Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) honda 1993


honda 1993
senior tag

üdv

Gigabyte GA-780T-D3L alaplapot szeretnék venni, ez a lap ddr3 memóriát támogatja?

olvastam olyat hogy ddr2-es memória kell bele és ezen kicsit meglepődtem.

ja és hány mhz-s ramot kezel? 1333, 1600 ?

illetve egy : AMD FX-4100 3.6GHz box típusú proci jó lenne bele? vagy csak egy : AMD Athlon II X4 640 3GHz BOX

( ha jól tudom mind a kettő 4 magos processzor )

XD alias IKSZDé

(#3802) CoolMan válasza honda 1993 (#3801) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

DDR3 memóriát támogat csak. Itt az alaplap honlapja, ezen leírnak mindent.

(#3803) honda 1993 válasza CoolMan (#3802) üzenetére


honda 1993
senior tag

szerinted 13.000 ft-ért jó választás?

XD alias IKSZDé

(#3804) rumona válasza 04ahgy (#3800) üzenetére


rumona
csendes tag

Mivel ismét az alaplap képnél megállt a gép, türelmesen del-t nyomogatva 2-3 perc után beléptem a bios-ba, és a következő volt ott:
Chanel0 Master : Samsung (ez a régi merevlemez a rendszerrel együtt)
Chanel0 Slave: Seagate (ez az új)
Chanel4 Master: Samsung (szintén a régi)
Chanel4 Slave: Seagate (szintén az új)

SATA AHCI Disabled

az gond hogy ezek a winchesterek kétszer vannak bent a biosban chanel0-á n és Chanel 4-en? ez így normális?
a táp: Logic 400 atx 400 watt

(#3805) rumona válasza rumona (#3804) üzenetére


rumona
csendes tag

Sőt, most újraindítottam, rögtön betöltött, beléptem biosba, hogy amikor rögtön betölt mit ír ki, és most csak az IDE Chanel 0 ban voltak a merevlemezek!! a Chanel négyben nem volt semmi, így lenne normális nem?

(#3806) hidzsmann


hidzsmann
csendes tag

Szeretném a segítségetek kérni, hogy Gigabyte s1156 GA-P55A-UD3 ebbe az alaplapba jó-e ez a RAM: http://ipon.hu/webshop/product/corsair_16348mb_vengeance_ddr3_1600mhz_cl9_kit_cmz16gx3m2a1600c9/210558

A CPU-n ilyen hűtő van: Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2 és a bal oldali vagyis az hűtő melletti ram elég közel van hozzá. És ahogy elnézem a képen a kiválasztott RAM, nem biztos, hogy elfog-e férni mellette.

Az számít-e, hogy a jobb oldali 2 foglalatba rakom a RAM-okat?

(#3807) Bazsi18


Bazsi18
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok nekem mondani egy olyan alaplapot amit tudnék tuninra fogni? Quad Q6600 procit szeretnék vele felhúzni! DDR3 mas legyen és minden ami fontos lehet! lehetőleg olyat amit be is tudok szerezni ithon!

Kösszönöm a válaszotokat!

(#3808) RudiSteel


RudiSteel
tag

Sziasztok!

Az alábbi gépem van:
Gigabyte GA-P43T-ES3G alaplap
4x1Gb KingMax FLGD45F-B8KJ9 FAIH 1600Mhz ddr3 memória
Intel e8200 gyári hűtővel
Chieftec 550W

Nos az a probléma, hogy sok tesztet/tuningot átolvasva láttam, hogy ez a proci alapfeszen simán bírja 450Mhzet. Nálam ezekkel a beállításokkal 400Mhz fölött el sem indul a win7...
Megköszönném, ha valaki elmondaná hogyan módosítsam a lap alábbi beállításait!!!

CPU Host Frequency=400Mhz
PCI E Frequency=100Mhz
Performance Enhance=Extreme
X.M.P.=Profile1 (1600Mhz)
MCH Frequency Latch=400Mhz
System Memory Multiplier=4.00D
DRAM Timing=Manual (így 9-9-9-28 fsb:dram 1:2 és 800Mhz)
CPU Vcore=1.2250V (alap)
CPU Termination=1.200V (alap)
CPU Reference=0.805V (alap)
MCH Core=1.200V (1.100V+0.1V)
DRAM Voltage=Manual (alap 1.500V)

(#3809) 04ahgy válasza honda 1993 (#3803) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jó kis lap, 1600MHz-es memóriát elég bele venned, az 1866-os nem éri meg a felárat. Ezen AMD-k esetén nincs memória sávszélesség limit, így nem is gyorsulna az 1866MHz-es RAM-tól.

Tuninggal azonban óvatosan, mert a VRM nem tolerálja, elvégre belépő szintű a cucc.

(#3804) rumona: "a táp: Logic 400 atx 400 watt" - Az nem táp. A táp ott kezdődik, hogy Chieftec, FSP.

(#3807) Bazsi18: EP45T-Extreme, X48T-DQ6. De LGA77-ös tuninglapot van a legkisebb esélyed szerezni.

(#3806) hidzsmann: Szerintem a 2*8GB-os modullal nem fog menni. [link] - itt azt írják, hogy max. 16GB a kezelt, az azt jelenti számomra, hogy foglalatonként max. 4GB mehet bele. A Memory Support List-en is elvétve van egy-egy 4GB-os modul.

(#3808) RudiSteel: Az XMP-t ne erőltesd. A RAM-ot oszd vissza elsőnek, az MCH feszültség, ha hűtöd, mehet 1,3-1,4V-ra is. Így nézd meg a CPU szorzót visszavéve a max. FSB-t, aztán mehet szorzóval a CPU vége, aztán hozzáigazítod a RAM-ot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3810) RudiSteel válasza 04ahgy (#3809) üzenetére


RudiSteel
tag

Köszi a választ! A következőt próbáltam meg:

CPU Host Frequency=425Mhz
CPU Multiplier=6.0
PCI E Frequency=100Mhz
Performance Enhance=Extreme
X.M.P.=Auto (1333Mhz)
MCH Frequency Latch=333Mhz
System Memory Multiplier=3.20B
DRAM Timing=Auto (így 9-9-9-24, fsb:dram 5:8, 680Mhz lenne)
CPU Vcore=1.2250V (alap)
CPU Termination=1.200V (alap)
CPU Reference=0.805V (alap)
MCH Core=1.300V (1.100V+0.2V)
DRAM Voltage=Auto (alap 1.500V)

Sajna ez sem indult el :( Hagyjam inkább ahogy van???

(#3811) 04ahgy válasza RudiSteel (#3810) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Performance Enhance=Extreme - ezt jobb lenne standardra, extreme-en nagyon szűkre vesz pár dolgot. Az is lehet, hogy a CPU-d FSB wallos.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3812) xeontoth


xeontoth
csendes tag

Sziasztok van egy GIGABYTE GA-970-DS3 alaplapom és egy FX-8120-as processzorom. Nos az lenne a baj hogy ha a processzort huzom akár 100 mhz-el egy fél orán belül kapok egy kékhalált. A huzást akár biosban akár AMD OverDriverval csinálom mindig ez az eredmény. Azt szeretném kérdezni, hogy mi lehet a probléma esetleg ez a maximum amit ebből az alaplapombol kilehet hozni, vagy esetleg még a volt emeléssel is probálkozzak?? (( egy FSP hexa 500W-os tápom van )) bármilyen megoldást várok.

[ Szerkesztve ]

(#3813) 04ahgy válasza xeontoth (#3812) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha nem emeltél a CPU feszültségen, akkor az lesz a gond, a tuninghoz kell az is. De szerintem te a tuning kezdőknek topikban okosodj előbb, hogy az alapvető lépésekkel tisztában legyél, és csak kellő ismerettel fogj a tuninghoz. Nagyobb lesz az esetleges sikerélmény.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3814) xeontoth válasza 04ahgy (#3813) üzenetére


xeontoth
csendes tag

ugy az alapokat értem, csak azzal nemvagyok tisztába, hogy ha az alaplapon a 130W a max aztirják akkor énmár nemtudom huzni a processzort mert tullépi?
Meg nemhinném hogy 100mhz-hez már Voltot kéne huzni

[ Szerkesztve ]

(#3815) hidzsmann válasza 04ahgy (#3809) üzenetére


hidzsmann
csendes tag

(#3809) 04ahgy Köszönöm szépen a válaszodat! Akkor azt ajánlod, hogy inkább 4x4gb-os kit-et nézzek ?

(#3816) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Sziasztok !

Tudna valaki segíteni?
Adott egy GA-H55-UD3H lap letöltöttem és telepítettem a következő drivert Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA/HDMI Driver in English edition). (Az integrált HDMI -vel akarom összekötni)
Op rendszer: win7 x64
HDMI kábellel kötöttem össze a samsung tv-t. Kép tökéletesen van, de hangot sehogy sem tudtam ráerőltetni.
Mit kellene még telepítenem, vagy engedélyeznem esetleg letiltanom?

Ahogy keresgéltem találtam egy ilyen írást:
Ezen kívül, ha W7 az oprendszered, annak az ostoba drivere (legalábbis Realtek HD Audio Manager) nem tud egyszerre két kimenetet vezérelni, ezért ott választásra kényszerül az ember, vagy ez szól - vagy az (XP-n nem volt gondom vele).

Köszönöm a segítséget.

(#3817) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Ez az alaplapom, immáron több, mint 2 éve. Használtam már a legújabb béta bioszával is, de most F5 van rajta. Lenne egy pár kérdésem, hátha tudtok valami jó insider infót.

1.: Tudtok valamit mondani arról, hogy miért nem tudom használni az easytune progit? Elméletileg támogatja a lap. Telepítem, újraindítom, hibát jelez és még csak be se lép a programba. Próbáltam több verziót is, valamint XP-t és Win7-et is, de semmi.

2.: Az alaplap vagy ram hibája lehet az inkább, hogy amikor a ram időzítesihez akarnék nyúlni, akkor kövi indításnál sípol mint az állat? Ha csak auto beállításról manuálra teszem és nem állítok egy értéket sem át, akkor is sípol... Ha 1066ról 800-ra veszem vissza, akkor is beállítja magának az értékeket, de nem mutat hajlandóságot, hogy azon lehessen változtatni, még növelni sem lehet az időzítéseket. Ez így eléggé megnehezíti a proci tuningot, mert a cpu frequency emeléssel nő a ramok gyorsasága is, de ezzel együtt már nem növelhető az időzítés.

3.: Lehet valami hátrányom, ha a legújabb, béta bioszt használom?

4.: Találtam neten egy fórumot, ahol modified bioszokat linkeltek. Ehhez a verzióhoz is volt fent egy F5-ös buherált biosz, de sajna már nem él a letöltőlink. Tud valaki nekem buherálni egyet vagy valakit, aki foglalkozik ezzel? Nagyon lehangoló, hogy kb semmi lehetőségem nincs tuningolni, mert az esetek 90%ában nem postol be, mert sír, hogy biztonsági üzemmódban van, állítsam át a cpu frequencyt.

5.: Windows 8hoz miért nincsenek driverek? Nem kell már ott telepíteni drivereket? Vagy Win7-est kell feltelepíteni...? :S

[ Szerkesztve ]

(#3818) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Üdv!

Tudja valaki, hogy a bios-ban a bi-directional prochot az mire való?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#3819) Fantom1983


Fantom1983
csendes tag

Helló!

Érdeklődni szeretnék,hogy melyik alaplap-processzor kombináció lenne a legjobb választás a BF3 játékhoz az OCZ 120GB Agility 3 AGT3-25SAT3-120G SSD vásárlása után.(nem szeretnék kapásból biost frissíteni,és feleslegesen pénzt kiadni)

1- Gigabyte 970A-DS3 alaplap + AMD FX 8120 processzor

2- Gigabyte B75-D3V alaplap + Intel Core i5-2500K processzor

Jelenleg Gigabyte Combo s775-ös alaplap,Intel E6600-as procival,Gigabyte GTX 460 V2-es videokártyával,1db Kingston Hyperx Blu 4GB DDR3 1333MHZ-es rammal,Chieftec 600W-os táppal.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#3820) Brave_86 válasza Fantom1983 (#3819) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Szia
itt megnézheted a különböző teszteken, hogy teljesítettek a cpu-k.

(#3821) Fantom1983 válasza Brave_86 (#3820) üzenetére


Fantom1983
csendes tag

Helló!
nem sokat értek a tesztekhez,ezért "nem jött át".
A cél az,hogy a BF3 tökéletesen menjen,ne dobjam ki feleslegesen a pénzem,és kb.2-3 évig ne vegyek másik procit alaplappal.

(#3822) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Szükségem lenne a segítségetekre! Van egy ilyen lapom: GA-F2A75M-D3H

Raktam a gépbe egy Akasa ICR-11 kártyaolvasót.
Az lenne a problémám, hogy a kártyaolvasó része csak 1-2 percig használható, utána eltűnik a cserélhető lemezek közül a sajátgépben valamint az eszközkezelőben is. Hiába van rajta aktivitás akkor is leáll. A bluetooth része viszont továbbra is működik. Ha újraindítom a gépet akkor megint 1-2 percig használható.

Valami ötlet?
Esetleg egy olyan tippet kaptam, hogy az alaplapon van-e bármilyen olyan szoftveres vagy hardveres (jumper, kapcsoló), amivel tudsz több feszültséget adni az USB portoknak?
Én nem találok ilyen beállítást...
Megnéznétek, hátha valamit kihagytam?!

Nagyon köszönöm!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#3823) Fantom1983 válasza Cold5 (#3822) üzenetére


Fantom1983
csendes tag

Nekem egyszer volt Akasa HDD hűtőm,kb.3 perc használat után úgy döntöttem,hogy ebből a márkából soha többé semmit... :-)

(#3824) ESP


ESP
senior tag

Látom megy a topikom :P

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#3825) Fantom1983 válasza ESP (#3824) üzenetére


Fantom1983
csendes tag

Igazából 04ahgy-válaszát várom... :DD

(#3826) pifu76


pifu76
tag

Üdv mindenkinek!!

Ezek a ramok mennének nekem ebben a lapban? Gígabyte EP45T-DS3R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3827) Brave_86 válasza pifu76 (#3826) üzenetére


Brave_86
aktív tag

(#3828) Piros Disznó


Piros Disznó
csendes tag

Sziasztok!

Gigabyte GA-78LMT-S2P alaplapról még nincs téma az alaplap topicban de azt kérték tőlem, a kérdést itt tegyem fel..
Bolt ezt adta nekem 11 000 Ft-ért 28 000 Ft-os AMD Bulldozerhez s 56 000 Ft.os GTX660 videokártyához.
Sokan riogatnak hogy ez nagyon fapados. Mi lesz ezzel a helyzet?

Köszi

Malacom van

Malacom van

(#3829) atesss


atesss
addikt

Üdv !
A 3-as és 4-es sorozatú Intel Chipsetes (G31-től P45-ig) Giga lapok közül melyik kb. mennyire húzható ?
Nem kell extra tuningra gondolni, csak egy ismerősnek keresek egy olcsó, de mégis egy E3300/E3400-at jól kihajtani képes (magyarul benne jól felhúzható) alaplapot.
Egy G31-es pl. lehet hogy nem tud akkor FSB-t, amíg a procit húzni lehetne ?
Nem elsősorban a nagy FSB-re hajtok (nem is lesz benne gyors memória), csak a gazdaságosan elérhető legnagyobb sebességre.

(#3830) Jorus válasza atesss (#3829) üzenetére


Jorus
nagyúr

P45 a legjobb, majd csökkenő sorrendben visszafelé. A G-s chipsetek integrált GPU-val rendelkeznek, kevésbé húzhatók, a lapok felszereltsége az északi híd jelölése után olvasható. A magas CPU szorzó miatt nem kell magas FSB, hogy húzni lehessen a procit, de egy G31-estől nem sokat lehet elvárni 300MHz felett. Ha ki tudsz fogni egy jó állapotú P35-öst, az jó vásár lehet. Mennyi a keret?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3831) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hali
Nincs meg valakinek G41M-Combo alaplapnak a gyári DVD-je? Ha igen szívesen venném

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3832) gari24


gari24
tag

Hali

GA-EP45-DS3 lapom van és F9es bios megéri-e frissíteni F10b.re ?? mitől lenne jobb ?

[link]

(#3833) Jorus válasza gari24 (#3832) üzenetére


Jorus
nagyúr

Több procit támogat. Ha egyébként nincs gond a géppel, és nem fejlesztesz olyan CPU-val, amit csak az F10b támogat, akkor nem érdemes frissítened, pláne, hogy béta verzió 2009 óta.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3834) gari24 válasza Jorus (#3833) üzenetére


gari24
tag

Igazából mostanában többször is bedobja a kékhalált és elötte mindig becsíkozta a képet gondoltam h vga hiba , de a másik gépben rendesen működik a vga.m vagy ha másik vga.t rakok a gépbe akkor az is működik rendesen , úgyhogy tanácstalan vagyok ....

Valaki esetleg

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3835) atesss válasza Jorus (#3830) üzenetére


atesss
addikt

A 300-as FSB egy E3300/E3400-hoz elég.
Egy E3300 300-as FSB-vel 3,75Ghz-en járna, az úgy bőven ok.

7000-ért láttam G31M-ES2L-et (Chaser is és mások is annó elég szép eredményeket értek el ilyen lappal az E3000-s topikban), ezért ezt mondtam az ismerősnek, szóval kb. ez a keret.
Csak úgy néz ki egyik sem aktív hirdetés (van amit már elvittek, van amelyik eladó nem jelentkezik, van aki csak géppel együtt hajlandó eladni).
8e még beleférhet, 9e már necces.

A P35 jó ötlet.
Az Integrált VGA egy cserénél jól jöhetne átmenetileg, de annyit nem ér hogy amiatt más lapot vegyünk.
Meg kb. a mostani VGA-ját (Ati X300 SE vagy valami hasonló) már meg sem éri eladni...

Gondolkoztam még azon is, hogy DDR3-at tudó lapot kellene venni.
De biztos hogy jócskán drágább.
De annyival csak nem drágább, mint amennyit azon spórolnánk, hogy a DDR3 olcsóbb.
Vagyis akkor inkább nem spórolás lenne, hanem egyből 4GB DDR3 menne bele (azt hogy 1 modulban vagy 2-ben, abban még tanácstalan vagyok), a 2*1GB DDR2 helyett.
Most 2*512MB DDR2-667 van, ez is kb. eladhatatlan.

(#3836) atesss válasza atesss (#3835) üzenetére


atesss
addikt

7-8e körül talán már lehet találni Gigabyte P35-öst: [link]
(Alkudni is lehetne, ahogy látom van aki már jó pár hónapja hirdeti.)

A Gigabyte lapok nevében mi jelenti a DDR3 támogatást ?

[ Szerkesztve ]

(#3837) Jorus válasza atesss (#3836) üzenetére


Jorus
nagyúr

T a DDR3-as és C a combo lapok jelölése.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3838) atesss válasza Jorus (#3837) üzenetére


atesss
addikt

P45C, P35C, P45T, P45C -re keresve egyetlen fél éves (gondolom eladott) lapot találtam az aprón. :F

G45-ből/P41-ből nincs DDR3-as ?

(#3839) Jorus válasza atesss (#3838) üzenetére


Jorus
nagyúr

G45-ösből nincs, de P43-asból és G43-asból, G41-esből létezik lap DDR3-asban (T vagy C jelöléssel), bár nem kifejezetten elterjedtek, így nem nagyon lesznek az apróban.

Bár itt egy friss: Gigabyte GA-G41M-Combo

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3840) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Lenne egy GA-Z68M-D2H alaplapom aminek hiányzik még egy drivere!
A hardverazonosítója ez lenne:
PCI egyszerű kommunikációs vezérlő
PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_1C3A1458&REV_04
Sajnos a driver lemeze nincs meg, a honlapról meg nem felelt meg neki semmi!
Mi kellene neki?
Win 7 32 bit
:R

M&N

(#3841) FRENK1988 válasza beers (#3840) üzenetére


FRENK1988
veterán

tedd fel az Intel MEI-t (Intel Management Engine Interface)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3842) beers válasza FRENK1988 (#3841) üzenetére


beers
addikt

:R

M&N

(#3843) FRENK1988 válasza beers (#3842) üzenetére


FRENK1988
veterán

Remélem jó lesz :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3844) beers válasza FRENK1988 (#3843) üzenetére


beers
addikt

Igaz, hogy a 3., de jó lett!

M&N

(#3845) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!

Mit kell még feltennem a GA-Z68XP-UD3 alaplaphoz, hogy ne legyen az óra mellett a Rendszer lemeze eltávolíthatóként?
Friss drivereket most szedtem le a netről.
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3892&dl=1#dl
Feltettem:
Audio
Intel INF installation
Realtek LAN Driver
Marvell SATA Controller Driver
Etron USB 3.0 Driver
VGA
Semi sárga felkiáltójel nincs.

(#3846) gari24


gari24
tag

Hello

GA-EP45-DS3 alaplapom van és találtam rajta egy PWR_FAN feliratú 3 tüskés csatlakozó.
A vgm.at nem gyári hűtővel műtöm hanem egy zalman típusúval hűtöm , és az a csati ami kijön a ventriből az pont olyan ami rámegy a pwr_fan feliratú alaplapi csatlakozóra. Ez így működőképes lehet h rádugom a ventri kábelét a pwr_fan tüskéére ?

alábbi hűtöm van
[link]
és ami a ventriből kijövő első csati arról van szó, mert ha így működne akkor megsporólnék egy valag kábelt

(#3847) gari24 válasza gari24 (#3846) üzenetére


gari24
tag

Illetve ha így működi akkor a fordulatszámot hogyan tudnám szabályozni ???

(#3848) feribk


feribk
aktív tag

Hali! van 1 Gigabyte ga-945gcm-s2c alaplapom... és az lenne a kérdésem h a fenébe kell húzni benne a procit? (am e7300) nem gond a proci tuning korábban is húztam más féle procikat sok féle alaplapokban de ebben nem tom :/ mintha nem is állítottam vna semmit mikor kilépek a biosbol minden a régi... mitől van ez? vagy én rontok el vmit?

Üzenetre illik válaszolni...

(#3849) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Sziasztok!

DS3 alaplapom van, és van egy egyszerű problémám, amit sehogysem tudok megoldani.
Phenom II-es processzorom van, de sehogyan sem találom azt a beállítást, ahol x86-ról át tudom állítani x64-re a processzort, hogy fel tudjam tenni a 64 bites Win7-et. :O

Kínos, de nem megy.
Mi a megoldás? :F

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#3850) FRENK1988 válasza Csiborbogár (#3849) üzenetére


FRENK1988
veterán

na ezt nem értem. Mert ezek alapból támogatottak. Szóval nem kell semmit állítgatni hogy menjen. Esetleg a telepítő médiával nem-e lehet gond?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.