Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Mms gondok

Hozzászólások

(#1) LOTR


LOTR
addikt

Hi!
mivel nem találtam hasonló topicot, ezért nyitottam, ja és persze mert sürgős problémáról van szó

pannonos előfizetésem van, de nem tudok mms-t küldeni, mindenre azt írja ki, hogy az mms max méretét meghaladja, pedig küldtem már nagyobb méretű mms-t is

vki tudna mondani vmit ami segíthet?
na majd azért pannon ügyfélszolgálatot is felhívom, csak a számot nem tudom :B

One Ring to rule them all

(#2) a_tesz válasza LOTR (#1) üzenetére


a_tesz
Korrektor

1220 :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3) LOTR válasza a_tesz (#2) üzenetére


LOTR
addikt

köszi :)

felhívtam kb 4 szer :)
végighallgattam minden h*ly*séget, de nem jutottam előrébb, erre telefonos ügyintézés vagy mi (a nullás gomb ) a kiccsaj, aszongya, hogy lehet a telóval lesz gond az romolhatott el, most vihetem vissza szervízbe, nem baj úgy is akartam szoftot frissítetni


na még egy kicsit várok azt töröltetem topicot

One Ring to rule them all

(#4) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

Valamelyik t-mobilos oldalon olvastam hogy nekik 300k lehet a max a másik kettönek meg 150 csak. Bár ezt nemtom hogy a két szolgáltato között él vagy egyébként is. Tehát erre is figyelj.

Én meg csak azt nem értem hogy ha kapok MMS-t akkor ahhoz hogy a telomon megjelenjen, fizetnem kell? Mert ha igen akkor ez nagy pénzrablás és inkább kikapcsolom.

Énlennék

(#5) Hequila


Hequila
őstag

Lenne egy kérdésem:

T-Mobile-nál hogyan lehet beállítani a telefont úgy, hogy a kapott MMS-t leküldje a telefonra?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6) ddanger


ddanger
aktív tag

A teló nem tudja letölteni az mms-t.

voda
Mms- szolgáltatás bekapcsolva. A telóra az mms telepítve.

''Hiba: letöltés nem lehetséges.''

És küldeni sem tudok. ''Küldés nem lehetséges'' ''Megpróbálja újra?''

Mi lehet a gond?

Volt már ilyen valakinek?

(#7) Hequila válasza Hequila (#5) üzenetére


Hequila
őstag

Akkor fogalmazok másképp:

Tudok úgy MMS-t fogadni, hogy ne kelljen érte fizetnem?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8) aXXon válasza Hequila (#7) üzenetére


aXXon
senior tag

persze, miert ne tudnal? maga az alapszolgaltatas ingyen van, csak a kuldes kerul piiizbe :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#9) Hequila


Hequila
őstag

És hogyan? (SE T230). Amikor látom, hogy jött egy új MMS-em, megnyitáskor azt írja, hogy letöltés, és ilyenkor pénzt von le a kártyámról. Én csinálok valamit rosszul?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10) Jarod1 válasza Hequila (#7) üzenetére


Jarod1
addikt

Szeva látogasd meg a T mobile oldalát ott vannak az MMS lévő beállítások, ha olyan a telód akkor el is küldik neked sms-ben a beállításokat.

(#11) Hequila válasza Jarod1 (#10) üzenetére


Hequila
őstag

És MMS fogadására GPRS-t vagy GSM-et válasszak?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12) burgatshow válasza Hequila (#11) üzenetére


burgatshow
veterán

GPRS...

(#13) aXXon


aXXon
senior tag

azt ne feledd, hogy meg is kell rendelni a szolgaltatast, altalaban smsben!!!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Mms gondok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.