Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pubwart

    aktív tag

    válasz TheVeryGuest #39 üzenetére

    Reakcióim:

    1. oszlop: Valakinek az a baja, hogy nagy az orra, valaki nem érzi így jól magát. Ez egy olyan dolog, amit sosem fogsz ezek szerint megérteni...

    2. oszlop: Ezek profi orvosok, profi cuccokkal, minden túl volt biztosítva. Lehetetlen vagy olyan dolgot, ami balul üthet ki, nem vállaltak el

    3. oszlop: Ő is elviselte így eddig magát, de jött egy lehetőség, amivel ő élt és megcsinálták neki, ez ennyi.

    4. oszlop: Itt személy szerint voltak olyan csajok, akik hiába tökrendesek, meg kedvesek aranyosak, tökre senkinek nem kellettek volna, mert na. Mert majd megnézed és akkor tökre megérted.
    Csajom dolgoát meg kicsit félreérted, azaz nem is érted ezt meg te igazán. Elsősorban nem láttad őt sem előtte sem utána (persze a műsorral megnézheted) és nem érzed azt, amit anno ő átélt, hogy basztatták és szopatták emiatt. És ez eléggé bele tud égni az ember személyiségébe, meg tudod sok embert elég sokszort az alapján ítélnek meg, hogy hogy néz ki (pl munkára jelentkezés). Én szeretem őt és ő is szeret engem, bár tegyünk hozzá az egésznek, hogy én unszoltam, hogy menyjen el, próbálja meg, mert tudom neki ez mennyire fontos és mennyire szeretett volna egy ilyenen résztvenni. Elég volt neki, hogy szeretem, sőt neki CSAK ez számít, semmi más,de az ő lelkének ez így sokkal jobb. És így sokkal jobban érzi magát. Amúgy nem érzem magam sokkal jobb kannak, sőt rosszabb is, emrt így sokkal több a valószínűsége annak, hogy valaki másnak is megtetszik (a tortás vicc), szóval akár így is fel lehet fogni. Alapvetően a kapcsolatunk és az élete nemváltozott semmiben, csak annyiban, hogy neki, így jobb a lelkének, jobban érzi így magát. Ezt vagy megérted, vagy nem. Nem jársz ilyen cipőben,. és így nehéz vitatkozni, mert nem élet át...
    Az önértékelés nem változott, azaz csak úgy, hogy eddig is én voltam neki a minden és mostis.
    És szerencsére nincs meg benne a Cosmo konformitás iránti vágy

    Where you go how is up to you

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés