Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nagy wireless lan topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) StuFFy


StuFFy
tag

Sziasztok!

Azért mertem új témát nyitni ilyen merész céllal, mert reménykedek, hátha most nem hal el a topic, mint ahogy azt láttam az előző wlan témákkal kapcsolatban.
Úgy gondoltam ide jöhetnének tapasztalatok, érvek, ellenenérvek, kérdések és főként válaszok.

Remélem hosszú életű lesz a topic

Az építőmérnök nem felteszi a kedvenc lemezét, hanem bevasalja.

(#2) StuFFy


StuFFy
tag

Hát akkor kezdem is én a sort.

Van itthon egy adsl kapcsolat, egy számítógéppel. Aztán beruháztunk egy laptopra is, ami hiperszuper, tud wlant, de egy szinttel lejjebb van. Ezért beruháztunk egy wlan ruterre, mert kilátásban van még egy gép. Smc ruter, b-t támogat, 4 utphellyel. A kábeles internettel minden szép és jó, de a wlanossal sok a baj.
Az egész házban kiváló jelerősséget ír a windoz, mindenhol megvan a 11 sávszélesség, de megszakad kb félpercenként internet közben, vagy egyből, hogyha a hálón keresztül bele akarok túrni a másik gépbe. Amúgy meg lehet pingelni egymást, két megszakadás között még filet is lehet küldeni.
Minden alap windozos cucc, windozra van bízva.

Szerintetek mi lehet a baj? Lehet-e, hogy a routerrel van vmi? Ki lehet-e ezt deríteni?

Az építőmérnök nem felteszi a kedvenc lemezét, hanem bevasalja.

(#3) Old Death válasza StuFFy (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

1. rossz helyen nyitottad... Hálozatok, szolgáltatóknál kellett volna nyitni...
2. van jó pár wlan-os totyik... tessék átolvasni.. és ha probléma van akkor keresni egy alkalmasat és ott feltenni...
Bővebben: link
Bővebben: link

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4) MarKoo


MarKoo
őstag

Ezt zárom, Old Death már mondta az ''okokat''!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nagy wireless lan topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.