Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline

Hozzászólások

(#651) laragirl83 válasza wikings2 (#650) üzenetére


laragirl83
őstag

Teszt szeró = Utopia 4000x exp
S5 = Legendia (új szeró)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#652) lowman23


lowman23
csendes tag

Hello!
Az oké hogy futtatás rendszergazdaként de a jelszóhoz milyen jelszót kell írni?Előre is kösz.Pedig már nagyon akarok játszani!!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#653) matyi55


matyi55
csendes tag

Hi!
Asszem már volt ilyen probléma.... ugye most van az új MuOnline Season5! belépek... 10 másodperc, képernyő, erre a hibaüzenet: "Nincs kapcsolat a szerverrel" de ezt már ezt mióta letöltöttem (kb. 3-4 napja) folyamatosan ezt írja ki. De állítólag baromi jó a szeró, és hát ezért akarok fellépni! Segítséget várok!!
Kösz előre: matyi55 :O

(#654) MM-ZeuS válasza matyi55 (#653) üzenetére


MM-ZeuS
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is ugyan az a baj (Nem MM-ZeuS vagyok csak nem tutam nevet kitalálni)
Na szóval az a bajom hogy belépek a muonline s5-s3 ba és eszt irja
ˇnincs kapcsolat a szerverel!ˇ :S :O :O :O :O :O de mért :S pedig 1 ideig jó volt 1 rr 350 vok :( és most nem jó léci segitsetttek :S :O elöre is köszi :o

MM-ZeuS

(#655) pckownz válasza MM-ZeuS (#654) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha van hozzaferesed forumhoz, akkor ajanlom figyelmedbe ezt a leirast:
[link]
En keszitettem, de ha valami nem vilagos, akkor kerdezhetsz nyugodtan.

(#656) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Csáó!
Olyan kér(d)ésem lenne, hogy lehetséges-e az, hogy EmeraldMu-n valamilyen módon sok credithez jussak a webshopban vagy pedig credit nélkül tudjak vásárolni ? :D
Nagyon szeretném valami prohacker válaszát/segítségét kérni !
Előre is köszi. :)

hardverapro.hu/tag/chipman

(#657) StarkBM válasza CHIPman (#656) üzenetére


StarkBM
csendes tag

itt egy link, ráadásul pont az EmeraldMu-n mutatja be. http://www.youtube.com/watch?v=YTAADdNfi_s
Nekem ugyan nem sikerült használni és 2 haveromnak se úgy ment ahogy vártuk de hátha neked sikerül.

Jó a mu csak a magyar playerek nem =/

(#658) SajtosKenny


SajtosKenny
csendes tag

Ki tud jó magyar fejlődős szervert ?? :DD

(#659) kakascsipes


kakascsipes
csendes tag

Csáó!
Segítsetek légyszi. Nem indul az emeraldmu-m, pedig egész idáig szuperul működött. Most meg gondolt egyet és nem indul. Win 7en vagyok, AVG-m van, de nem az tilt, próbáltam. Nem tudom elképzelni mi lehet a baj. Előre is köszi.

Nyuszika megy a sivatagban, egyszer csak majdnem éhenhal, mikor szomjanhal*.*

(#660) SajtosKenny válasza kakascsipes (#659) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

hogy érted h nem indul el?semmi hibaüzi csak úgy nem indul azt kész?

[ Szerkesztve ]

(#661) Silverss


Silverss
aktív tag

Hy!
Mennyibe kerül egy MuOnline szerver license?

(#662) thevans01


thevans01
csendes tag

Hellotok lene 1 új magyarmu holnlap: http://5.191.210.20/index.php nagyjó magyarmu !!

(#663) thevans01


thevans01
csendes tag

hellotok lene 1 új magyarmu nagyon jó itt a link http://5.191.210.20/index.php

(#664) SajtosKenny válasza thevans01 (#663) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

ez hamachis???mert akkor nem megyek

(#665) DJnemo


DJnemo
csendes tag

Sziasztok

Segitségre lenne szükségem letöltötem a játékot,elinditotam és nem jön be semmi :( :( De a season 5-pedig elindul

Tudtok segiteni?

(#666) SajtosKenny válasza DJnemo (#665) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

Sztem videokariddal lesz a gond

(#667) SajtosKenny válasza DJnemo (#665) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

Próbálj driver frissitést

[ Szerkesztve ]

(#668) SajtosKenny válasza SajtosKenny (#667) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MUNLINE TOTYIK

(#669) wikings2 válasza SajtosKenny (#668) üzenetére


wikings2
őstag

Megvan enyhén halva :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#670) zoty0


zoty0
tag

Ö valaki néha szokot még felnézni ebbe a fórumba?
csak érdeklődnék valaki mu-zik még?

cs go

(#671) PoniLoW válasza zoty0 (#670) üzenetére


PoniLoW
csendes tag

Én játszom még vele. :)

(#672) zoty0 válasza PoniLoW (#671) üzenetére


zoty0
tag

Komoly?
már 2-en túrjuk a mu-t xD igaz mostanában alig van időm gépezni :(

cs go

(#673) PoniLoW válasza zoty0 (#672) üzenetére


PoniLoW
csendes tag

Énis most kezdtem újra, valamikor 4-5 éve játszottam még vele, gondoltam nosztalgiázom kicsit. :D

(#674) zoty0 válasza PoniLoW (#673) üzenetére


zoty0
tag

Melyik szerón /szerókon?

cs go

(#675) PoniLoW válasza zoty0 (#674) üzenetére


PoniLoW
csendes tag

utopia s4. :D

(#676) zoty0 válasza PoniLoW (#675) üzenetére


zoty0
tag

Én Battaglia és AnarNova :)

[ Szerkesztve ]

cs go

(#677) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy mióta windows 8-om van egyik muonline sem hajlandó elindulni, kivéve az extramu-t. Mindegyik mu amelyiken muguard van az nem indul. Mi lehet a probléma? Semmi hibaüzi, semmit nem csinál, elkezd tölteni ugye a kurzoron egy kicsi de amúgy nem nyitja meg.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#678) wikings2 válasza rbertkrl (#677) üzenetére


wikings2
őstag

futtatás mint rendszergazda? :s
esetleg tűzfal kikapcsolás?
Nem igazán ismerem a Windows 8 at, de ezekkel a módszerekkel lehet leginkább abszolválni ezen problémát.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#679) rbertkrl válasza wikings2 (#678) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Megpróbálom, aztán írom, hogy mi a reakció! Köszönöm a tippeket!

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#680) rbertkrl válasza wikings2 (#678) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Tűzfal nélkül sem indul. Kikapcsoltam a tűzfalat, rendszergazdai fiókban meg rendszergazdaként futtattam de így sem. :S

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#681) pckownz válasza rbertkrl (#680) üzenetére


pckownz
senior tag

Szedd le a frissítéseket, főként a C++ redist package-eket.

(#682) rbertkrl válasza pckownz (#681) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Minden frissítés telepítve van. C++ 2010 van rajta, frissítésekkel együtt.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#683) pckownz válasza rbertkrl (#682) üzenetére


pckownz
senior tag

Véletlenül nem a C:\Program files-ba van telepítve? Ha igen, akkor próbáld meg C:\ gyökérbe, vagy másik meghajtóra.
Megpróbálhatod még az UAC -t kikapcsolni is.

(#684) rbertkrl válasza pckownz (#683) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

D:/ Meghajtóra van rakva mert ugyen win 7 óta a muonline-ok csak onnan indulnak el.
Most megpróbálom a C:/ gyökérkönyvtárából.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#685) rbertkrl válasza pckownz (#683) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nem indul! UAC kikapcsolva, D:/-ről is megpróbáltam, C:/-ről is. A helyzet, hogy nem hoz be semmit! Csak tölt egyet még mindíg és nem indul.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#686) zoty0


zoty0
tag

Win7 ultimate alatt nekem is produkált hasonlókat, win8 -val is próbáltam ( profesional ) , jelenleg is win7 prof. van , és még magyar s5-ön is van zoom-om :) (ami valamiért nem volt az ultimate sem a home alatt ) (AMD VGA )
Nem tudom mit vonz maga után, egyszer a ( Steamos ) cs1.6 bugolt nálam és ez oldotta meg, utána kipróbáltam a mu-melet is bevált 1x-2x , szóljatok rám ha nem jót teszek.
Vezérlőpult, => rendszer és biztonság => Rendszer => speciális rendszerbeállítások fül => speciális fül => Teljesítmény beálítás => adatvégrehajtásmegakadályozása fül =>kijelölöd : Adatvégrehajtása és megakadályozása az összes........ Kivéve:
Hozzáadod a mu-t .
Esetleg ragd újra a mu-t, gondolom a vírusölőd kivan szedve ? ( anó nekem a NOD32 piszkált bele a mu-ba )

[ Szerkesztve ]

cs go

(#687) davidking9


davidking9
csendes tag

Sziasztok.

Nekem olyan gondom lenne hogy itt vagyok kint Írországba, és ha be írom azt hogy www.muonline.hu akkor a régi s1 hozzabe nem tudjátok mért? :/:/:/

(#688) pckownz válasza davidking9 (#687) üzenetére


pckownz
senior tag

info@muonline.hu
Megnézed [ITT], hogy mi az IP címed, és elküldöd.

Tisztelt Admin!
Írországból szeretnék játszani, de a régió blokkolva van a weboldalon, ezért kérem engedélyezze a hozzáférést.
ip-cím és felh. név

(#689) zoty0


zoty0
tag

MM-ék nagyon dolgoznak egy NAGY projekten amiről nemrég kiszivárogtattak egy-két dolgot :
- Mu ex700 season8 - szerver tesztelésén dolgoznak egy ideje de a mai napon zeusz kirakott 1 hírt amit idéznék ha nem gond :
Kedves Játékosok!

Amíg a staff tagjai elmerülten dolgoznak az eX:700-Season8 kliens véglegesítésén, a fejlesztés során korábban elkészült Season6 klienssel minden érdeklődőt egy kellemes hentelésre csábítok. A klienst ezen a linken tölthetitek le:
MuOnlineHuSetup_S6.exe

Délután nézzetek vissza ide az újabb hírekért.
Keltezése : 2013.06.24. 01:25
Amit tudni kell jó régóta fejlesztik mert mm-modi egyszer a fórumon elszólta már magát :)
+ amit tudni kell mm-ék egy olyan szerót akarnak össze dobni ami bug mentes vagy csak kevés bug van rajta :)
Tehát a feladat a következő ha lesz valami ne hagyjátok ki xD
( haveroknak szólni stb.... régi arcoknak stb.... )

[ Szerkesztve ]

cs go

(#690) zoty0 válasza zoty0 (#689) üzenetére


zoty0
tag

Edit : nem zeusz rakta ki a hírt elnézést de lekéstem a szerkesztés gombot :(
Hanem MM-Modi :)

cs go

(#691) wikings2 válasza zoty0 (#689) üzenetére


wikings2
őstag

MM-Modi mióta mumaster? Elég régóta otthagytam a játékot, de ha korrekt mod aki aktív és mondjuk nem hanyagolja el az oldalt mint ahogy zeus és vobert az utóbbi időkben eléggé, akkor talán visszamennék pár ezer resetre :D

No meg ez a season 6 egy új szerón fog menni vagy ezt még nem tudni? Anarchia meg battaglia helyére lazán mehetne, elég régóta kihaltak. Nem sajnálnám a fullos helfemet ha kukázódna már amúgy is ott áll szegényke 1,5 éve a +13 as szettben és helf wingben :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#692) pckownz válasza wikings2 (#691) üzenetére


pckownz
senior tag

Modi 2 vagy 3 éve van fönt, az utóbbi időben Ő az egyetlen kommunikatív MM. Nem tudom, hogy rajta és Zeus-on kívül van-e még valaki.
Vobert már réges régen otthagyta a szervert, csak törölve lett a búcsú posztja.

Nem season6 szerver, hanem teljesen új szerver, az ex700 nevű moddal. Season 8 a szerver, de a kliens még nincs kész, és addig season 6 klienssel lehet használni :)
Anno hasonlót játszottak el a teszt szerverrel is.

(#693) zoty0 válasza pckownz (#692) üzenetére


zoty0
tag

Ja csak úgy nézki fun-lesz ez is :(
Baszus a régi szép idők mikor a b-t kiütni kelet, nem genselni nem npc-től venni ( tom ottvan még anarnova de az sem a régi ) , Mikor a szerver televolt, Mikor mindenek volt értéke , Mikor a cs-n nem volt olyan map rész ami üres lenne ( TWILIGHT klán jajdejókat nevettünk haverral rajtuk :( Mikor 3 BM megfogott mindenkit a hídon ) , Mikor rendesen arénában ment a PK és kieset valamid mert nem JOH-oztad , Mikor CW-ben nagy PK partik voltak , Mikor lorenciában laggoltál mert anyi bolt volt, Mikor csak azért mentél a jetikhez üss egy kis eldobóst :) .
Meg Vobertért is nagy kár nagyon meglátszik munkássága :( ( ban topic )
Öregem elkapott a nosztalgia :( .
( bocs )
( EDIT: off-ba tettem )

[ Szerkesztve ]

cs go

(#694) wikings2 válasza zoty0 (#693) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem veterán Anarchiás-ként eléggé fura volt ez a boltban megkapok mindent szisztéma. Kb mint valami privát szerver ahol több időt fogsz 100+ rr en tölteni a reszeteléssel kint mint ingame a fejlődéssel.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#695) pckownz válasza zoty0 (#693) üzenetére


pckownz
senior tag

TWILIGHT -os voltam :DD
Vagyis s3 anarchián végigkövettem a társaságot. Killerz-aces-spyrits-twilight :D

(#696) kiciMcHUN


kiciMcHUN
csendes tag

Sziasztok!

Aki még játszik a MU-val (UTOPIA) az írjon és felveszem barátnak.Van egy jó klán abba is betudom venni.

(#697) zoty0


zoty0
tag

MM-ék haladnak és tényleg nem lett rossz : [link]
Jómagam is játszom és végre megragadt a játék, nincs jewel a boltban ... stb .
MM-Zeus és MM-Modi aktív , ( modi nézi a fórumot ) Szerintem biztos van még mm csak titkolják, Meg vannak teszterek .
Próbáljátok ki :)
Ha nem indul szóljatok szívesen segítek .

[ Szerkesztve ]

cs go

(#698) oXzozziXo


oXzozziXo
újonc

Sziasztok.
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy eddig zavartalanul játszottam muval de elkezdett akadni, ezért drivert kellett frissítenem, de közbe jött egy frissitési probléma, miután újratelepítettem a gépet és sikeresen frissítettem a drivert, letöltöttem újra az s5-ös klienst és feltelepítettem.
Amikor el szeretném indítani a klienst, megváltozik a képernyőfelbontás (mint régen), de ezután nem indul el a játék betöltése, hanem visszavált a felbontás eredetebie és nem történik semmi, egyszerűbben fogalmazva szépen kilép :D

A jelenlegi oprendszerem Windows 7 Professional. Szinte minden lehetséges kombinációt kipróbáltam, (futtatás rendszergazdaként, kompatibilitási beállítások, kivételhez adás tűzfalon, újra letöltöttem, újra telepítettem, kikapcsoltam az explorer.exe-t és betallóztam mu-t, stb...) de semmi. Elvileg a meghajtóval sem lehet baj, mert eleve D-re telepítettem.
Keresgéltem fórumokon, de semmi használhatót nem találtam, remélem ti tudtok segíteni... :)

(#699) kkalman88 válasza oXzozziXo (#698) üzenetére


kkalman88
csendes tag

Rendszergazda jogosultsággal kell indítani mind a három .exe-t.(Google Chrome vagy egyéb böngésző,Muonline.exe,Main.exe)

KK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.