Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mivel érdemes ghost-olni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hogyishívnak?


hogyishívnak?
aktív tag

Sikerült hozzájutnom ''Ghost 2003 dos'' progihoz.A kérdés hogyan lehet használni? 1általán ez a Ghost verzió alkalmas e nekem a rendszerem (win XP) másolására/tárolására? Létezik e ehez valami magyar leírás? Minden használati utasítás tapasztalat érdekel. Első elinditásra ''megijedtem'' a sok beállítástól és nem szeretnél elszúrni a meglévő rendszerem...
Előre is köszi mindent!

Tibi

(#2) localhost válasza hogyishívnak? (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[L]http://www.google.com/search?hl=hu&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=Ghost+2003&btnG=Google+keres%C3%A9s&lr=lang_hu[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost válasza hogyishívnak? (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[L]http://www.symantec.com/region/hu/product/ng_features.html[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) hogyishívnak? válasza localhost (#2) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Na ezt elfelejtettem :((Bocsi és köszi!

Tibi

(#5) kioto


kioto
csendes tag

Ez már kezeli az XP lapozó fájlját is. Régebbiek nem kezelték. Lehet használni nyugodtan. Leirásokkat már adtak. Ez az egyik legjobb partició mentő (szerintem).
Kicsit bonyolultabb mint a régiek, de jobb is.

kioto

(#6) Lomos


Lomos
aktív tag

na, uj vinyo, regi adatok :)

szal az kene, hogy van egy EXT3+swap+fat32 kombinacios vinyo, 20 gigas

most az ujra szeretnem athuzni, legalabb az EXT3+swap reszt. Lehet, hogy particionalas nelkuli vinyora rateszi nekem?

vagy meg kell csinalni az ugyanolyan meretu particiokat, es utana lehet mahinalni?

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#7) Polesz válasza Lomos (#6) üzenetére


Polesz
addikt

Simán átpakolhatod minden bűvészkedés nélkül, és azt hiszem - de nem biztos, hogy akár át is méretezi a particiókat. Persze szigorúan csakis felhasználói utasításra :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#8) rog válasza Polesz (#7) üzenetére


rog
addikt

jól hiszed. pontosan így van.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mivel érdemes ghost-olni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.