Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Volánbusz

Hozzászólások

(#6) eziskamu


eziskamu
addikt

Milyen sztrájk? Melyik megyében, mert ezt még nem hallottam, igaz most a vizsgaidőszak miatt kevesebbet buszozok.
Amúgy felétek milyenek a buszsofőrök?
Felénk olyan hírességek furikáznak mint pl. Mr. Bean. Egy kicsit hasonlít az igazihoz de agresszívebb, mármint ami a helyátrendezést illeti. Amikor már beáll a Halkonzerv effektus, és pár lúzer még (na jó néha én is vagyok a lúzer oldalon :D ), akkor bekapcsolja a mikrofont, megszólal a tá-dá-dám , belefúj a mikrofonba majd elkezdi:'' Húzódjanak már hátrább!''. A nyomaték kedvéért néha a motort is leállítja, és befenyeget, hogy biza tovább egy tapottatt se megy a busz, ha nem nővelvheti meg a népsűrűséget.
Amúgy a módszerét pár kollegája is elő szokta adni, de egyedül ő szereti ezt mikrofonnal előadni. Talán indulnia kellett volna a Megasztáron, ha már ennyire szereti eme eszközt :D .
Az is jó, amikor más sofőrök meg menet közben gyujtanak rá, félig nyitott ablaknál.
Az is tetszik ahogy valamelyik eleve úgy néz mintha ő lenne a felsőbbrendű faj jeles képfiselője, és ennek néha hangot is ad.
Jó azért vannak normális sofőrök is, és mi utasok sem vagyunk azok az angyalok. Én pl szeretek ülni a buszon, ezt persze tettekel is megpróbálom megalapozni, ami miatt szégyellem is magam néha, de mások még ennyit sem éreznek. :D
Ja és a kedvencem amikor az idősebb kor jeles képviselőji le temetői járatozzák a buszt, mert ugye helyi járatnak használják, hogy elérjék a temetőt a város szélén.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Volánbusz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.