Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Maxtreme válasza bostone (#550) üzenetére


Maxtreme
addikt

haha. Erre nem is gondoltam még. Jó kis trükk. :D
Sőőt ez a farmosánál is nagy segítség lehet.

[ Szerkesztve ]

(#552) -secret- válasza bostone (#550) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is gondolkodtam ezen, hogy lehet e..

Amúgy meg oké, hogy ki lehet hagyni egy napot a bmw razornál, de ott adja a razorra a cuccok felét, az utolsó versenyt megcsinálni meg jó cuccok nélkül képtelenség. Max ha elskippeled. (Mármint ezt nem neked, csak hozzátettem.:D)

(#553) lacy86


lacy86
addikt

Ez az utolso chapter mar durva a razornal! 😎

Masiknak meg versenyeztem 4-et abbol 3x penzt sikerult eltalanom 😓 ( nesze neked fejlesztes )

(#554) bostone


bostone
addikt

Biztos, hogy az alkatrészeket nem lehet menteni az event végén? Több, mint 40000 folyna be, ha most eladnám őket, talán érdemes lenne visszaforgatni.

(#555) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Basszus nekem most lila aksi kéne, de abból vagy 8.

(#556) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nekem completed.

[link]

(#557) Joccc07


Joccc07
addikt

Gondolkoztam, hogy a chapter végén nem sajnálom majd az aranyat a Razor mustang-jára de miután mentem vele chapter 4-be hát rögtön megváltozott a véleményem.
Nem valami szép.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#558) alfa20 válasza Maxtreme (#549) üzenetére


alfa20
senior tag

azt az autót kapom meg a végén amivel befejezem a versenyt?
Ha pl kimaxolom
csak mert Snoop-nál nem így volt..

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#559) -secret- válasza alfa20 (#558) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Úgy kapod ahogy végzel vele!

Joccc07: Én megveszem mindenképp amint engedi.

[ Szerkesztve ]

(#560) lacy86 válasza -secret- (#556) üzenetére


lacy86
addikt

Jo mert te fuggo vagy!!! 😉
En meg 1 orat tudom tolni utana go Tata-ra , majd du. folytatom tovabb!

Am neked minden kocsi fullos?!

[ Szerkesztve ]

(#561) -secret- válasza lacy86 (#560) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2 darab 5 csillagos autóm van, a többit még farmolom.. meg most a GTR-t is. LVL 56 még csak. :U

(#562) bostone válasza -secret- (#556) üzenetére


bostone
addikt

Nagy gratula! Legyen sok örömed benne! :)

Hogyan lehet megvenni? Játékpénz, arany, forint?

Event után bezáródik a futamok lehetősége?

(#563) lacy86 válasza -secret- (#561) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem most igy nez ki 😓

(#564) -secret- válasza bostone (#562) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mit megvenni?

Bezáródik amúgy jaja!

(#565) Maxtreme válasza -secret- (#556) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nekem is már csak az utolsó van, de az alkatrészfarm miatt még nem indítok rá :D

Am grat :C

(#566) Maxtreme válasza alfa20 (#558) üzenetére


Maxtreme
addikt

dehogynem.

Más:
Tettem 1 próbát a játékkal azzal kapcsolatba hogy mennyire múlik a vakszerencsén a farmolás. Hát semennyire.
Mentem 5x 1 pályán, és mindig visszatöltöttem a felhőből a mentésem. Mind az 5 alkalommal 2000 creditet kaptam, akármelyik kártyára is böktem. Vannak véletlenek, de nem ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#567) alfa20


alfa20
senior tag

mai 7. után:

jobb lesz mint a Mustángom:

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#568) jonnyjoker01 válasza alfa20 (#567) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezek az autók láttán nekem orgazmusom van, nem tudom ti hogy vagytok vele :D

Üdv. Johnny

(#569) lacy86 válasza alfa20 (#567) üzenetére


lacy86
addikt

Mustang 😍😍😍

En meg cak almodom rola!!!
Lehet a melohelyen is jatszanom kellene! 😆😆😆

(#570) bostone válasza -secret- (#564) üzenetére


bostone
addikt

A mustangot megvenni.

(#571) Maxtreme válasza bostone (#562) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nyerni lehetett ahogy most a BMW-t..

(#572) alfa20 válasza lacy86 (#569) üzenetére


alfa20
senior tag

ez a nyeremény mustáng, az előző eventből.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#573) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nálam így néz ki a 2 verda:


Nagyban


Nagyban

[ Szerkesztve ]

(#574) B********


B********
aktív tag

3 verseny vissza, az autóm 720-as, és fogalmam sincs hogy lesz belőle legalább 740 környéki, ami az utolsó versenyhez kell... Lehet beáldozok 90 aranyat egy prémium ládára vagy nem tudom...

(#575) bostone válasza Maxtreme (#571) üzenetére


bostone
addikt

Ott a store-on a felirat, hogy 23 óra valahány percig elérhető, viszont amikor belépek csak a nagy semmi fogad. A bömöst sem kaptam meg, mert nem vagyok negyven. Lehet ezért nem látom a razor mustang-ot sem?

(#576) -secret- válasza bostone (#570) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát aranyért akarom.. mint a dodge challengert a snoop doggosnál..

(#577) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Elég volt a farmolásból én is lefutottam.
hehe nem is emlékeztem rá hogy van egy arany ECU-m. Most pont jól jött.

(#578) B********


B********
aktív tag

Egyébként meg ma mérgelődtem az RX7 fejlesztésén is: adott volt zöld motor, maxra fejlesztve, összegyűjtöttem a 8 db conversion kit-et hozzá, amelyeket jó pénzért fel is használtam, majd újabb zsíros összegért újraépíthettem a kék motort, ami persze csak 3 csillagos és jócskán visszaesett az autó PR-ja miatta. Értem én hogy a kéket tovább lehet fejleszteni, de ez akkor is idegesítő hogy sok tízezerért gyengébb lett az autó mint volt...

(#579) bostone válasza -secret- (#576) üzenetére


bostone
addikt

Te látod a store-ban a kocsit? És, ha igen, mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#580) -secret- válasza bostone (#579) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem látom, kint a menüben látom az emblémáján.. de belépek akkor csak az arany pakkokat látom. Majd gondolom holnap lesz megint limitált ládában. Ja meg számol is vissza.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#581) Micsurin


Micsurin
nagyúr

téma mentve :DD

On is legyek van aki már közelebb van az M4 (razor)-hoz mint én ? Nekem még 7 verseny , tud valami okosságot mondani valaki ? (hunterek néha elég macerásak) :(((

szrk.: más Nekem Nexus 9-en picit pixeles a játék , nem szereti a QHD-t ? (1536 x 2048)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#582) -secret- válasza Micsurin (#581) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem már megvan. :)

Nitrózz végig (amint van nyomjad is), nekem nem volt gondom most a hunterekkel.

(#583) bostone válasza -secret- (#580) üzenetére


bostone
addikt

Jah, én azt hittem a visszaszámlálás a vásárlási lehetőségre vonatkozik. :)
600 gold volt legutóbb?

(#584) -secret- válasza bostone (#583) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az 5x sorsolt Neked blueprintet hozzá. Az alapmodell 350 volt azt hiszem, de én a 600-asat veszem. Mondjuk akkor is reggel 900 volt, utána javították 600-ra.

(#585) Micsurin válasza -secret- (#582) üzenetére


Micsurin
nagyúr

azt teszem de az ECU-s hunter kivitelezhetetlen 709-es kocsival.... nem lehet egyszerűen , 3x probáltam már megszakítva sem volt talán a nitro :W UA az a stílus mint az RR3 , ha nem fizetsz nem lesz meg semmi :N

ahogy látom gyengébb mint a snoop dooggom , akkor nem is erőlködőm inkább :N

szrk2.: -"- 44-től mér alig lehet fejlődni :((( minden ötletet meghallgatok :D car seriesben is min +50pr-ek kellenének

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#586) Micsurin válasza Micsurin (#585) üzenetére


Micsurin
nagyúr

714 , dettó beérhetetlen.... ha nem pofázna az elején beérhető lenne mert hallani egyébként a kocsi hangján , hogy vissza esik a fordulat és nem normál tempóban gyorsul.... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#587) -secret- válasza Micsurin (#586) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Skippeld el, ne erőlködj ha nem megy!

(#588) Micsurin válasza -secret- (#587) üzenetére


Micsurin
nagyúr

197 arany van , 120 a skip :U nem lesz többre pénzem , mert 90 egy skip és az utolsót a boss racet szándékoztam mert ha a 740 meg is lenne nem hiszek benne , hogy meg lesz :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#589) Maxtreme válasza Micsurin (#585) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az nagy szívás, asszem nekem az sikerült 3 v 4x-re,

(#590) SybenX


SybenX
őstag

Na sikerült megszerezném végre nekem is a BMW-t. :D
Kemény volt az utolsó menet,750PR-ig toltam fel a kocsit,de így is egy hajszálon múlott.

(#591) Maxtreme válasza SybenX (#590) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igazából az ugratóig nem nagyon lehet megelőzni (legalábbis nekem nem sikerült)

(#592) Micsurin válasza Maxtreme (#589) üzenetére


Micsurin
nagyúr

1-0 az agresszivitásnak a célegyenes (inkább S egyenes :D ) elején beértem nem tudtam megelőzni a falba viszont betudtam építeni :DDD

@droid16: 90 lett volna a skip ? :D (mert nekem a snoop doggnál 90 volt amikor elértem a min 740 vagy mennyit de ez €A :D )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#593) SybenX válasza Micsurin (#592) üzenetére


SybenX
őstag

Hát az utolsó menetnél ha jól emlékszem akkor 150 arany lett volna a skip.

(#594) Micsurin válasza SybenX (#593) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi , akkor addig ki kell most bekelnem :D (tanulság , black marketen nem szórunk el több száz goldot :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#595) bostone válasza Micsurin (#594) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem mindenkinek máshol nehezíti meg a pályát a játék. Tegnap az első hunter felemésztett pár ticketet, de ma akkor is megkaptam a továbbjutás lehetőségét, amikor nem is én nyertem. :)

(#596) fery02 válasza Micsurin (#594) üzenetére


fery02
addikt

Ó, aranyat BlackMarket-en nem szabad áldozni!
Csak is olyatln alkatrészt, amit egyébként máshol nem tudnál beszerezni és lehetőleg úgy, ha pénzért kínálja a játék.

Picit csalódtam egyébként a kínálatban. 59-es szintű vagyok és még mindig gagyikat kínál jórészt. Ilyen utcai kategóriás zöld alkatrészeket aranyért... Kössz, nem! :)
Picit olyan, mintha nem hozzám igazodna a kínálat, hanem az átlagabb játékosokhoz.

Más: nem igazán értem egyébként ezt a Razor-os történetet.
Van ez a nekünk segítő rendőrcsaj, aki magán úton tevékenykedik és szeretné káoszmentesíteni a várost, harcolva az utcai versenyzések ellen.
Igazából szerintem pont mi vagyunk a legnagyobb a káoszteremtők a játékban. Úgy érteném meg a dolgot csak, hogy miután Razor-t kizavarjuk a városból, utána csattanjon a karunkon a bilincs és legyen instant game over, de ez úgy sem így lesz. :)

(#597) Micsurin válasza fery02 (#596) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy epic motort a shelbymbe nem tudtam ott felejteni :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#598) Micsurin válasza Micsurin (#597) üzenetére


Micsurin
nagyúr

724 a matchbox , és 3 verseny maradt , szerintetek ? :F Meg lehet ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#599) fery02 válasza Micsurin (#598) üzenetére


fery02
addikt

Még 11 órád maradt feltápolni az autót a megfelelő szintre és mivel lehet ticket-eket is venni végső esetben aranyért, így aszondom, hogy bőven meg lehet neked az autó.

(#600) Micsurin válasza fery02 (#599) üzenetére


Micsurin
nagyúr

197 arany van , és nem hiszem , hogy tudok többet farmolni :DDD carseries min lock most , messze a 45 is :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.