Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) alexix2999


alexix2999
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudja esetleg, hogy hogyan lehet tölteni USB-n keresztül? lehet-e egyáltalán?
Mennyit bír filmnézéssel az aksija az ezüst hátlaposnak?

köszi
alex

(#302) Manarill válasza andras_koczi (#299) üzenetére


Manarill
csendes tag

Köszi András! Ami még fura, hogy teljesen feltöltött állapotban nem full zöld az elem sziluett. Úgy értem, hogy mintha lenne még egy sáv ami üresen van, ellentétben a droidos telómmal, amin teljesen kitöltödik. Viszont bekepcsolva 100%-ot jelez. Ez Nálad is Így van?

(#303) Manarill válasza alexix2999 (#301) üzenetére


Manarill
csendes tag

Szia! USB-ről még nem töltöttem, viszont az akksija elég jó, mert 2 filmet (kb. 3 óra 20 perc) megnéztem rajta fülessel szünet nélkül, és még maradt 35%-om. 100%-ról indultam, és bekapcsolt WIFI-vel!

(#304) alexix2999 válasza Manarill (#303) üzenetére


alexix2999
csendes tag

Az a baj hosszan repülök 8-10 óra rendszeresen, ha nem lehet usb-vel tölteni, akkor nem kell!

(#305) PLaci58 válasza alexix2999 (#304) üzenetére


PLaci58
őstag

A fehéret lehet USB-ről tölteni. Adnak hozzá kábelt is a PC kapcsolathoz. A töltőcsatlakozó mellett van egy LED. Töltés ideje alatt piros, feltöltve zöld. Más kérdés, hogy a normál USB kimenet legfeljebb szintentartásra elég bekapcsolt álllapotban. A 2 A-es töltővel kb. 6 óra kell a feltöltéshez. A 0,5 A-es USB-vel elég sokáig eltarthat. Egy 2 Ah-s akksival próbáltam (telefon,MP3 töltő). Gondolom legalább 5 Ah-s kell, hogy érdemben használni lehessen.

Más!
Miért nem lehet menüből kikapcsolni a status bart? A filmlejátszó ki tudja kapcsolni.
USB-s billentyűzet miért nem jelenik meg a beviteli eszközök között? Igy nehéz lesz magyarítani.
Ha valakinek van ötlete, érdekelne.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#306) dancsuri válasza PLaci58 (#305) üzenetére


dancsuri
veterán

a kérdéseidre a válasz (szerintem) a 4.0.3-as android ezt "még" nem tudja (telónál sem)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#307) PLaci58 válasza dancsuri (#306) üzenetére


PLaci58
őstag

Hmm. A 4.0.3 is tudja ezeket. Más készülékeken legalábbis tudja :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#308) schrank


schrank
tag

10-ből 8-at visszavisznek f*sságot hagyjuk már, szerintem akik ezeket veszik annak a 90%-a s*gg hülye a használatához és a saját fogyatéka miatt nincs megelégedve a géppel, tabletet csak youtube-on látott videón , ahol egy 200k-s gépet filmeztek olyan érintési tulajdonságokkal, amit ő 30k-ért elvár, amelett szerintem egy app-ot nem tudnak felrakni, wifi rúterről meg azt sem tudják mi az, megpróbálják visszaszerezni a pénzüket, teljesen jó gép és mindenki használja fel az ajándék szolgáltatásokat, mert az is sokat nyom a latba ;)

(#309) schrank


schrank
tag

van erre a vasra olyan media player ami viszi a 24bit-es DTS zenei fájlokat, mert azok vannak olyan minőségben , hogy az ember szívesen hallgatja , még az amúgy nem is favorizált előadókat is ;)

(#310) Delerium válasza schrank (#308) üzenetére


Delerium
senior tag

200k-s tablet érintési tulajdonságát elvárva? A Concorde tab 7" 20k és mégis patentül érez mindent ahol kell. A 1008B a közelében sincs még annak sem. Írásod szerint a a segghülye csoportba tartozok mert visszavittem :D Ingem, magamra vettem :D 33k-ért legalább az elvárható lenne, hogy érezze az érintés bármely formáját, ne kelljen már átbökni a tabot, hogy legyen valami.

"I fight for the Users"

(#311) amper zoli


amper zoli
tag

Sziasztok nekem is van egy fehér 1008b.Ha rádugom a pendrive azt hol tudom megnyítni totalcommander saját fájlkezelő nem látja.Viszont a tárhely között ott van mint usb storage. :F

[ Szerkesztve ]

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#312) schrank válasza Delerium (#310) üzenetére


schrank
tag

minek jársz ebbe a fórumba ha nem jött be ez a márka , ha seg(g)íteni akarsz android fronton, akkor hanyagold a fikázást ...

(#313) Delerium válasza schrank (#312) üzenetére


Delerium
senior tag

Ha vennéd a fáradtságot és visszaolvasnál egy kicsit akkor észrevennéd, hogy nekem is ilyen tabom van, csak már 2X van szervizben a kijelző miatt így egy kicsit negatívan állok hozzá. Beírtad a fórumba, hogy mindenki hülye aki visszaviszi, így miről is beszélünk? Lenézed az embert mert ugye mindenki hülye csak én vagyok fluxuskondenzátor. Részemről nem akarok vitázni többet.

"I fight for the Users"

(#314) dancsuri válasza amper zoli (#311) üzenetére


dancsuri
veterán

ha a fájlkezelők nem látják ott valami gabesz van, a hozzá kapott OTG kábellel szó nélkül kezelnie kell akár FAT akár NTFS a fájlrendszer (ez lehet akár pendrájv akár vinyó)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#315) PLaci58 válasza amper zoli (#311) üzenetére


PLaci58
őstag

Éppen ma próbáltam egy programot, ami kezelné az USB eszközöket, de le is szedtem mert root jog kell hozzá. Sajna ez van egyelőre.

Dancsuri!
Nem jelenik meg a fájlkezelőkben, mert nem mountolja fel.
Nem adnak hozzá OTG kábelt.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#316) Manarill


Manarill
csendes tag

A szürkéhez adják az OTG-kábelt.

(#317) Delerium válasza dancsuri (#314) üzenetére


Delerium
senior tag

Az ezüst hátlapúhoz volt gyárilag OTG? Mi volt még a dobozában? Fehérhez töltő, a.kábel, füles, kuponok.

"I fight for the Users"

(#318) PLaci58 válasza Manarill (#316) üzenetére


PLaci58
őstag

A fehérhez sima USB kábelt adtak a PC-hez való csatlakozáshoz.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#319) Manarill válasza Delerium (#317) üzenetére


Manarill
csendes tag

Igen, van a dobozban OTG! Meg ahogy Te is írod, füles, töltő, USB-kábel, kis papír rajta 3db kóddal, kézikönyv.

(#320) amper zoli válasza PLaci58 (#315) üzenetére


amper zoli
tag

Köszönöm a válaszokat közben itt találtam rá megoldást :R

[ Szerkesztve ]

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#321) Delerium válasza Manarill (#319) üzenetére


Delerium
senior tag

Hama fülest adtak hozzá?

"I fight for the Users"

(#322) PLaci58 válasza Delerium (#317) üzenetére


PLaci58
őstag

Amit Kínában betesznek a dobozba :D
Kérdeztem a múltkor a szervízt, hogy nem lehetne-e érzékenyebbé tenni. Tudják, hogy ilyen, azt mondták a 70 ezres készüléküknek már jó az érzékelője. Megköszöntem a felvilágosítást :D
Szerintem azt se tudták, hogy a szürkében más proci van. Már tudják :)

Megértelek, a múltkor majdnem földhöz vágtam. A teljes kikapcsolás valamit segít, meg szerintem nem mindegy, hogy hol fogjuk. Lehet, hogy kéne valami fém a burkolatba.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#323) Delerium válasza PLaci58 (#322) üzenetére


Delerium
senior tag

Az itt leírtak alapján a szürkének már nincs ilyen baja, hogy az érintője, hát..hogy is mondjam nincs a toppon. Rettentő frusztráló vele gépelni vagy valamit csinálni ami precizitást igényel. Szerintem a fehérnek valami szoftveres baja van, mert hol jó volt, hol nem. Gépben lakozó szellem lehet a hibás :D

"I fight for the Users"

(#324) dancsuri válasza amper zoli (#320) üzenetére


dancsuri
veterán

konkrétan mi volt az? mert a Google fordító segítségével nem sok infohoz jutottam

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#325) PLaci58 válasza dancsuri (#324) üzenetére


PLaci58
őstag

Az Ol file manager látja. Playről ingyenes. mnt/sda1 néven megjelenik.
Látja a TC is, igy már,hogy tudom hol keressem :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#326) dancsuri válasza PLaci58 (#325) üzenetére


dancsuri
veterán

de a kérdező szeriint a TC sem és a gyári fájlkezelő sem látja :U , akkor ennek az Ol file managernek a telepítése után látja? :F [link]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#327) Manarill válasza Delerium (#321) üzenetére


Manarill
csendes tag

Egyszerű darab, de a gesztus a lényeg. :)

(#328) Chaser válasza schrank (#308) üzenetére


Chaser
titán

Érdekes, akik prestigiot vesznek azok meg mind hozzáértők, mert nem hordják vissza kilo számra a gépeket?:) elárulom neked, 37k-ért kapsz olyan tabot ami ha nem is ipad érzékenységű felületet tud magáénak, de nem messze van tőle. Kijelző szintén és a többi és a többi. Igaz, csak 7", de azt élmény használni..
Nem lenne ezzel a tabbal gond ezért az árért, ha legalább stabilan működne. Melóba még én is megvenném, oda jó. De látva az itteni fórumot rájöttem nincs értelme, nem akarom magam opatni ha nem muszáj.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#329) Delerium


Delerium
senior tag

Na akkor ha jól látom a dolgokat, akinek fehér hátlapos van az jobban szív mint akinek szürke. Írjatok véleményt a szürkéről ha lehet, hogy kijelző érzékenység ha nem is Retina pad, de pontosan érez mindent, ott ahol kell?

"I fight for the Users"

(#330) PLaci58 válasza dancsuri (#326) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem. Nem kell az Ol. Látja eredetileg is csak nem "jó" helyen.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#331) dancsuri válasza PLaci58 (#330) üzenetére


dancsuri
veterán

a TC-nek igy kell látni, nem kell itt semmit mókolni, csak rádugod azt kész

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#332) PLaci58 válasza dancsuri (#331) üzenetére


PLaci58
őstag

Már megbeszéltük, hogy a fehéren más a szoftver.
Azon így jelenik meg:

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#333) dancsuri válasza PLaci58 (#332) üzenetére


dancsuri
veterán

hát én vágnám ki :DD
Amint látod a kis nyilat, még egy egeret is rádugtam a pendrájv mellé

nekem már nem is kell a 4.0.4

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#334) Manarill


Manarill
csendes tag

Már több mint 13 órája van kikapcsolt állapotban töltőn a gépem, és még mindíg tölt! Na ilyenkor mi van? :F

(#335) Delerium válasza Manarill (#334) üzenetére


Delerium
senior tag

Szerintem már csak kijelzi, hogy tölt de fel van töltve.

"I fight for the Users"

(#336) PLaci58 válasza Delerium (#323) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem a szellemmel van a gond, hanem a géppel :D Ez egy sz@r!

Voltam ma a tesóban. Kérdeztem, hogy valami májaudió nem akciós mostanában? Nincs kitéve, mert megtapiznám?
- de, igen, akciós, csak nem teszik ki, mert 3 db. van és elviszik a raktárból is.
- kérdeztem, hogy jó gépek ezek?
- igen jók, de itt van a szervízük Miskolcon.
(jah, csak én nem szervízbe akarnám hordani :DDD )

Megtapiztam egy 10,2"-os Lark Free akármit, ami ki volt téve, 27990,- Ft.
A HW sokkal gyengébb (kisebb felbontás, kicsi háttértár, ...), de érdekes módon az érintés jól működik.
Szinte élvezet vele görgetni, alig kell érinteni, szemben ezzel a majd beszakítom a kijelzőt vacakkal.
Ugyanúgy megy mint egy iPad. Mondjuk nem bírtam kivárni, hogy ez a fórum betöltődjön rajta. megmagyarázták, hogy nagyon lassú a netjük, éppen javítják. Szerintem meg valaki tölti le a torrenteket ezerrel az ingyenes wifin

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#337) PLaci58 válasza Manarill (#334) üzenetére


PLaci58
őstag

Kapcsold be és kiderül :DDD
Tegnap raktam fel egy akksi tesztelő progit. Még csak 1 töltési ciklus ment rajta, de egész jól megsaccolja az üzemidőt.
6:15' bekapcsolt állapotnál ment le 4%-ra az akksi. Teljes működés 8:05', mert volt közben 1:50' készenlét.
Érdekes módon azt jelzi, hogy készenlét alatt is megy a wifi.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#338) Manarill


Manarill
csendes tag

Bekapcsoltam 100%, ezzel úgy nincs is baj, de hát azért fura, hogy töltést jelez, meg az akksi is langyi.

(#339) barta29


barta29
csendes tag

Emberek.Megoldódott a hdmi-kábel mizéria,nem érzékelte a gépem.A lényeg 2 méternél hosszabb kábelt ne vegyetek mert nem megy át rajta a jel a tv-ig,2 méteressel tökéletes.Ja és nekem szürke hátlapos van és teljesen meg vagyok vele elégedve,az érintő képernyővel is.Egy gondom van,de azt az új frissítés talán megoldja,hogy nincs a wifi beálításnál,hogy alvó módban is maradjon bekapcsolva a wifi.De ennyi pénzért tökéletes.

(#340) Delerium válasza barta29 (#339) üzenetére


Delerium
senior tag

Az sajna 4.0.4-ben sem lesz, legalábbis a fehérben nincs :(

"I fight for the Users"

(#341) barta29 válasza Delerium (#340) üzenetére


barta29
csendes tag

De elvileg már 4.1.0 lessz rá,de majd kiderűl.

(#342) birel


birel
csendes tag

Sziasztok. Olvasgattam, de biztos módszert nem találtam root jogok szerzéséhez, szükségem lenne a vice city optimalizálásához mert minden 4-5 ms-ben egy pillanatra megakad, a chainfiréhez meg kell a root. Mindenestre ha hamarabb találom meg valami angol oldalon leírom.

Ezüst hátlapos.

[ Szerkesztve ]

(#343) dancsuri válasza birel (#342) üzenetére


dancsuri
veterán

én a fent a keresőbe beírtam hogy "root jog" és EZT dobta ki.
nálad nem műkjödik a kereső? :F :U

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#344) PLaci58 válasza dancsuri (#343) üzenetére


PLaci58
őstag

Az egy nagyon szép leírás, csak kérdéses az igazságtatalma, hogy finoman fejezzem ki magam :D
Az "a" verzió kiesik, mert az csak a rockchip procikhoz jó!
Az mnt/local elnevezés a szürke hátlaposban van!
A szürkére nem lehet feltenni a fehér romját!
Ezt bizonyítja a kép is, ahol látszik, hogy 4.0.3- as maradt a szoftver.
Nem értek az androidhoz, de nem hiszem, hogy 2 fájl bemásolásán múlna a root jog.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#345) dancsuri válasza PLaci58 (#344) üzenetére


dancsuri
veterán

az okfejtés helyett kapd elő a tabot és próbálkozz, és akkor a tiéd is olyan lesz mint az enyém :K

Root Checker futtatás elött

futtatás után

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#346) PLaci58 válasza dancsuri (#345) üzenetére


PLaci58
őstag

Hétvégén kipróbálom. Mindenesetre érdekes, hogy a frissítés semmi mást nem változtatott meg.
Az biztos, hogy a hátlapom fehér marad :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#347) barta29


barta29
csendes tag

És volt valami értelme a root-olásank,nem értek hozzá csak kérdezem,van plussz menü vagy valami beállítás?

(#348) birel válasza dancsuri (#343) üzenetére


birel
csendes tag

Fasza gyerek vagy!

(#349) dancsuri válasza barta29 (#347) üzenetére


dancsuri
veterán

álltalános felhasználónak nincs, az értelme ugyanannyi mint egy PC-n rendszergazdának lenni.
(teljes hozzáférést enged a rendszerhez, vannak appok amik nélküle nem "teljes"értéküek Pl. Titanium Backup)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#350) barta29 válasza dancsuri (#349) üzenetére


barta29
csendes tag

Értem,nekem root nélkűl is ugyan azokat írja ki mina a fentebb bemásot és bekarikázott képen van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.