Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mezcal


Mezcal
addikt

Kijelző mérete: 10,1"
Kijelző típusa: Kapacitív multitouch
Kijelző képaránya: 16:9
Kijelző felbontás: 1024x600
Chipset típusa: Amlogic AML8726M Cortex A9
Processzor órajele: Max 1200Mhz
Magok száma: 1db
GPU: Mali-400 MP1
Rendszermemória: 1GB
Kapacitás: 8GB
Bővíthetőség: MicroSD
Operációs rendszer: Google Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
Előlapi kamera: 0,3MP
Hátlapi kamera: 2MP
Wifi: Van
Bluetooth: Nincs
HDMI: Van
Hangszóró: Van
Mikrofon: Van
Giroszkóp: Van
USB: Van
Audio kimenet: 3.5mm earphone Jack
Áram ellátás: Akkumulátor
Tárolt energia: 7000mAh
Funkciók: Wifi, G-Sensor, 3G kompatibilis, Beépített mikrofon, Előlapi és hátlapi kamerák, Ultravékony kialakítás, Google Play
Firmware: Frissíthető
Méret:262.4x166.7x11mm
Súly:595g
Garancia:1+1év
Tanúsítványok:CE,FCC

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2) Mezcal


Mezcal
addikt

Akinek van ilyen kézi készüléke, az írjon már róla valamit. Nagyon gondolkodom rajta.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3) Tulku válasza Mezcal (#2) üzenetére


Tulku
veterán

1. olcsó
2. olcsó
3. meghaltam mire ezt a szöveget begépeltem
4. kijelző nem világbajnok, rendesen döntögetni kell hogy nézhető legyen a film
5. alap video player minden filmmel zúg, de a bs playerrel megy rendesen

szokni kell...karácsony után lesz sok eladó olcsón:-)
többek között az enyém is...

és persze olcsó...pillanatnyilag nekem a legjobb ár-érték arányú megoldás filmnézésre távolsági buszon...

(#4) Mezcal válasza Tulku (#3) üzenetére


Mezcal
addikt

Hát az baj, ha ilyen gyenge a kijelző betekintési szöge. Elég gyors, vagy akad a menüben, alkalmzásoknál, játékoknál?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5) Tulku válasza Mezcal (#4) üzenetére


Tulku
veterán

Gyorsasággal nincs baj, bár 35 mbit-es .mts megfogja rendesen, le is áll, de ez nem mindennapos bitráta...
De abillentyűzetet "szokni" kell rendesen...azt tanácsolom próbálj ki egyet...
Akksija szerintem közepesen jó, nekem legalább is elég.
Játékok kötzül eddig engribördsz van fent, az persze akadálymentesen fut, írd meg melyik ingyeneset teszteljem!

(#6) Mezcal válasza Tulku (#5) üzenetére


Mezcal
addikt

A menüben és az alkalmazások közt lapozgatva nem akadozik meg?
[link]
Ezt megnézed, hogy akad-e? Nekem az xperia minin akadozik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7) Tulku válasza Mezcal (#6) üzenetére


Tulku
veterán

Most éppen vissza a feladónak...viszem cseréltetni...be sem indul, vagy ha elindul semmire nem reagál... :W

(#8) Mezcal válasza Tulku (#7) üzenetére


Mezcal
addikt

Na, akkor felejtős ez a tablet, túl szépnek tűnt, hát nem az.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9) coen


coen
csendes tag

Az enyém még működik, nem egy villámgyors, filmnézéskor tényleg van súgás de ezen kívül minden ok kezdő tabletnek megfelel.

(#10) Tulku válasza Mezcal (#8) üzenetére


Tulku
veterán

kicseréltem egy lengyel undámbundám tabletre...ez 2-3x olyan gyors, gépelni is tökély...sajna ez a konfig több eladó szerint is zúzda...persze lehetnek kivételek...és persze mind elfogyott...majd lesz a flag-nak garos dömpingje...

(#11) EveRY


EveRY
csendes tag

Window (YuanDao) N101 II -est itt most csak ennyiért adják még pár napig, ez szerintem nagyon jó ár érte: http://www.ebellking.com/window-yuandao-n101-rk3066-dual-core-tablet-pc-mid

EveRY

(#12) Kapagep


Kapagep
csendes tag

Asszonynak is van egy ilyen gépe, egész jó, de a kijelző érzékenysége csapnivaló :(((
Szerintem soha nem lesz hozzá frissítés.

Umityilini

(#13) Tulku válasza Kapagep (#12) üzenetére


Tulku
veterán

Az a baj - de nem ekézni akarom, csak kikívánkozik - hogy az egész mobil élményt tönkreteszi ez a hihetetlen érzéketlenség...de ezen kívül fagyott is rendesen, zúgott az avi hang, majd mindegyik lejátszóval...nem értem hogy lehet ilyen béta készüléket áruba bocsátani? :(

(#14) Kapagep válasza Tulku (#13) üzenetére


Kapagep
csendes tag

Kíváncsi lennék arra, hogy a kijelzőt érzéketlenségét szoftveresen lehet e javítani. Vagy lehet hardveres problem :F Egyébként még nem fagyott, és nincs semmi zaj film lejátszásnál, bár Dice player-t használunk.

Umityilini

(#15) Tulku válasza Kapagep (#14) üzenetére


Tulku
veterán

szerintem hardeveres...most egy 25 ezres 800x600-as van de villám a 1008-ashoz képest....

A többi myaudio-val sincs ilyen baj, csak ezzel a szériával...

[ Szerkesztve ]

(#16) NGA


NGA
addikt

Mit ajánlanátok 10 collban pdf-re, filmre, netezésre, kisebb játékra?
4:3 lenne a jó, és nem kell 3g. De legalább 1024x768 legyen.

[ Szerkesztve ]

(#17) flipperfun válasza Mezcal (#2) üzenetére


flipperfun
csendes tag

Sokat olvastam mostanában ezzel a tablettel kapcsolatban a fórumokon , szinte mindent, ami érintette a témát. Ez több ezer hozzászólást jelent . Mivel ezekből több információt is kaptam a döntésemhez , ezért most itt próbálom visszaadni a közösségnek első tapasztalataimat.

A Myaudio10 1008B készülékkel jó két hete szemezek. Korábban is néztem már tableteket Navon 7, Navon10, DPS 9 , iPAD és iPAD2 , de ezt a Myaudiot az ára feltünővé tette. Mit is kaphatok nettó 25 pénzért? Az első amit kipróbáltam a TESCOban az egy fehér hátlapos darab volt . Annál találkoztam az érintőképernyő enyhe pontatlanságával, de számomra még az elviselhető kategóriába maradt.Akkor azt nem vettem meg ,mert nem rendelkeztem elég információval , de tegnap jött a helyi TESCOba új szállítmány. Ezek a darabok már ezüst hátlappal bírnak így vettem is egyet belőle.

Az A9 1,2Mhz-s proci 1GB/8GB hardver szerintem több mint elég. Pár éve még hasonló teljesítményű laptopokat használtunk. Ráadásul a tablettel szemben állított követelményeim , mint email, fórumolvasás YouTube nézés , esetleg pár játék - ki is meríti az ellátandó funkciók listáját. Anno a korábbi notebookokon is több funkció futott , így számomra a vas elegendő lehet. A szoftvere Ice Cream. Gyakorlatilag az első benyomásaim alapján a telefonom (iPhone4) és a fent említett tabletekhez képest az ikonok görgetése , a zoomolás semmilyen kívánnivalót nem hagy maga után, folyamatos szép. Az IPS kijelző hiánya sem tragédia , szerintem egyedüli felhasználónál nem igazán jelentkezik az előnye.

Amit a hozzászólások alapján rögtön kipróbáltam : A készülék működik-e, wifi rendben van, Adapter működik (műszerrel) adpter tölti a készüléket. Ugyanis több 7" Myaudiót vittek vissza töltési hibával ide a helyi Tescoba , mint kiderült az adapter hibája miatt. Egyébként nem egy különleges adapter 5V 2A egyenáram. Én ezért nem adtam volna vissza az egész cuccost.

A fórumokban említett töltés alatti sípolást sem az adapterből sem a készülékből nem tapasztaltam. A csíkozódást egy helyen vettem észre a menü alatt de ez korábbi tapasztalatom alapján szoftver (programozási )hiba , mint hardveres probléma, de egyáltalán nem zavaró .

Összességében elmondhatom , hogy belépő szintű tabletnek , illetve átlagos igényekhez ,ajánlani tudom. A hardvere megfelelő szoftverezése folyamatos akadásmentes használatot tesz lehetővé, Kijelzője szép , jól olvasható , karakteres. Súlya , mérete alapján hordozhatósága akár egy kisgyermek számára is elfogadható. (Nekem a 8 éves gyermekem is fogja használni) mindenképpen egy jövőt mutató készülék ár/érték arányban.

Sejtésem alapján érdemes ezt az ezüst hátlaposat keresni (Bár lehet , hogy már csak ez lesz elérhető) , mert mintha finomodott volna a készülék. Erre utal az is , hogy a Tesconál a korábbi :Myaudio 1008B S alatt futott a mostani : MyAudio 1008B alatt fut a Tesconál és más a termékszáma is.(De lehet , hogy ez csak elírás - ugyebár ennél súlyosabbakal is találkozhatunk) Figyelem : ezért van ahol 34990 -ért adják! Én reklamáltam , így a szórólap alapján bruttó 32990-ben kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#18) Tulku válasza flipperfun (#17) üzenetére


Tulku
veterán

Valamit csiholhattak a hardveren...mert a "régebbiek" kínosan lassúak voltak, görgetés szinte nem volt, az érintésről ne is beszéljünk...majd átböktem egyszer-egyszer a készüléket...

Sok örömed legyen benne!

(#19) kacsa95


kacsa95
csendes tag

sziasztok tegnap vettem a tescoba 35000-ért jó is meg minden de van hogy egyszerûen lefagy és reset kell neki ez miért van esetleg vigyem vissza szervízbe?

(#20) shenmuedc válasza kacsa95 (#19) üzenetére


shenmuedc
tag

Én is vettem. Nem mondom hogy néha nem gondolkodik el de fagyás nem volt. Akkuidő is rendben.

(#21) kacsa95


kacsa95
csendes tag

eredeti romot honnan lehet letölteni és root nélkül fellehet rakni?

(#22) kacsa95


kacsa95
csendes tag

vissza vittem a tescoba és vissza adtàk a pénzt

(#23) kacsa95


kacsa95
csendes tag

csalódtam ebben a tabletben

(#24) Tulku válasza kacsa95 (#23) üzenetére


Tulku
veterán

Ha van még Lark-juk 25-ért nézd meg azt, bár az "csak" 800-600-as de szebb a képe, nagyon gyors és mindenben jobb...én azóta ezt használom....

(#25) kacsa95


kacsa95
csendes tag

az zsir mert gondolkoztam rajta hogy beszek olyat csak nem ismerem a màrkàt azt hanyagoltam inkàbb

(#26) Csotpet


Csotpet
csendes tag

Még múlt hétvégén vettem egyet szintén Tescoban, szintén hibás töltővel. Visszavittem, visszakaptam az árát, amit el is költöttem a Media Marktban egy 708Dcc-re. olcsóbb és sokkal erősebb a hardver. Mondjuk csak 7 colos, de szerintem jobban megéri. Az érintőpanel is sokkal jobb (skypeban egyeszrűen halál volt a 10"oson gépelni, kb minden 4. leütést érzékelte csak) ezzel a kis 7"-ossal nem tapasztaltam ilyen hibát.

(#27) oriic válasza Csotpet (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerK.

mégsem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) qltsar


qltsar
addikt

A szintetikus tesztek és diagnosztikák alapján nem Amlogic AML8726M Cortex A9 van a gépben, hanem Wondermedia WM8850.

(#29) Delerium válasza qltsar (#28) üzenetére


Delerium
senior tag

Antutu szerint Amlogic van benne. Ez a kijelző érzéketlenség szerintem szoftveres hiba lehet remélem kijavítják valamikor.

"I fight for the Users"

(#30) Delerium


Delerium
senior tag

Wifi beállítások alatt csak nekem nincs olyan, hogy állandó kapcsolat?

"I fight for the Users"

(#31) TomRy


TomRy
csendes tag

Bemásolom ide is, a másik topicból:

MyAudio 1008B (a szürke hátlapos) - 35e Tesco, Android 4.0.3 - bár a specifikáció 4.0.4-et ír

Villám tapasztalatok:
- WiFi jó, két falon át is szépen visz, majdnem annyi hálózatot lát mint egy PC-s antennás WiFi stick
- a panel fényereje korrekt, viszont igazi TN panel, a legkisebb mozgatásra is elmászik a kép
- a vas gyorsnak tűnik, bár egy mezei xvides avi a gyári lejátszóval mintha szaggatott volna - lehet, hogy az avi, lehet, hogy másik lejátszó kéne neki
- nem külön meghajtóként jelentkezik fel PC-n, hanem egyéb eszközként, de másolni így is lehet rá, és egyből látja a rátett dolgokat - nem kell lehúzni (SD kártya tapasztalat nincs)
- külön töltőcsatlakozó van, tehát elvileg töltés közben az USB szabadon használható
- böngészés az alapértelmezett böngészővel gyors, ha nem akadsz bele Flashbe
- a specifikáció szerint combos akku
- a gépen frissítési lehetőséget nem találtam, bár a honlap szerint lehet

Ennyiért jó vasnak tűnik.

Viszont:
- a képernyő érzékenysége problémás: bizonyos helyeken van amikor nem érzékeli az érintést, és van amikor kétszer is, bár ez utóbbi a ritkább, továbbá scrollozás helyett néha klikkelést érzékel, vagy ha húzol egy ikont a homescreenen akkor "útközben" elejti

Utóbbira szerintetek lehet szoftveres javítás, vagy hardveres hiba / gyengeség?

Hozzáteszem, hogy a védőfóliát nem vettem le róla, de nem hiszem, hogy az kavarna be.

(#32) qltsar válasza Delerium (#29) üzenetére


qltsar
addikt

Akkor a linkelt kepen miert wondermedia van?

(#33) Delerium válasza qltsar (#32) üzenetére


Delerium
senior tag

Passzolom a kérdést. Nekem Amlogic van benne. Mondjuk fehér hátlappal és 4.0.4-el szerelt 1008b-m van. Lehet eltérés közöttük, nem lépne meg.

"I fight for the Users"

(#34) qltsar válasza Delerium (#33) üzenetére


qltsar
addikt

Tudnál egy ugyanilyen képet felrakni mint dancsuri fórumtárs az antuturól?

(#35) Delerium válasza qltsar (#34) üzenetére


Delerium
senior tag

Ha kapok egy kis segítséget, hogy hogyan tudok tabbal screent csinálni akkor persze. Sajna ennyire nem vagyok jártas a dologban.

"I fight for the Users"

(#36) qltsar válasza Delerium (#35) üzenetére


qltsar
addikt

Root jogod van?

(#37) Delerium válasza qltsar (#36) üzenetére


Delerium
senior tag

Nincs, 1hete van nálam a tab meg nem is vagyok nagy híve a rootnak. De egész pontosan Amlogic Meson3 8726M SKT SH cpu van a tabban .

"I fight for the Users"

(#38) qltsar válasza Delerium (#37) üzenetére


qltsar
addikt

Közben leesett, hogy ICS van a tabon, elvileg a hangerő le és a bekapcs gomb együttes nyomvatartásával tudsz képernyőmentést készíteni.

(#39) Delerium válasza qltsar (#38) üzenetére


Delerium
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/121223/Screenshot_2012-12-23-21-32-40_www.kepfeltoltes.hu_.png
Kicsit harcolok a droiddal de ezt sikerült összehoznom.

"I fight for the Users"

(#40) qltsar válasza Delerium (#39) üzenetére


qltsar
addikt

És mekkora értékeket kaptál Antutuban, és Quadrantban?

(#41) Delerium válasza qltsar (#40) üzenetére


Delerium
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/121223/Screenshot_2012-12-23-21-47-42_www.kepfeltoltes.hu_.png
Csak Antutu-t csináltam de így, hogy tudok screent csinálni mindent meg tudok mutatni.

"I fight for the Users"

(#42) qltsar válasza Delerium (#41) üzenetére


qltsar
addikt

Az igen...ismételten más eredmény jött ki: [link]

(#43) Delerium


Delerium
senior tag

Quadrant szerint csak 600mhz-en fut a proci ez majd valami appal remélem root nélkül is orvosolható lesz.

"I fight for the Users"

(#44) Delerium válasza qltsar (#42) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez érdekes, pedig ugyanaz a széria. Ekkora difik lehetnek 1008b és 1008b között? Olvastam mondjuk Allwinner procival is már ugyanezt.

"I fight for the Users"

(#45) dancsuri válasza Delerium (#41) üzenetére


dancsuri
veterán

itt valami nagyon nem kerek ez egy "myaudio 1008b szürke hátlaoos" :F

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#46) Delerium válasza dancsuri (#45) üzenetére


Delerium
senior tag

Itt is Myaudio 1008b fehér hátlappal. Tescoban vettem 1 hónapja. Abból volt 3 hét szerviz. Most kaptam vissza csütörtökön.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#47) dancsuri válasza Delerium (#46) üzenetére


dancsuri
veterán

ez is Tescos 1 hetes

bár a működésében csont nélkül teszi a dolgát
kár volt látni a pontjaidat, úgy megvoltam vele elégedve :DD

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#48) Delerium válasza dancsuri (#47) üzenetére


Delerium
senior tag

Na akkor ez már magas nekem. Most ilyenkor mi van? Tescoéknál semmi sem egyforma? Nekem a kijelző siralmas. Neked wifinél speciálisban van olyan, hogy sose csatlakozzon le?

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#49) dancsuri válasza Delerium (#48) üzenetére


dancsuri
veterán

Bár ezen 4.0.3-as rom van ami elviekben közrejátszhat, de 4.0.4-es romot nem találni rá

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#50) Delerium válasza dancsuri (#49) üzenetére


Delerium
senior tag

Fura ez az egész de működik :-D Töltőre dugva nincs fantomérintésed?

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.