Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lathronos

    őstag

    válasz p00h #774 üzenetére

    Nekem is mi9t-m van még most is, naprakész custom androiddal használom. Semmi gondom vele, ha nem nyomkodom 1 napot bír. Egyelőre számomra még 2-3 évig megfelelő.

    Hogy ne csak off legyek, rengeteget olvastam, néztem teszteket erről a készülékről. Az egyetlen amibe bele lehet kötni, az a videofelvétel automat fókusz -stabilizátor összeakadás probléma ami szoftveresen javítható. Ha jófejek lesznek a lenovo szoftver fejlesztői, akkor ez a hiba is megszűnik és egy tökéletes telefon lesz. A stock android pedig hogy mennyire használható, leginkább a telefon gyártójától függ. Pixel esetében ugye rögtön javítanak mindent, Motorolánál már nem ilyen egyértelmű a támogatás. Frissítések ritkábban jönnek, az inkompatibilitási problémákat nem minden esetben orvosolják. De mivel ez már a Motorola középosztályához tartozik, jobban odafigyelnek rá mint a belépő szintű készülékeikre. És végül mivel nem is olyan soká jön az Edge 50 széria, valószínűleg ha nem is látványosan, de biztos esni fog még az ára az elkövetkező hónapokban kb. 10-15.000 Ft-tal.

    [ Szerkesztve ]

    Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés