Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok! A minap láttam az MM-ban egy Logitech MX-510+teelpad S&S-t összecsomagolva 15k-ért. Tekintve,hogy az a bizonyos hely elég drága, máshol talán megkaphatnám olcsóbban. Van valakinek ötlete,hogy hol lehetne ilyet kapni így karácsony előtt Pesten?

[Szerkesztve]

(#2) kovsol válasza Spirit (#1) üzenetére


kovsol
titán

én 10-12k ért láttam de már vagy fél éve azóta se találkoztam vele

May the Force be with you!

(#3) Spirit válasza kovsol (#2) üzenetére


Spirit
őstag

Igen, én is ennyiért gondolnám, és ha találnék,már húznék is érte...ugyanez az egere van a kedvesemnek(mármint alakra), az MX 700-as.Mivel vezetéknélküli, 125hz-es, ezért játékra nem az igazi, nem beszélve a súlyáról, és már a teflontalpak is elkoptak már...Álmomban nem gondoltam,hogy ennyiért van paddal együtt,ezért most kapkodnék kari előtt:)

[Szerkesztve]

(#4) Spirit


Spirit
őstag

Tényleg jó lenne,ha valaki látna valahol, vagy tudna szerezni esetleg...ha megszakadok se tudok 15k-t rááldozni:(

(#5) kovsol válasza Spirit (#4) üzenetére


kovsol
titán

vegyél egy mx518 -t kb 11-12K ért akkor :D és az sokkal jobb azt majd egyszer veszel egy egérpadot

May the Force be with you!

(#6) Spirit válasza kovsol (#5) üzenetére


Spirit
őstag

Akkor már inkább Razer Diamondback 12-13-ért,nem?:)

(#7) kovsol válasza Spirit (#6) üzenetére


kovsol
titán

razer se tud többet egyáltalán mint az mx518 ...
és mivel írtad hogy a formálya miatt bejön neked az mx510 akkor az 518 is befog :D

May the Force be with you!

(#8) Spirit válasza kovsol (#7) üzenetére


Spirit
őstag

Ajándékba lesz, és ezért szeretném paddal együtt.Csak simán az egér olyan snassz:)
Nekem egyébként Razerem van, a limitált szériás plasma.Lehet,hogy összekuporgatom a 15k-t, és leugrok érte a MM-ba.

(#9) TexT-BoY válasza Spirit (#8) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az a 15k egyértelmüen jó ár... vazz mikor én vettem 18-ért 2éve a Steelpadot meg az MS 4.0at:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10) GAlli


GAlli
tag

Lehet még ilyen combot szerezni valahol ?
tudom h nemsok az esély de hátha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.