutalomként, ahogyan azt eddig előzőekben megszoktuk.

Eddig ebben a Tournament-ben nem hagytam még, hogy álljanak a ticket-jeim, szóval pörögtem is, azt is hozzá kell tenni.
Legutóbb úgy létem ki, hogy már 620 PR-es Golf-okat adott legnehezebb ellenfelekként (még ezeket is ott tudtam hagyni kb 50-100 méterre a célvonalnál.

Akkor voltam világranglistán 27. helyezett.
Nagyon kíváncsi vagyok mire lesz még elég a továbbiakban a fullra kituningolt Golf.

------------------------------------------------------------

@csadi0011: Dehogy kell manuálisan mentegetnek kilépések előtt (hisz ahogy írtam max néhány percenként ment a játék automatikusan is).
Ezek ellenére én napi egyszer, lefekvés előtt általában mentek egyet manuálisan (ha eszemben van) és ennyi.

------------------------------------------------------------

@shiftac: Ezt most világért sem sértésből írom, de előbb törném el a kezem, minthogy véletlenül elindítsam ezt a játék Bluestacks-el. :D
Amennyi minőségi PC-s autós játék van, nem is tudom milyen féle bűnnel érne fel, ha ilyenre vetemednék.

[ Szerkesztve ]

(#478) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Na ilyen se volt az NFSNL-ben... Most wanted psp-s verziojaban egyszerűen elakadtam, képtelen vagyok egy time trialtos versenyt végig vinni :R

Üdv. Johnny

(#479) B******** válasza Maxtreme (#476) üzenetére


B********
aktív tag

Mint azt androidnál megszokhattuk, egy dolog a telefon hardware-e, meg egy másik hogy ezt az alkalmazások hogy használják ki.

(#480) bostone válasza fery02 (#477) üzenetére


bostone
addikt

Hahhá, én a 2500 alá szeretnék beférni. :)

Hogyan működnek a bluestack-on a játékok érintő hiányában?

(#481) fery02 válasza bostone (#480) üzenetére


fery02
addikt

Fogalmam sincs, bevallom életemben nem használtam még Bluestack-ot.
Jelenleg csak is játék célra használnám, ha használnám (gondolom nem csak játékra van) és ha valami valamiért nem lenne kompatibilis a telefonommal, azt akkor sem szeretném gépen kipróbálni, inkább hagynám.

------------------------------------------------------

@jonnyjoker01: Ezt azért írod, mert nem játszottál még a Wild Stallion car series 4/5-ös eventjén. :)
Ott valami mód nem tesztelhették eléggé a játékot, mert Easy ellenféllel is jobb esetben pár méterrel tudsz csak célba jutni. :)
Többen megszenvedtünk vele itt a topikból és elég nagy sikerélményként éltük meg az ott elért győzelmet. Főleg mert, hogy az a verseny ráadásul 3 egységnyi üzemanyagba fáj.

[ Szerkesztve ]

(#482) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Amúgy akik boostoltak/csaltak azokat is beengedik tournamentbe?

(#483) Danny365 válasza -secret- (#482) üzenetére


Danny365
őstag

Be. És ha valaki nagyon akarja, 2 versenyből ott lehet az első helyen.

(#484) -secret- válasza Danny365 (#483) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:(((

(#485) jonnyjoker01 válasza Danny365 (#483) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak egy "kicsit" fogja ez szétcseszni a játékot :(((

Üdv. Johnny

(#486) lacy86


lacy86
addikt

Huuhh , ez a VW GTI Tournament eleg razos!
370PR a kocsim de a 360PR-t alig birom legyozni :C

(#487) air válasza lacy86 (#486) üzenetére


air
nagyúr

Az enyém 396-os, és az első versenyen egy 298-as folyamatosan nitrózva, 2-300 méterrel vert meg. WTF! :Y
Mocsok csalók szétb@sszák az ember játékát.
Ennek mi értelme van?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#488) Danny365 válasza air (#487) üzenetére


Danny365
őstag

Annak konkrétan semmi köze a csalókhoz. A Tournament ilyen. No meg ott is ugyanúgy AI ellen mégsz.

(#489) air válasza Danny365 (#488) üzenetére


air
nagyúr

Akkor meg az egész játék szar.
Mi értelme a PR értéknek? :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#490) jonnyjoker01 válasza air (#489) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jó hogy végre te is rájöttél :DDD

Üdv. Johnny

(#491) Danny365


Danny365
őstag

Jó ez a spec eventes BMW. Razor elvileg Mustang GT-vel nyomatja majd, remélem azt is meg lehet majd szerezni az event után, mint azt a másik Snoop Doggos kicsit is lehetett.

(#492) -secret- válasza Danny365 (#491) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem biztos meglehet, eddig minden ugyanolyan mint a snoop doggos eventben, versenyszám.. talán még a pályák is.

(#493) csadi0011


csadi0011
őstag

Szerintetek meg lehet csinálni azt, hogy az alap autoelemeket nem fejlesztem, csak azokat, amiket ad az event? Ezzel akarok sporolni az alkatreszeken. Csak most pl elakadtam, hogy 576 legyen a PR, mert csak zold cuccokat tudok fejleszteni. Varom a ticketet es replayezek, hatha kapok a kek cuccra valamit. Elozo eventben sokat kellett utolag replay versenyezni. Remelem igy kijatszom ezt a dolgot.

(#494) -secret- válasza csadi0011 (#493) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak győzd bővíteni a storage-t.

(#495) csadi0011 válasza -secret- (#494) üzenetére


csadi0011
őstag

Ja igen. De amugy itt eventen van ertelme megtartani a gyengebb autoelemeket? Mikor felszerelem az ujat. Nem kapjuk meg, szoval ertelmetlen tartolgatni, nem?

(#496) -secret- válasza csadi0011 (#495) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én semmit sem tartok meg, minek...

(#497) csadi0011 válasza -secret- (#496) üzenetére


csadi0011
őstag

Valami ertelme csak van, hogyha megkerdi, hogy megakarod-e tartani. De amugy most neztem, hogy az eventnek kulon taroloja van. 100-as es nem bovitheto.

(#498) -secret- válasza csadi0011 (#497) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze, a lowabb autóidra felteheted őket majd.. de iOS-en porschétól felfele zöld cuccal adja a kocsikat szóval a common itemek amúgy is értelmüket vesztik.

Ja persze, volt már, hogy zöld cuccot megtartottam.. de például egy kékért azt hiszem 64 aranyat kér. :(((

[ Szerkesztve ]

(#499) Adorjanksz


Adorjanksz
tag

Már beépített alkatrészt vissza tudok tenni a raktáramba, hogy egy másik autóba építhessem be? Köszönöm a választ, sorry ha baromságot kérdeztem :D

i6s

(#500) -secret- válasza Adorjanksz (#499) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak ha teszel helyette régit vagy újat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.