Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

F-Secure Internet Security 2011 - 1 év (4x3 hónap)
Promo oldal

"Im Aktionsraum von September 2011 bis August 2012 können Sie als Chip-Leser 4x einen kostenlosen Lizenzschlüssel erhalten, mit dem Sie F-Secure Internet Security 2011 insgesamt 12 Monate gratis nutzen können."

Magyarul igényelsz most egy kulcsot, ha az lejár, megint igényelhetsz itt kulcsot, max 4x...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#724) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
3 nappal ezelőtt felraktam a F-secure IS12 . de annyira fogta a gépemet ( adatlapomon a gépem adatai ) hogy ma le is veszem ( internetezésnél , /60 MB internetem van ) . Ismerőstől kaptam a kódot 2012 . 03.15 ig jó , akit érdekel privátban üzenjen :)

(#1310) Tetete1


Tetete1
senior tag

F-Secure Internet Security 2011 Free Serial Subscription Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1610) Tetete1


Tetete1
senior tag

F-secure IS 12 hó free licence key

Licence kulcs (szerintem mindenkinek ugyanaz):

[link]

Letölthető:[link]

Célszerú magyarra fordítani ::

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1612) Visormail válasza motacilo (#1611) üzenetére


Visormail
addikt

Én így se értem ki vesz bármit, azok közül akik figyelik a promókat. Egymást érik az ilyenek nem is tudom kihasználni őket. A facebookos 18hónapos avira IS (amit megelőzött egy 3 hónapos meg asszem még valamekkora, de azóta is volt még egy 3 hónapos) 2013.10.25-ig jó, emellett itt a 6 hónapos norton, trustport, most f-secure, outpost is sűrűn nyomja, 3 hónaposokból dunát lehetne rekeszteni. Egyébkén meg az 1001 ingyenes cucc.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1613) motacilo válasza Visormail (#1612) üzenetére


motacilo
aktív tag

Szerintem ez csak nov. 30-ig szóló promo az F-secure-nál.

(#1621) hamyka válasza ƵøŁĭ (#1620) üzenetére


hamyka
senior tag

Nekem azt montad hogy a f-secure a legjobb vagy csak úgy montad :F

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#1622) ƵøŁĭ válasza hamyka (#1621) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Jajj istenem,annyit mondtam sima adatbázis keresésen alapuló teszten (saját), F-Secure volt a legjobb ,nem azt mondtam ,hogy az a legjobb. AVG-t használok,F-Secure 2013 hamarosan megjelenik és minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1624) hamyka válasza ƵøŁĭ (#1622) üzenetére


hamyka
senior tag

Jaaaj, csak kérdeztem :)

azért köszy :)

Még nem jött ki a F-Secure 2013? huha :D már mindenki a 2013 nyomja :D

Comodó új távlatok...........

(#1642) Tetete1


Tetete1
senior tag

F-Secure Internet Security 2013 Released – Download with 6 Months Trial License Key

A serial - szokásuk szerint - mindenkinek azonos.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1655) Met válasza sz.j (#1654) üzenetére


Met
nagyúr

1. First visit the F-Secure Internet Security 2012 promotion page. Fill all requested fields and then click on the “Weiter” button. The page is in German, Google Translate may be help to you.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1657) sz.j válasza Met (#1655) üzenetére


sz.j
nagyúr

Természetesen azt amit idéztél megcsináltam, a F-SIS 2012-re kaptam is kódot, de nem 6 hónaposat hanem csak november 30-ig szólót ....

"...F-Secure Internet Security 2012 ist der überflieger und mehrfacher �Testsieger. An diesem tollen Erfolg möchten wir Sie gerne teilhaben lassen, da Sie unsere Internet Security bereits in der Vergangenheit genutzt haben.

Als treuer Nutzer erhalten Sie nun exklusiv die Gelegenheit,
F-Secure Internet Security 2012 bis zum 30. November 2012 kostenlos
zu nutzen...."

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1658) Visormail válasza sz.j (#1657) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt már korábban megbeszéltük mert a serialt adó promó már jóideje megy akkor még csak f-secure 2012 volt: [link]
A mostiwant promós cikkében ott van a letöltési link is: 4. You have to download and install F-Secure Internet Security 2013 from this link (online installer) otherwise it will not work. ami erre a fájlra mutat [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1661) motacilo válasza Mosanke (#1660) üzenetére


motacilo
aktív tag

Bocsánat, hogy beleszólok, de van egy téma kifejezetten az F-secure felhasználóknak, inkább ott kellene ezeket megbeszélni. Még egyszer elnézést, hogy belekotnyeleskedtem
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1686) Visormail


Visormail
addikt

Na az F-securet fel akartam rakni egy gépre, de már nem fogadta el a múltkori kulcsot. Viszont visszamenve a promós [link]-re és újra kitöltve (ugyanazokkal az adatokkal email címmel) most tényleg küldött egy másik kulcsot. Ezt még nem próbáltam hogy mennyi időre aktíválja, a levélben megint november 30-at írnak, ami gondolom most se igaz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1731) Tetete1 válasza kenand (#1730) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nincs valami jobb vírusirtótok?... :DD Comodo, F-secure 2013 nem jelez semmit :C

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1757) motacilo


motacilo
aktív tag

F-Secure IS 2013 ingyen ameddig csak szeretnéd (nem rossz, csak sok IP cím kell hozzá): [link]

TELJESEN LEGÁLIS, NEM WAREZ!

(#2413) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

F-Secure Mobile Security Free 6 Months Subscription Key

Key Features:

-Ensures safe browsing and safeguards your identity online
-Protects your children from unsuitable web content and applications
-Blocks unwanted calls and SMS/MMS messages
-Helps to locate a missing device
-Helps to lock and erase your lost device
-Protects against harmful apps, malware and viruses

To grab your free 180 days (six months) subscription of F-Secure Mobile Security:

-campaign code: DEPCGS

-You will instantly receive an email to confirm your subscription. Click on the “Confirm the order” link and you will be taken to a page where you can enter your phone number and receive the license key link directly to your phone. Please note that entering your phone number is optional.

-Check your inbox. You will receive another email with your license and download link

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#2418) borix válasza Argos (#2413) üzenetére


borix
őstag

F-Secure Mobile Security.Szia ezt,hogy aktiválom?

(#2454) motacilo


motacilo
aktív tag

Nincs valakinek elfekvőben legalább fél éves Bitdefender, esetleg F-secure kódja (2 db kellene). Tudok adni érte 314 napig élő KIS kódot két gépre.

(#2493) Lacpac válasza #41133696 (#2490) üzenetére


Lacpac
őstag

Aha, akkor fel lehet tenni az F-Secure IS 2013 mellé? Akkor legalább a tűzfalat kihasználnám.

[ Szerkesztve ]

(#2494) ƵøŁĭ válasza Lacpac (#2493) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Fölösleges IS (F-Secure) windows tűzfalát használja. Ha ragaszkodsz OSS-hez én inkább F-Secure Av-al párosítanám vagy OSS-t használnám egyedül .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#2495) Lacpac válasza ƵøŁĭ (#2494) üzenetére


Lacpac
őstag

"Fölösleges IS (F-Secure) windows tűzfalát használja."

Igen, ezzel tisztában vagyok. Csak leváltottam volna a Windows tűzfalat az Outpostéra. (Legalább is próbálkoztam volna, nálam még sosem szuperált rendesen az Outpost)
Azt nem tudom, hogy az F-Secure IS (Win tűzfal kikapcsova) és az Outpost mennyire fér meg.

(#2547) Szellem.


Szellem.
nagyúr

F-Secure Promo-ról tud valaki? IS vagy AV érdekelne.

(#2569) tommy.b79


tommy.b79
csendes tag

Sziasztok!

F-Secure IS Promo-ról tud valaki?

(#2945) motacilo


motacilo
aktív tag

Valakinek nincs min. féléves F-Secure IS kulcsa feleslegben? Ha kell tudok adni helyette kulcsokat:
AVG IS 1 év
TendMicro Titanium AV 1 év
Bitdefender IS kb, 230 nap
Trustport IS fél év

(#3066) Visormail


Visormail
addikt

F-Secure Antivirus 2013 Free Download 1 Year Trial Serial Key nem kell regisztrálni, csak letölteni az online installert amibe be van építve a kulcs. OFFER ENDS 31ST JULY 2013

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3217) micafighter válasza szabeska (#3216) üzenetére


micafighter
nagyúr

f-securenel nem tudom mi a különbség, de általában supportban szokott lenni, és frissítésekben, a legtöbbször trialnak is jár mindkettő, csak a fizetősek elörébb szoktak lenni a fontossági sorrendben.

(#3221) Visormail válasza szabeska (#3220) üzenetére


Visormail
addikt

Ja az f-secure azt nem tudom, én utoljára a promós 2012? IS-t használtam amibe még saját tűzfaluk volt, nem a windowsét egészítette ki.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3256) Visormail válasza kispx (#3212) üzenetére


Visormail
addikt

Bammeg lejárt az f-secure, hiába trial azért ránéz telepítéskor a szerverre és úgy látszik átállították a kulcsot, mostantól már csak sima 30 naposként települ.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3278) Visormail válasza Mosanke (#3276) üzenetére


Visormail
addikt

Hát igen mert letöltésvezérlő jön le, az meg felajánl még másik 2 programot is hátha kéred... F-secure mondjuk nem szólt rá, csak megkérdezte hogy csatlakozhat e a netre.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3333) Visormail válasza masholnap (#3332) üzenetére


Visormail
addikt

Annyi hogy innen [link] már régóta simán le lehet tölteni regisztráció nélkül is.
Az f-secure promóció már lejárt, 30napra telepíti csak.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3447) qqcqqc válasza Sz_Imre (#3445) üzenetére


qqcqqc
őstag

már a f-secure is a win tűzfalát használja.
a
win7 tűzfala egész jól konfigurálható.

(#3591) wwhy


wwhy
veterán

Fölösleges, működő F-secure kulcsa nincs valakinek esetleg :F

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3615) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok ! F-secure serialt keresek, nincs valakinek elfekvőben?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#3647) qqcqqc válasza dbius (#3644) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem sem jött semmi....
Pedig gondoltam lecserélem az f-secure antivírust. mondjuk az is elvan promóban még szeptemberig.

(#3735) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Kollégák!

F-Secure IS Promó nincs valahol véletlenül? Szeretném eme terméket a gépemen tudni ha volna promó hozzá. :R

(#3741) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

G Data (Total + Security) & F-Secure (Anti + Security) => 3 Hónap
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4162) Visormail válasza C. s. (#4161) üzenetére


Visormail
addikt

Talán így jobb a [link], ebből egyedül az 1éves F-secure érdekelt volna, de az nem működik már megszűnt ahova mutat.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#4173) rayoliviero válasza moonguru (#4171) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, működik, én F-Secure-t próbáltam, ez tényleg 3 hónapos.

(#4174) moonguru válasza AtHoS (#4172) üzenetére


moonguru
őstag

Csak megtudhatták mert én nem kértem semmit, és mégis küldtek egy letöltési linket emailban.

És igen van ott F-Secure termék is.

Monitor Guru!

(#4175) soldi3r válasza moonguru (#4171) üzenetére


soldi3r
veterán

kossz! kiprobalom az uj f-secure is-t, nekem csak av for ws van

E30 (oo=[][]=oo)

(#4176) moonguru válasza soldi3r (#4175) üzenetére


moonguru
őstag

Sajnos a G-DATA csak spanyol nyelvű DE sebaj, rátelepítettem a magyart és a 90 nap megmaradt! :)

Gondolom a F-SECURE is spanyol, nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#4177) Jaks válasza moonguru (#4176) üzenetére


Jaks
csendes tag

Nem telepítettem fel, csak megnyitottam, de egyből felajánlotta a magyar nyelvet, úgyhogy elvileg trükközni sem kell vele (F-Secure IS).

(#4178) qqcqqc válasza Jaks (#4177) üzenetére


qqcqqc
őstag

F-secure is időlimites?
most egy előző promóció egy éves f-sec antivírusom van, ha az IS korlátos nem cserélném.

(#4703) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

F-Secure Internet Security 2014 for 90 days
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4817) Qasam válasza qqcqqc (#4815) üzenetére


Qasam
aktív tag

(#4847) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

F-Secure Freedome VPN

"...is a feature-filled security app for your Android smartphone or tablet and iOS device (iPhone, iPad) that comes with features such as VPN, anti-virus, anti-tracking, and anti-phishing. (Note: iOS version does not have anti-tracking or anti-virus.)"

+ Egy játék: Plants vs Zombies Game of the Year Edition

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.