Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PEPE85


PEPE85
senior tag

Adott egy 6630, 6680-as Nokia telefon és az lenne a kérdésem, hogy blz kiterjesztésű játékokat hogy tudnék használni? Letöltöttem egy kb 7kbyte-os N-gage Installer programot és azzal fel is tudtam telepíteni a blz kiterjesztésű játékokat, de nem indultak el. Fagyott vagy kilépett.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#2) PEPE85 válasza PEPE85 (#1) üzenetére


PEPE85
senior tag

Most ott járok, hogy ezzel a technikával amit leírtam a Sonic-ot és a Puyo Pop-ot el tudtam índítani, de ezen kívül nem igazán sikerült mást(Super Monkey, Tomb Raider, Tony Hawk, Pandemonium, Puzzle Bobble: egyik se ment). A blz fájlok tuti, hogy jók, nem hibásak. Mindíg úgy próbáltam, hogy egyszerre csak egy játék legyen a memória kártyán(64MB RS-MMC amit adtak hozzá), tehát még ez sem lehet a gond szóval várom az építő jellegű hozzászólásokat.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#3) Volkov válasza PEPE85 (#2) üzenetére


Volkov
aktív tag

Hali!
mert az N-Gage játék csak N-Gage-en fut (eddig, de a nokia tervezi hogy az újabb smartok-on lehetővé fogja tenni őket)

vmelyik memória, ami a játék futtatásához kell, a többi symbian telóban kevesebb ezért nem megy

a legtöbb kevés memória üzenettel válaszol egy gage játéra

a kisebb mem igényűek mennek, de némelyikhez kell egy patch, megkeresem és linkelem neked
asszem megy: Sonic, Puyo, Fifa, Worms (itt a szinek nem fognak stimmelni) stb.
kb a játékok fele menni fog

:)

(#4) Darth_Revan válasza Volkov (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1 kis taktikázással megy még az Ashen is:) De haverom 6600-ásán a Call of Duty is gond nélkül futott:) Több játékot még nem próbáltunk:)

(#5) Tollas válasza Volkov (#3) üzenetére


Tollas
csendes tag

''vmelyik memória, ami a játék futtatásához kell, a többi symbian telóban kevesebb ezért nem megy''
''az N-Gage játék csak N-Gage-en fut''
Nem akarlak elkeseríteni de ez nem így van. Nekem egy Siemens SX1-esem van és az összes, ismétklem a létező összes N-Gage játék elindul rajta. Hát nem is pár száz KB-os a ram-ja hanem mint az N-Gage-nek 8MB körüli. Pedig az SX1-es egy 2003-as telefon. Mondjuk az is igaz, hogy azok a játékok , amelyek egyből a memóriába szemetelnek és nem használják a Symbian rutinjait azok érdekes színben pompáznak a 65k kijelző miatt, de azok is elindulnak és stabilan futnak rajta :)

[Szerkesztve]

(#6) GodHeart válasza Tollas (#5) üzenetére


GodHeart
senior tag

az Ngage-nek közel 11-12MB ramja van, amiből te tisztán kb 10MB-ot tudsz használni programfuttatásra. 11MB-hoz már ilyen mint a háttérkép ki kell kapcsolnod!

(#7) Mezcal


Mezcal
addikt

6600-án nagyon sok ngages játék fut! Nekem 512MB-os kártyán fönt van egy rakat. Amik tuti futnak: Tony Hawks, Call of Duty( nagyon lassú), Tomb Raider, Sonic N, Spiderman, Crash Nitro Kart, Fifa 2004-05 (az 5-ön szaggat a hang) Moto Gp, Ncaa, Operation Shadow, Pandamonium, Rayman 3, Sango, Sega Rally, The Elder Scrolls, Xanadu Next, Puyo Pop, Puzzle Bobble.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#8) PEPE85


PEPE85
senior tag

Várnám a javaslatokat, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy fussanak az N-gage játékok Nokia 6680-on. Belerakattam a legújabb software-t, de nem javult a helyzet.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#9) GodHeart válasza PEPE85 (#8) üzenetére


GodHeart
senior tag

szerintem jó pár helyen levan írva, miért nem futnak más telefonon az ngage játékok!
N-Gage-nek 12MB memóriája van kb, és sok telefonban fele ennyi sincs. Szóval ne erőlködj, inkább vedd meg az N-Gage-m! :D

(#10) PEPE85 válasza GodHeart (#9) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ne idegelj :)

Pont ezért filózok rajta, hogy második telefonnak megvegyem a téglád ''szenvedni'' vagy sem. :D Ha meg tudnám oldani, hogy legalább 50%-os arányban fussanak az N-gage-es játékok, akkor tuti nem gondolkoznék a telcsiden (mondjuk amennyit játszok nemtudom valójában miért is fontos ez nekem, de akkor is kicsit bosszant, hogy a többszörösen drágább telefonon miért nem tudom futtatni ezeket a játékokat) :C

MSN-en folytatjuk...

Watch 4k movies with Netflix :)

(#11) Remington


Remington
őstag

Haverom 6630-asán fennt van a MotoGP és szaggatás nélkül megy. Az az egyetlen gond hogy amikor elindul a motorral elmegy a hang. :F

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#12) KKrisz!


KKrisz!
tag

HAli!!

Ha smartphone-on akartok ngage gamét futtatni, akkor tegyétek fel a blzinstapp progit (ha nincs meg elküldöm emailben)!
Azután már csak gamét kell szerezni hozzá. Vagy egy király oldal (ha kell ezt is megadom :) ).

Celeron 1,8Ghz, 768MB RAM, ATi Radeon 9600pro

(#13) Vapor válasza KKrisz! (#12) üzenetére


Vapor
aktív tag

Nekem, csak az oldal kéne! Köszi! ;)

[Szerkesztve]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#14) KKrisz! válasza Vapor (#13) üzenetére


KKrisz!
tag

OKé!!!

Az oldalon lévő letöltés menüpont csak akkor válik teljesen elérhetővé, ha regisztrálod magad. Utánna már elérhető az összes download!
CSak az a baj, hogy lehet nemsokára megszűnik (lsd. hírek)

Jó böngészést!

http://www.ngageteam.hu

Celeron 1,8Ghz, 768MB RAM, ATi Radeon 9600pro

(#15) PEPE85 válasza KKrisz! (#12) üzenetére


PEPE85
senior tag

A Blzinstapp nagyon frankó, ha felteszed, de ha például egy 6680-ra (nekem ez van 7 hónapja), akkor csak a Puyo Pop és Sonic megy vele. Erre mondják azt, hogy az eltérő Symbian rendszer miatt. Erre mondjatok valami okosat.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#16) KKrisz! válasza PEPE85 (#15) üzenetére


KKrisz!
tag

Sajnos a Blzinstapp-ot még nem tudtam 6680-on letesztelni (nem egy olcsó mobil :) ), de mivel azon a 8-as Symbian fut, az Ngage-en pedig csak a 6-os, elképzelhető hogy már nem annyira kompatibilisek!
Vegyél 6600-át, azon az összes megy ;)

Celeron 1,8Ghz, 768MB RAM, ATi Radeon 9600pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.