Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Most melyik a jó catalyst? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dpetiba


dpetiba
aktív tag

A követekző a konfigom, ami nincs húzva: 2400+, 512 DDR, PowerColor 9600 pro. A problémám a Catalystekkel, hogy a gyári 3.6-nál hibák voltak néhány játéknál. A 3.7-el nem nagyon volt gondom. Utána felraktam a 3.8-at és a Battlefield bugos lett. Ugyanígy volt a 3.9-el is. Most felraktam a 3.10-et, de azzal meg a Hidden & Dangerous2 csattra lefagy, de úgy, hogy a CTRL+ALT+DEL-re sem válaszol a gép.
A kérdésem, hogy most akkor melyik van másoknak???????????
Akkor most ezek szerint a Cat 3.7-et kell fennhagynom, hogy a játékok menjenek rendesen?

(#2) Atlantis válasza dpetiba (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

BÁr már NV-s vagyok, a 3.7 szerintem nagyon jó volt. Hagyd fent azt, ha sehol nem volt gond vele, minek az újabb? Csak plussz kockázat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) erdoke válasza dpetiba (#1) üzenetére


erdoke
titán

Másoknak egyikkel sincs gondja. Az ATi uninstaller-rel szeded le az előző Catalystokat?

A legjobb aláírás a héten

(#4) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Természetesen azzal szedtem le. Szerintem az hülyeség, hogy másnak nincs gondja, mert már egy pár helyen olvastam, hogy valamelyik verzió nem jól másnál sem.

(#5) artesz válasza dpetiba (#4) üzenetére


artesz
tag

én a 3.4-esre esküszöm.....

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#6) alázógyík válasza dpetiba (#4) üzenetére


alázógyík
őstag

Üdv!

Érdekes,én ua.-al a gámékkal nyomulok,de nekem ezek nem hibáztak,fagyni pláne nem!Pedig most 3.10-es vanb fenn!Gyorsabbak nem lettek,de nincs velük gondom!;]

(#7) dpetiba válasza alázógyík (#6) üzenetére


dpetiba
aktív tag

AMD, vagy Inteled van?

(#8) sarti


sarti
csendes tag

Nekem is gondok voltak a driverekkel.
3.9-est adtak a 9600pro-hoz, azzal jó volt. Feltettem a 3.10-est és azzal minden game fagyott. Próbáltam a 3.8-ast és az omegát is, ugyanaz.
Nekem csak a 3.9-es driver jó :F

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A 02.1-es Catalyst-tól kezdve mindegyik volt már a gépemen és egyikkel se volt probléma. Most épp a 03.10-es megy és az is faxa. Nem tudom mit kell ezen ennyit parázni, ez nem nVidia. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) Hyperion


Hyperion
senior tag

Nekem gondok voltak a 3.10 elötti driverekkel a Call of Duty alatt..Állandóan beugrott a VPU recover...utánanéztem az ati honlapján és azt írták, hogy a 3.10-ben orvosolták a bug-ot...és lássatok csodát!!! azóta müxik..Gyorsabb nem lett, de legalább stabilabb :) meg ugy tudom, hogy ebben van valami istenkirály OpenGL cuccos..

(#11) sarti válasza Agyzuzo (#9) üzenetére


sarti
csendes tag

Milyen kártyád van most, és milyen rendszeren?

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#12) dpetiba válasza Agyzuzo (#9) üzenetére


dpetiba
aktív tag

Akkor Te egy szerencsés ember vagy, vagy nem játszol sokat. Milyen a kártyád?

(#13) burgatshow válasza dpetiba (#12) üzenetére


burgatshow
veterán

Nekem egy Connect 3D Ati Radeon 9600 128 bites van 3.10 Catalyst-tal egy AMD Athlon Xp 1,7+ mellett angol xp prof. és eddig (kopp, kopp, kopp) nem volt gondom vele! :DD

(#14) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Pedig látod itt kettőnknek is problémája van a verziókkal. Akkor lehet, hogy gyártófüggő lenne a Catalyst stabilitás?

(#15) burgatshow válasza dpetiba (#14) üzenetére


burgatshow
veterán

Beb@szna ha igen! :(

(#16) Jano válasza Hyperion (#10) üzenetére


Jano
senior tag

Azzal nekem is volt gondom de én kikapcsoltam a VPU recovert és kész.

A tudás érték!!!

(#17) Hyperion válasza Jano (#16) üzenetére


Hyperion
senior tag

Ehh erre én nem is gondoltam :))
Mind1..Próbáld ki teis a 3.10-et és akkor legalább visszakapcsolhatod. :t

(#18) Cathfaern válasza burgatshow (#13) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azokkal a játékokkal sincs gondod, amivel dpetiba-nak igen? Mert a Catalyst-oknak nem olyan hibái vannak, hogy ez a Cat rossz, ez meg jó, hanem valamelyikkel bizonyos játékok bug-osak.

(#19) erdoke válasza Cathfaern (#18) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan így van. Viszont ezeknek a játékoknak a (szerencsére egyre rövidülő) listájával tele a net. Ha valakinek a listán szereplő játékoknál sokkal többel van gondja, akkor nem a Catalyst háza táján kell szétnézni, hanem több szempontból letesztelni a rendszer stabilitását. Nekem még egyikkel se volt különösebb gondom, vagy ugyanaz volt mindegyikkel.:) Igaz, hogy elég keveset játszok, de ott se és videók alakítgatása alatt se problémázott egyik ATi kártyám + ismerősök kártyái sem.

A legjobb aláírás a héten

(#20) Agyzuzo válasza sarti (#11) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Régi: BBA Radeon 8500 (275/275), 128mega
Mostani: Sapphire Radeon 9500 (9700-ra moddolva), 128 mega
Mind2 karesz XP Pro HUN alatt ment (+SP1)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Most melyik a jó catalyst? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.