Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#514) kwzatz válasza atainprison (#512) üzenetére


kwzatz
őstag

"Az első felével egyetértek, azzal nem, hogy valaki azért vásárolna PC-re ilyen játékot, mert van crossplay, talán 5000 emberből 1."

Ilyen számokat hasraütésszerűen semmi értelme mondani. Ha valaki PC-n játszik, akkor ez hozzátehet a döntéséhez, ennyi a lényeg. Néhány cross-platform fighting game PC-s statjai ezt sejtetik is.

"Ha van konzolja, tuti nem fog PCre vásárolni, mivel tapasztalatból tudja, hogy a PCt általában leszarják a fejlesztők."
Ez az utóbbi időben fighting game-ek terén gyakorlatilag egyre inkább csak az NRS-re jellemző. Tengernyi cucc jelent meg, amire nincs panasz PC-n sem.

"Azokra a szavazós cuccokra meg csak annyit tudok írni, hogy OK"
3 poll, közel ezer ember, MK fórumokon, tehát valszeg a játék rajongói. Szerintem is ok. Vagy legalábbis mindenesetre valamivel több, mint a hasraütésszerű "nagyságrendekkel több" kijelentésed. :D

Egyébként túlbeszéljük. Tettem egy rohadt egyszerű megállapítást, hogy PC-n minden korábbi trenddel szembemenően a 4,5 éves MK11-gyel többel játszanak, mint az 1 hónapos új játékkal, ami tény. Te kezdtél ebből valamiért "nincs értelme PC-ből kiindulni" vonalat, nem tudom miért. Úgy érzed védened kell, mert szereted vagy nem tudom, de ez a helyzet. Szerintem van értelme, mert a trendek, nem véletlenül trendek, aztán majd kiderül, mi lesz a játékkal 3-6 hónap múlva, vagy ha lesz valami konzol statisztika. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.