Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt4 ultra + bluetooth (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kenoby


Kenoby
tag

Olyan problémám volna hogy adott nekem egy a cimben szereplő alaplap ami még az első szériából való. Namármost adtak nekem hozzá egy Bluetooth kütyüt is ami végülis két 2.0-és USB csati de az egyik le van ragasztva és rá van irva hogy ne szedjem le ha Bluetoothként használom, a kék csatiját az alaplapon bedugom a kék csatlakozóaljzatba és izzitom a gépet majd felinstallálom a hozzá adott Driver CD-n lévő Bluetooth progit és drivert. Restart majd próbálnám összehangolni a Motorola V525 telkómmal, de az istennek nem látják egymást. A telkóval nincs baj mert haver T610-esével simán kommunikál, viszont az alaplap software-e felinstallál valami Bluetooth Lan Acess Network-t, ami ugyan műxik de mivel nem talál semmilyen Bluetooth eszközt igyhát egy piros X figyel rajta.
Akinek esetleg van ilyen otthon és műxik neki az irja már le hogy miként kell beapplikálni hogy ez menjen. A telefonhoz tettem fel software-t és ugysem hajlandó menni.

(#2) fofi


fofi
csendes tag

Hi!

Nekem egy MSI K7N2 Delta-ILSR-em van, amihez ugyanolyan két USB portos bracket van bizonyos BT feliratos leragasztott egy USB porttal.

A helyzet az, hogy a leragasztást csak akkor nem szabad levenni, ha a lapra opcionális BT eszközt csatlakoztatsz, mert az annak az USB portnak az eröforrásait használja.

Konklúzió: mivel gyárilag nem adnak ilyen BT kütyüt a laphoz, nem képes BT-vel kommunikálni, azaz mehetsz venni egyet.

U.i.: én inkább levettem a kék BT matricát, így van mégegy USB-m.

(#3) Kenoby


Kenoby
tag

Na ebben csak az az érdekes hogy havernak pont ilyenje van és neki igy a Nokia telefonjával tökéletesen műxik ugyanezzel az install metódussal + Nokia CD-ről feltett progival.
Ezé nem értem. :O

(#4) fofi


fofi
csendes tag

Megnéztem a leírást, D-Bracketnek hívják és kék dugóval csatlakozik a lapron lévö JUSB2 aljzathoz.

Ahhoz, hogy BT is müködjön, a JBT1-re kéne vmit dugni, de mit????

(#5) Kenoby


Kenoby
tag

Hát igen azt néztem én is, de nem jöttem rá. Elég érdekes, na ma vagy holnap kiderül mert haver aki ugyanezt használja eljön hozzám és akkor rákérdezek.

(#6) fofi


fofi
csendes tag

Kiváncsi vagyok, mi a megoldás?

(#7) fofi


fofi
csendes tag

Volt már a haverod? Bocs, hogy ilyen türelmetlen vagyok, de nagyon kiváncsivá tettél.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt4 ultra + bluetooth (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.