Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) atee_13 válasza bobalazs (#19500) üzenetére


atee_13
őstag

Köszi! +#19497Alex91

Egy ismerősnek kell tök alap feladatokra, csak magának vágna kép+hang effekteket nem igényel, de gyenge a vasa valami több éves laptop. +még annyit szeretne, h ne legyen vízjel a végén ha kész van.

(#19502) Ereshkigal válasza bobalazs (#19498) üzenetére


Ereshkigal
őstag

És ha két tracken két különböző bitrátájú videó csücsül, akkor mit csinál? Kezel ez egyáltalán trackeket? Ránézésre nagyon fapados, kb. arra jó, hogy a telefonnal felvett családi videót megvagdossa az ember.

(#19503) bobalazs válasza Ereshkigal (#19502) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

shadowplayel, meg radeon softwarel szoktam videot felvenni, azt szerkeszteni.
Pont ez a lényege hogy fapados és villámgyors.
Ha két különböző tracket akarsz akkor először merge-lni kell.
Különböző bitrátákkal nem biztos hogy elbír.
Amire nekem kell arra villámgyors.

(#19504) sh4d0w válasza atee_13 (#19501) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg Openshot

https://www.coreinfinity.tech

(#19505) sopruk válasza bobalazs (#19498) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nagyon köszönöm a tippet én is! Ki fogom próbálni, pont ilyen egyszerűt keresek én is a családi/kirándulós videóimhoz...

(#19506) Danecay válasza sopruk (#19505) üzenetére


Danecay
őstag

Mondjuk ahhoz szerintem pont nem ártana, ha tudna több csatornát kezelni, plusz hangsávot beszúrni, pl. háttérzenének, átmeneteket készíteni, feliratozni, effektezni, ilyesmi, így én nem feltétlenül a LosslessCut-ot ajánlanám, bár magam is letöltöttem, mert a maga nemében jó. Anno a VirtualDub-ot használtam ilyesmire. mármint amire a LosslessCut pont jó, egyébként pedig a Sony Vegas-t, de az meg fizetős, és ha jól tudom a mostani Vegas, már nem az a Vegas ami 10 éve volt.

(#19507) comodo válasza atee_13 (#19496) üzenetére


comodo
csendes tag

Openshot

HTC Trinity → HTC Touch Diamond → HTC Touch HD → HTC Sensation → HTC One X → HTC One M7 → HTC One M8 → HTC One M9 → Honor 8

(#19508) cigam válasza Danecay (#19506) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ugye még mindig az akciós programok topikjában vagyunk, és nem a milyen program ami...-ben?! :N

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19509) Danecay válasza cigam (#19508) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi, hogy a témában született 12 hozzászólás közül az én egyetlen hozzászólásomat szúrtad ki! :) Bár kétségtelen, elfelejtettem OFF-ba rakni :)

(#19510) mepet válasza Danecay (#19509) üzenetére


mepet
addikt

Valszeg mind a 12-t feleslegesnek ítélte, mint én. Kb 12-szer kattintottam, hátha találok egy jó ingyenes vagy akciós szoftvert az Ingyenes és akciós szoftverek topicban, de csak a még ezen topic téma összefoglalójában is külön kiemelt Melyik program ami... topic témájával szembesültem.

(#19511) Krystal_s válasza bobalazs (#19498) üzenetére


Krystal_s
addikt

Párszor ráakartam nézni erre a programra korábban is, de nekem mindig jelez rá a Comodo, hogy reg.módosításokat csinálna, pedig csak egy portable program. Nem tudom mit akarna odaírni... :F

(#19512) bobalazs válasza Krystal_s (#19511) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Telepítsd portableapps.com applikációban akkor semmilyen reget nem módosít.
Illetve ha annyira kiváncsi vagy, ott a sandboxie, sandbox módban telepítsd inditsd és lásd mit módosítsd.
Ennyire én nem vagyok elvetemült hogy neked megcsináljam, úgyhogy magadnak kell utána járnod, engem konkrétan ez nem érdekel.

(#19513) sh4d0w válasza Krystal_s (#19511) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Offtopic

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#19514) cigam válasza Krystal_s (#19511) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

És még csak nem is akciós... ;]

mepet
Pontosan. Az összes hozzászólás nem idevaló, nem csak az övé. Csak egy "válasz"t személyes válasznak éreznek (nem tudom miért, mert ha személyesen vele akarom közölni, majd írok egy privátot), csak a témára volt válasz. Nem értem miért kell (szándékosan?) ennyire félreérteni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19515) Danecay válasza cigam (#19514) üzenetére


Danecay
őstag

Mi nem akciós?

(#19516) Danecay


Danecay
őstag

És akkor a videószerkesztő témánál maradva, ezúttal ON-ban :)

ThunderSoft Video Editor 1 év ingyen licenc

(#19517) cigam válasza Danecay (#19515) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

A losslesscut.

Újra ingyen érhető el a HDSentinel 5.7

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19518) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Sticky Password jelszókezelő
A Sticky Password-el egyetlen kattintással bejelentkezhetsz a kedvenc WEB oldalaidra, és alkalmazásokba. A szoftver felismeri a jelszóval védett helyeket, ekkor automatikusan bejelentkezik bármilyen eszközt használsz. Közvetlenül a böngészőbe épül be, így kényelmes és biztonságos a használata! 1 felhasználó, 1 évig használhatja ingyenesen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19519) #54597376 válasza cigam (#19517) üzenetére


#54597376
törölt tag

(#19520) 8 válasza cigam (#19518) üzenetére


8
senior tag

én a bitwardent javaslom, ingyenes, open source, minden eszközre/platformra/böngészőre van, nagyszerűen működik, egyszerű és jól működő importja van bármelyik másik password managerből származó adatbázisra (így könnyű rá váltani), és akár saját password szervert is üzemeltethetsz

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#19521) Oldman2 válasza 8 (#19520) üzenetére


Oldman2
veterán

+1 Bitwarden-re.

Androidon, iOS-en és Windows alatt használom.

(#19522) sh4d0w válasza 8 (#19520) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

+1

https://www.coreinfinity.tech

(#19523) cigam válasza 8 (#19520) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Köszönjük Emese! Már ne is haragudj, de nem ennek a topiknak a témájába nem tartozik bele, hogy kinek mi jött be. Még ha off-ba is rakod, csak feleslegesen növeled a zajt, de minek? A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.

Oldman2
+1 mi? Ez most minek?

Eh ... Én inkább kiveszem ezt a témát a kedvencekből.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19524) Fandango válasza cigam (#19523) üzenetére


Fandango
veterán

Nem értem mi bajod van vele, hogy egy alternatív ingyenes programot ajánl ahelyett amit te írsz mint promós. :U

(#19525) Golden9


Golden9
addikt

(#19526) Danecay válasza Fandango (#19524) üzenetére


Danecay
őstag

Úgy látszik ilyen napjai vannak :) Nem értem, hogy miért nem lehet amúgy is kapcsolódó témához alternatív ajánlást írni, különösképpen ha jobb is és ingyenes is. Az ilyenekből legalább annyi profitálhat az ember mint az aktuálisan promózott szoftverekből, vagy még többet. Ott van pl. a #19516 általam is linkelt ThunderSoft Video Editor is ami ugyan most ingyenes egy évig, de feltehetően köszönőviszonyban sincs a pl. mások által javasolt Openshot-al vagy DaVinci Resolve-al.

(#19527) Jakob.rabbi válasza Danecay (#19526) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Sziasztok!

Jelszókezelő kapcsán érdemes egy pillantást vetni a Microsoft Authenticatorra is. Szintén ingyenes, multiplatform. Én Android->iOS váltás kapcsán tértem át a Safe-in-cloudról.

(#19528) AtHoS válasza Danecay (#19526) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Légy szíves egy vs. írást a két programról, hogy kiderüljön amit írtál: "jobb is". Köszi

read-only mode on the forum

(#19529) Danecay válasza AtHoS (#19528) üzenetére


Danecay
őstag

Hármat írtam :)

(#19530) #54597376 válasza AtHoS (#19528) üzenetére


#54597376
törölt tag

Engedd meg, hogy Danecay helyett válaszoljak.

A Bitwarden nyílt forráskódú, mint a kliens úgy a szerver is. Akár saját vason is futtatható az egész.

Titkosítás:
Bitwarden: 256-bit AES, RSA, and PBKDF2
Sticky Password: AES-256

Támogatott platformok:
BW: Mac, Win, Linux, Android, iOS, Web
SP: Mac, Win, Android, iOS

2FA auth:
BW: OTP, email, Duo, SMS, U2F
SP: OTP

Jelszó "breach" ellenőrzése:
BW: van
SP: nincs

Jelszó generálás:
BW: jelszó, jelmondat
SP: jelszó

TOTP:
BW: van
SP: nincs

Free verzió korlátozás:
BW: nincs csatolmány
SP: nincs szinkronizáció, nincs backup

(#19531) Danecay válasza #54597376 (#19530) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi, tényleg, de én egy szót sem ejtettem egy password manager progiról sem, nem is használok ilyet, bár lehet kellene :) Én végig videószerkesztőkről írtam. Gyanítom, hogy AtHoS is benézhette :)

(#19532) Danecay válasza cigam (#19517) üzenetére


Danecay
őstag

De ingyenes a Losslesscut! Nézd meg figyelmesebben a letöltési oldalt! Amennyiben a különbözö store-okból töltöd le, azok fizetős verziók, amivel támogatod a fejlesztőt, de van ott fentebb egys szöveg, amiben benne van a link az ingyenes verzióhoz :)
"I believe software should be available to everyone, and LosslessCut will always be free for anyone to use and look at the code."

[ Szerkesztve ]

(#19533) cigam válasza Danecay (#19529) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Pontosan melyik hozzászólásodban, mert visszagörgettem, de egyetlen érvet sem láttam.

Szövegértés? Nem azt írtam, hogy nem ingyenes, hanem hogy nem akciós. Valamelyik topikgazda agymenése volt hogy felvegye a témák közé az ingyenes programokat is.

FrankieNTDO
Bár ne tetted volna!
- 256 bites AES titkosítás kontra 256bites AES titkosítás? +Miért nem írtad a SP mellé a PBKDF2-t, mikor ugyanúgy alkalmazza.

-Az SP-nek valóban nincs natív Linux-os verziója, de miért nincs ott a WEB? Akár a böngészőbe épülő plugin-re(Linux-on is), akár a WEB-es felületről elérhető kezelhető jelszavakra gondolsz, a SP alatt is elérhető.

- A 2 lépcsős azonosítás listája is költői túlzás, ugyanis a BW felsorolásban a prémium, fizetős verziók megoldásait is felsorolod:
Bitwarden offers several two-step login methods for free, including:
- via an authenticator app (for example, Authy or Google Authenticator)
- via email

For premium users, Bitwarden offers several advanced two-step login methods:
- Duo Security with Duo Push, SMS, phone call, and security keys
- YubiKey (any 4/5 series device or YubiKey NEO/NFC)
- FIDO (any FIDO2 WebAuthn certified key)

- Egy jelszógenerátornak valóban jópofa megoldása a jelmondat generátor, ugyanakkor hahó! Egy jelszókezelőről beszélünk, egy olyan programról, aminek az a dolga, hogy helyettünk megjegyezze a bonyolult jelszavakat. De legyen igazad, ebben jobb a BW.

-Valóban van TOTP a bitwarden_fizetős_verziójában.
Authenticator key (TOTP) storage is available to all accounts. TOTP code generation requires Premium or membership to a Paid Organization (Families, Teams, or Enterprise).

-Free verzió korlátozás Ez a slusszpoén. Miért a free verzióval hasonlítod össze, mikor most linkeltem a kopik témájába vágóan, hogy 1 felhasználós 1 évre szóló ingyen akciót?!

De ezek sem teljesen mérvadóak, hiszen nem kell mindent is tudnia. A személyes preferenciák fontosabbak, hogy kinek melyik ál jobban kézre, megeflelő-e a tudása, stb...

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19534) #54597376 válasza cigam (#19533) üzenetére


#54597376
törölt tag

Ok, a PBKDF2-t máshol nem láttam eddig, csak ebben az egyetlen dokumentumban amit linkeltél.

"miért nincs ott a WEB?"
Mert ha sticky passwordöt szeretnék használni WEBről, tehát anélkül, hogy _bármit_ is letöltsek, akkor nincs arra lehetőségem, hogy a WEBről accountot regisztráljak.

"A 2 lépcsős azonosítás listája is költői túlzás ... a prémium, fizetős verziók megoldásait is felsorolod"
Miért túlzás, ha van benne?
Egyik előnye a nyílt forráskódnak, hogy saját szerveren is futtathatod. Ingyen megkapsz minden premiumot.

"jópofa megoldása a jelmondat generátor, ugyanakkor hahó! Egy jelszókezelőről beszélünk"
Miért fáj ha tudja? Millió alkalom volt, amikor kellett egy jelszó, és nem szerettem volna idegen gépen belépni a bitwarden fiókomba. Ilyenkor egyszerűbb egy jelmondatot telefonból kinézni és pc-n beírni.

"Valóban van TOTP a bitwarden_fizetős_verziójában."
Így van. Vagy esetleg saját szerver. A SP-ben pedig egyáltalán nincs.

"Free verzió korlátozás Ez a slusszpoén. Miért a free verzióval hasonlítod össze"
Ha a premium cuccokról írok az a baj, ha a freeről, akkor az a baj.
Egyébként csak azért írtam, hogy ha valaki most behúzza az 1 éves licencet, az tudja, hogy mire számítson 1 év után ha nem kíván előfizetni.

(#19535) Danecay válasza cigam (#19533) üzenetére


Danecay
őstag

Na látod, ez már tényleg valódi OFF és még Te szólsz meg másokat :F
Segítek, a #19526-ban említettem három szoftvert, a ThunderSoft Video Editor-t, az Openshot-ot és a DaVinci Resolve-ot. Szerintem ez 3. Én sehol nem írtam, hogy csináltam volna, vagy csinálni fogok összehasonlítást. Lehet nem csak átpörgetni kellene a hozzászólásokat, hanem el is olvasni, különösképpen mielőtt valaszolsz valamire, vagy kötegedni kezdesz.

Mindegy, részemről téma lezárva, mert ez már tényleg akkora OFF mint egy ház, csak Te nem veszed észre magad, miközben másokat kioktatni ki tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#19536) cigam válasza Danecay (#19535) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Számold össze, hogy az utóbbi 1 napban/hétben/hónapban mennyi érdemi, és mennyi oftopik hozzászólásom volt. Vagy az offtopkik már a Ti privilégiumotok? Nektek szabad, nekem nem, mert szóvá tettem, hogy mennyi felesleges hozzászólás születik egyáltalán nem akciós program témakörében?

Szokták volt mondani másban szálkát ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19537) cigam válasza #54597376 (#19534) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Miért túlzás, ha van benne?
Azért mert a szorosan vett jelszókezelőben nincs benne. Opcionálisan telepíthető egy házi szerver, de kételyeim vannak, azzal kapcsolatban, hogy az adataid tárolásán kívül tudja ezeket a plusz komfort/biztonsági szolgáltatásokat. Kipróbáltad, használod? Van benne (ingyenes) SMS-t, telefonhívás, vagy éppen Yubi key használat? Persze tévedhetek, és ez valóban nagyszerű dolog lenne, de szkeptikus vagyok.

Nekem nem fáj a jelszógenerátor, csak viccesnek tartom. Plusz hosszúnak hosszú, de vajon a törő programok készítői nincsenek arra felkészülve, hogy egy szótár segítségével jelmondatokkal is próbálkozzanak? Szóval én nem látom előnyét, de elismerem, hogy másnak még hasznos lehet.

Nem baj ha a fizetős verzíóval hasonlítod össze, csak ugye úgy lett belengetve, hogy ingyenes. No meg akkor a BW ingyenes kiadásának limitációit felsoroló listádnak jóval hosszabbnak kellett volna lennie, annál, hogy "nincs csatolmány", jelentsen ez bármit.
Pl. a "breach"-et hoztad fel előnyének, igaz csak tippelem, hogy a kiszivárgott jelszavak ellenőrzésére gondoltál, de ez nem ingyenes:

Ilyettén módon ez sem elérhető az ingyenes BW-ben, és ott csak a "nincs csatolmány" szerepel mint imitáció. Szóval nem korrekt az összehasonlításod.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19538) csuzda válasza cigam (#19537) üzenetére


csuzda
aktív tag

ELG bitwarden javaslatának köszönhetően született 2db off hozzászólás, a te problémázásodnak köszönhetően született még 14db. Senki se lovagolna ezen a témán ha nem szólogatnál be.

De legalább értem, hogy lehet 30k hozzászólást írni egy fórumra ;]

(#19539) Golden9


Golden9
addikt

"Az Üzemeltető a Szolgáltatást kizárólag 16. életévét betöltött teljes cselekvőképességgel rendelkező természetes személyek részére nyújtja. A regisztrációval a Felhasználó elismeri, hogy 16. életévét betöltötte és teljes cselekvőképességgel rendelkezik."

Kérem az óvodás korú felhasználókat, hogy hagyják el a topik területét. Köszönöm! :R

Audials TV Recorder 2022

[ Szeretkezve ]

(#19540) cigam válasza csuzda (#19538) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Mert itt ez a divat, hogy szétoffoljuk, és minden más fontosabb mint az akciós programok ajánlása, beírása.
Nézd csak vissza, hogy a BW előtt a losslesscut hány off hozzászólást generált. Az nem probléma, hogy én lettem lehurrogva mindenki által, hogy miért ne lehetnének itt off hozzászólások. Viszont ha én kezdek el offokat írogatni akkor az már probléma?
Ne használj kettős mércét!

Ha 30k hozzászólásom lenne, már titán lennék. Kit érdekel hogy egy fórummotor milyen "rangot" ír a neved mellé?

Golden9
Amíg nekem címzik a kérdéseiket miért ne válaszolhatnék? Én nem a 16 évest emeltem volna ki... ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19541) -mugen-


-mugen-
tag

Üdv!

Recovery programot tud esetleg valaki ami ingyenes,akár csak pár napig,de teljes verzió?

"nankurunaisa"

(#19542) bobalazs válasza -mugen- (#19541) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem akciós, állandó ingyenes, ezért megint offba rakom.
Macrium Reflect Free.

(#19543) -mugen- válasza bobalazs (#19542) üzenetére


-mugen-
tag

Köszi a tippet,megnézem vele, de sok reményt nem fűzök hozzá..eddig az összes ingyenes opció vagy nem talál semmit vagy valami minimálisat.

A fizetőseket kipróbáltam azok elég sok mindent megtalálnak, de ingyenesen vagy nem állít helyre vagy kb. semmit nem tudsz lementeni.

"nankurunaisa"

(#19544) Visormail válasza -mugen- (#19543) üzenetére


Visormail
addikt

Törölt/sérült fájlokat próbálsz helyreállítani? Nem igazán részletezted, hogy mit akarsz, a macrium olyat nem tud. Recuva jó az ingyenesek közül.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#19545) bobalazs válasza -mugen- (#19543) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Elnézést, a recovery-t backupnak értettem.
Gondolom ezeket végignyálaztad már.
[link] https://www.lifewire.com/free-data-recovery-software-tools-2622893

(#19546) Danecay válasza bobalazs (#19542) üzenetére


Danecay
őstag

Miért lenne OFF? "Ingyenes vagy akciós szoftverek" a topik címe.

(#19547) -mugen-


-mugen-
tag

Az adatmentés topicból jövök :D
Recuva jó lenne, ha felismerné a fájlrendszert, de mivel raw lett így maradtak a fizetősek, legalábbis jelen állás szerint. :W

"nankurunaisa"

(#19548) madrac válasza Danecay (#19546) üzenetére


madrac
őstag

Értem, hogy a PH és a moderátorok ebből is állandóan szétoffolható beszélgetős topikot csináltak, de azért nem ártana figyelmesebben elolvasni a Téma összefoglalót...
Továbbá tényleg létezik olyan topik is, hogy: Milyen program, ami...?

(#19549) Bajgunar válasza -mugen- (#19541) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Anno ezzel még a csutka formatált, partíciók törlése utáni hdd-ről is visszanyertem rengeteg képet, mp3-at, stb-t. [R-Studio]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#19550) mobilizmo válasza madrac (#19548) üzenetére


mobilizmo
addikt

Konkrétan, hogy érted, hogy a PH és a moderátorok csináltak ebből is állandóan szétoffolható beszélgetős topikot?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.