Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MrZidi válasza CsonkaImo (#50) üzenetére


MrZidi
tag

Hasonló lenne nekem is a kérdésem. Bergeltem az álláskeresőire, de ha egy hét múlva munkába állnék akkor a maradék x nappal mi a helyzet? Mert itt ott olvastam, hogy lehet egyösszegben kérni, de azok a hozzászólások is elég régiek voltak.

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#52) Gombinyó válasza MrZidi (#51) üzenetére


Gombinyó
őstag

Bent is hagyhatod és ha netalán mondjuk fél év múlva megint munkanélküli lennél akkor kapsz ellátást. Vagy ki lehet kérni egyben a fennmaradó összeg 80%-át. Ehhez határozatlan idejű munkaszerződést kell felmutatni és kérvényezni kell a munkaügyi központban miután lejárt a 90 nap.

(#53) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Üdv Mindenkinek!

2006.12.15.-2008.03.09.-ig részesültem munkanélküli ellátásban.
Az ellátásom megszüntették, mert személygépjármű volt (van) a nevemen.
Azóta is folyamatosan regisztrált munkanélküli vagyok.Nyugdíj előtt állok.
Lekértem az adataim a nyugdíj kiszámításához és csak az az idő van feltüntetve amikor ellátást kaptam.

Kérdésem: Nyugdíjam kiszámításához hogyan lehet beszámítani a regisztrált teljes időmet?

Előre is köszönöm a válaszotokat! :R :R

Vigyorka

(#54) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Sziasztok!
Munkanélküli vagyok és be kell jelentkeznem a Nemzeti foglalkoztatási szolgálat ba?Mi az elönye és esetleg a hátránya ha be vagyok regisztrálva?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#55) Vigyorka válasza vlaszti (#54) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Hátránya nincs.
Előnye = vannak ügyek amit online is elintézhetsz, információkhoz juthatsz

Vigyorka

(#56) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Most végeztem a sulival, már dolgoztam nagyjából fél évet. Holnap megyek a munkanélkülihez regisztrálni, van lehetőségem valamiféle támogatást kérnem addig, amíg találok munkahelyet?
Köszi! :R

Press "F" to pay respects.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.