Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jetimokus


jetimokus
tag

Mivel nem találtam erről a remek alaplapról fórumtémát,ezért úgy gondoltam hogy megérdemli.

Az alaplapról: [link]

És az X48-ról: [link]

Várom a hozzáértőket,és azokat az embereket,akiknek ilyen lapjuk van hogy mondjanak okos dolgokat róla, tapasztalatokat, és akiknek problémájuk van vele, segíteni megpróbálok én is,bár a sikert nem garantálhatom.

[ Szerkesztve ]

(#2) jetimokus


jetimokus
tag

És még egy kis info az msi.com-ról: [link]

Várom a kérdéseket,megjegyzéseket,stb,stb,mert énis egy ilyen lapra pályázom,kiváncsi lennék a tapasztalataitokra!

[ Szerkesztve ]

(#3) jetimokus


jetimokus
tag

Ha valaki estleg tud valamit az MSI féle X48-as Diamond lapról azt megoszthatná velem itt!

(#4) jetimokus


jetimokus
tag

Senkinek sincs ilyen alaplapja? :F

(#5) jetimokus


jetimokus
tag

Mindenki tolong hogy információt osszon meg a a jónéppel, köztük velem is... :F
Azért én adok egy UP-ot a tpicnak... :U

(#6) tlac


tlac
nagyúr

Érdekes lap, de nem lesz népszerű a topik.
Egy az, hogy msi, sokan nem szeretik. X48, drága, melegedős chip és fsb-ben a p35 is többet tud.
Itt egy teszt.

(#7) jetimokus válasza tlac (#6) üzenetére


jetimokus
tag

Akkor ebben a topicban össze lehetne vetni akár a P35 és az X48 közti külömbségeket is, és aki nem szereti az MSI-t elmondhatná hogy miért nem... Kiváncsi lennék a véleményetekre...

Különben köszönöm neked az 1. hozzászólást!

Ja különben nekem az ASUS és az MSI a legkedveltebb márkám...

[ Szerkesztve ]

(#8) keIdor válasza jetimokus (#7) üzenetére


keIdor
titán

MSI antituning a legtöbb Asus, Gigabyte laphoz képest. Én pl. ezért nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) jetimokus válasza keIdor (#8) üzenetére


jetimokus
tag

Nah, akkor egy ok már van: az antituning, bár én nekem ez pl eszembe sem jutott mivel soha nem tuningoltam mert szorzózáras procim van...

(#10) jetimokus


jetimokus
tag

Na, egy kicsit olvasgattam itt prohardver tesztek,és cikkek közt, és az első pár dolog amit én az X48 számlájára tudok írni a P35-el szemben:

FSB:
X48: 1600/1333/1066/800/533
P35: 1333/1066/800/533

RAM támogatások:
X48: DDR2:800/667(ECC is);DDR3:1600/1333/1066/800
P35: DDR2:800/667(ECC is); DDR3:1333/1066/800

Maximális memória-sávszélesség (dual-channel):
itt a DDR2 ugyanaz, így az nem érdekes
az X48-nál viszont véleményem szerint azért lehet magasabb a sávszélesség mert támogatja az 1600MHz-es memóriákat
X48: 25,8 GB/s (DDR3)
P35: 21,5 GB/s (DDR3)

PCI-E 2.0:
X48: CrossfireX támogatás, SLI nincs
P35: Crossfire támogatás maximum 8+8 módban, SLI itt sincs

Ezeknél a dolgoknál azt vettem észre hogy az X48-as chipset jobb mint az P35, de hangsúlyozom, hogy ezeket az adatokat innen ph!-ról szedtem össze, ha tévesek, akkor ne nekem tessék beszólni, én azt írtam le amit látok.

Szívesen venném a ti véleményieteket, mert nem vagyok olyan jártas a témában, és mint azt már Írtam egy MSI X48C Platinum lap van betervezve a költségvetésembe, épp ezért is szertném ha segítenétek, mert ha nem éri meg,vagy van ennél jobb ár/arány fekvésű lap akkor változtatok a véleményemen, ezért szeretném a segítségeteket kérni!

Előre is köszi!

(#11) jetimokus


jetimokus
tag

Hmmmm... tényleg nem lett túl népszerű a topik...pedig szerintem ez egy jó lap.

(#12) jetimokus


jetimokus
tag

azért nem hiszem ám hogy senkinek nincs ilyen lapja...

(#13) jetimokus


jetimokus
tag

hmmmm.. valaki mondjon róla legalább vagy jót, vagy rosszat, inkább fikázzátok le, csak valaki mondjon róla valamit, mert nem tudom ezek után érdemes lesz-e ilyet venni...

(#14) jetimokus


jetimokus
tag

UP! hátha valaki mégiscsak kedvet kap....

[ Szerkesztve ]

(#15) jetimokus


jetimokus
tag

UP!

[ Szerkesztve ]

(#16) tlac válasza jetimokus (#13) üzenetére


tlac
nagyúr

rossz, fika, csak ne uppold a topikot
vegyél giga vagy asus lapot, azokkal biztos nem jársz rosszul

(#17) jetimokus válasza tlac (#16) üzenetére


jetimokus
tag

Oké, értettem. Akkor akár be is lehet csukni, mert te adtad a 3. hozzászólást a topikhoz.

(#18) d@minator


d@minator
addikt

Antituning méregdrága szarság. Az MSI most sem hazudtolja meg magát tuning terén.

(#19) jetimokus válasza d@minator (#18) üzenetére


jetimokus
tag

van olyan akinek mindegy, és nem fontos a tuning.
akinek meg nem fontos az nem tuningol.
aki meg nem tuningol, azt mindez nem érdekli.
ahogy elnézem nektek ennyi a lényeg: OOOCCC!!!! :W :W :W
ennyi.

jah, és még annyit: volt már pár msi lapom. mindegyik bírta, amíg bírnia kellett. a rossz meg a fika az asrock. kinek mi.. nem így van? ha nektek az a lényeg hogy mit mennyire lehet széthúzni, és kit érdekel, hogy utána mi lesz azzal amire annyi pénzt költött, vegyetek még méregdrágább asus lapokat,amit lehet tuningolni, aztán hajtsátok szét.
valakinek a megbízhatóság sokkal fontosabb.
és én az msi-ben még nem csalódtam.

(#20) madcom


madcom
csendes tag

Nos nekem is MSI lapom volt a règi gèpemben, nègy èvig ment gond nèlkül, eladtam ès most is müködik. Nekem is tetszik ez az X48C, semmivel sem dràgàbb mint bàrmi màs X48 chipsetes lap. Az X48-nàl meg mint tudjuk a crossfire pci expressz az 2x16 amig màs chipsetnèl 16+8 illetve 16+4. Amùgy most Gigabyte lapom "van" a szervizben. 0 perc müködès utàn döglött meg. Persze ez sem jelent semmit pont kifogtam egy hibàsat.

Nem gyözni jöttünk, hanem pusztitani !

(#21) jetimokus válasza madcom (#20) üzenetére


jetimokus
tag

:K :K
erről van szó. végre valami normális megnyilvánulás, nem csak tuning meg oc!
falra mászom attól ha valakinek csak tuningon jár az agya, megbízhatóság + egyéb szempontok átnyálazása meg 0.
:R

(#22) madcom válasza jetimokus (#21) üzenetére


madcom
csendes tag

Amúgy megvetted? Ha igen milyen?

Nem gyözni jöttünk, hanem pusztitani !

(#23) jetimokus válasza madcom (#22) üzenetére


jetimokus
tag

Nem vettem meg, mert teljes gépkonfigcserére készültem, és ehelyett inkább hosszú tanakodás után laptopot vettem. Különben még mindig kitartok amellet, hogy szerintem teljesen korrekt lap, azóta már annyira nem, mert vannak már ennél bőven jobbak, de akkor szerintem nem volt vele probléma.

(#24) madcom válasza jetimokus (#23) üzenetére


madcom
csendes tag

Csak èrdekelt volna, hogy hogy jött be. Mèg mindig vàrom, hogy mi a megfejtès a gigabyte lappal, de lehet hogy elunom ès veszek egy ilyet mert talàltam oem-et òcsòèrt. Köszi

Nem gyözni jöttünk, hanem pusztitani !

(#25) jetimokus válasza madcom (#24) üzenetére


jetimokus
tag

sajnálom, de nem tudok tapasztalatot írni, max a laptopról... :R

(#26) opel8v


opel8v
tag

Sziasztok beszerztem egy ilyen csodát, de az oc nem megy benne valoban. hiába állitok akármit is a biosban, alaporajelen indul a cpu, bár kiirja a bios a beállitott orajelet( e7500 cpu ami a p43 lapomban vigan ment 4hz-n)

[ Szerkesztve ]

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#27) opel8v válasza opel8v (#26) üzenetére


opel8v
tag

valakinek ötlete?

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.