Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Egzee


Egzee
őstag

Van egy nagy problémám:
MIóta megvettem a gépet már csak küszködök vele. A játékok 3/4-e nem megy mert azt írja ki, hogy az exe hibát észlelt bla bla bla...
Nem csak játékok de bizonyos programok is vacakolnak pl.:
Total Commander
Nero 5.0

Régebben felhívtam a Fix.tv-t és azt mondta a Wendy, hogy próbáljam meg a memoimat az 1-es és 3-as slotba rakni. (Mivel csak 3 slotom van és Dual DDR cheneles alaplapom van)
Nos azt megcsináltam és már nem indult újra a gép kékhalállal hanem ez a kis exe hiba jelent meg mindig.
XP-m van szóval nem hiszem, hogy nagyon be kéne kékhaláloznia...

Hozzászólásaitokat előre is köszönöm!

Egzee:F

(#2) somé válasza Egzee (#1) üzenetére


somé
őstag

Ha a memóra gyanakszol,próbáld meg először egyesével...A Fix-tv-t pedig felejtsd el..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

fix.tv-t felhívni. gigaLOL :C:C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) dr.kiky


dr.kiky
tag

szerintem meg vidd vissza... úgy is garis... nemde???

(#5) VladimirR válasza Egzee (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link - letolt, kicsomagol, floppy-t be, install.bat, restart, floppy-rol bootol, ha hibat talal (par orat had fusson a teszt), boltba visszavinni, asztalt verni, amig ki nem cserelik

(#6) Grifid válasza Egzee (#1) üzenetére


Grifid
aktív tag

Hmmmm!!!!!!

Én az ilyen exe hibáknál inkább lefuttatnék iziben egy virus-scant a gépen...

(#7) Egzee


Egzee
őstag

Ja és még vmi.
A memókat már leteszteltettem és szomorúan láttam hogy jók!!!:O

(#8) Sanya válasza Egzee (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

tesztelted dualban kb 12 órát?

ha igen, akkor winreinstall formattal, és a netet pedig cibáld ki a gépből míg vírusírtó és tűzfal nincs bekonfigolva

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) antikomcsi válasza Egzee (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nos, lehet, hogy hülyeség a Te esetedben, de akkor is jelentkezhet ilyen hiba, ha esetlegesen a felhasználó nem eredeti win xp-t használ, hanem valaki akarata ellenére rákényszerített egy tört változatot, ami nem a legjobban sikerült. Általában a regisztráció miatt csinálta valamiért, mert ugye ezeket regisztrálni kellett valahogy. És amikor lejárt az (azt hiszem 30 nap) idő elkezdte dobálni ezeket a hibákat! Úgyhogy ez a hiba nem biztos hogy hardveres! Persze lehet, csak azt mondom mielőtt nekem esnek, hogy nem biztos.

(#10) Digital


Digital
addikt

Fix tv
Próbáltál már vírusirtót lepörgetni,esetleg spy ware eltávolítót?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) Pimre


Pimre
csendes tag

Szevasztok.
A memóriát kellene bővítenem.Használhatok RDD memóriát? Mi a véleményetek, illetve a javaslatotok.
A gépemben jelenleg beépített memória: SyncMax 2*128MB PC800 RDRAM
Operációs rendszer Microsoft Windows XP Professional
Opr. javítócsomag Szervizcsomag 2
Internet Explorer 6.0.2900.2180 (IE 6.0 SP2)
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Alaplap:
CPU típusa Intel Pentium 4, 1600 MHz (16 x 100)
Alaplap neve Asus P4T (5 PCI, 1 AGP Pro, 4 RIMM)
Alaplapi lapkakészlet Intel Tehama i850
Rendszer memória SyncMax 2*128MB PC800 SyncMax RDRAM
BIOS típusa Award Medallion (07/15/01)




(#12) Flashy válasza Pimre (#11) üzenetére


Flashy
veterán

ez hogy jön ez ide ez? oké, hülye a topik címe, de akkoris :)
memóriát úgy kell bővíteni hogy megnézed hogy milyen memória való az alaplapodba, megnézed hogy hány szabad slot van és megnézed hogy mennyi memóriát tud kezelni max az alaplap, aztán bemész egy boltba és veszel.

(#13) tomcs válasza Pimre (#11) üzenetére


tomcs
őstag

ha az az rdd helyesen ddr akkor nem

maradj inkabb a rambusnal

(#14) Pimre válasza Flashy (#12) üzenetére


Pimre
csendes tag

Kösz! Aranyos vagy.
Ennél többre számítottam.

(#15) Pimre válasza tomcs (#13) üzenetére


Pimre
csendes tag

Nem kapok az üzletben.

(#16) Flashy válasza Pimre (#14) üzenetére


Flashy
veterán

akkor pl legközelebb megfelelő helyen kérdezz. cipőboltban nem fognak hamburgert adni, még ha szépen kéred akkor sem.

(#17) Elrood válasza Pimre (#15) üzenetére


Elrood
őstag

Sajnos a rambus ramok már eltűntek az üzletekből:(. A lapod pedig mást nem támogat.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#18) Flashy válasza Pimre (#15) üzenetére


Flashy
veterán

akkor nézz körül itt a fórumon a hardverpiac résznél, vagy aproneten. ha boltban nincs akkor használtan fog csak menni. a lényeg hogy az alaplapod RDRAMot fogad, csak azt tehetsz bele.

(#19) Pimre válasza Flashy (#16) üzenetére


Pimre
csendes tag

Te egyre okosabb és tréfásabb leszel.
Nem tévedtél el, Pubi.

(#20) tomcs válasza Pimre (#15) üzenetére


tomcs
őstag

hat igen.. nehez lett a beszerzese :)

ellenben a ddr konnyu beszerezhetosege most teljesen lenyegtelen, ugyanis mar fizikailag se megy bele. keress a forumon, aproneten esetleg vateran

(#21) Pimre válasza Elrood (#17) üzenetére


Pimre
csendes tag

Köszönöm. Ez legalább használható számomra.

(#22) Flashy válasza Pimre (#19) üzenetére


Flashy
veterán

nemtom de a nickedet ne szokd meg nagyon egyelőre. nem én kérdeztem bele olyan topikba ami egész másról szól és nem én szóltam be miután erre figyelmeztettek.

(#23) mg105 válasza Flashy (#22) üzenetére


mg105
senior tag

azért meg kell hagyni, te se voltál túl kedves! még csak újonc, minek kell baszogatni? Pimre te pedig próbáld meg a kérdésed itt felrakni: Bővebben: link
peace

[Szerkesztve]

(#24) Flashy válasza mg105 (#23) üzenetére


Flashy
veterán

igen de attól függetlenül az első hozzászólásomban is segíteni próbáltam. nem tett fel egyértelmű kérdést, leírtam hogy memóriabővítést hogy kell átgondolni. utána meg már perszehogy nem lettem kedves :)
peace.

(#25) Pimre válasza mg105 (#23) üzenetére


Pimre
csendes tag

Köszönöm a válaszokat a türelmesebb és szakértőbb törzstagoknak. Végül is választ kaptam. Elnézést, ha udvariatlan voltam. Új téma indításhoz léptem be, de úgylátom rosszul sült el.

(#26) mg105 válasza mg105 (#23) üzenetére


mg105
senior tag

hú de magyaros lett. a könyvet rakom fel a polcra :) helyesbítek: próbáld meg ott feltenni :DDD

(#27) Pimre válasza mg105 (#26) üzenetére


Pimre
csendes tag

Kösz.

(#28) forceberg válasza Egzee (#1) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet, hogy nem bírja a procid a tempót! Próbálj meg egy kicsit több feszt adni neki, vagy jobb hűtést!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#29) BluEyes válasza Egzee (#1) üzenetére


BluEyes
őstag

Kompletten, előre telepítve vetted a gépet, vagy magad raktad össze, telepítetted a wint meg a progikat?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.