Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mit szólnátok egy olyan weblaphoz hogy... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) killleer


killleer
csendes tag

Tudnátok fogadni egymás ellen pénzben , vagy fogadnátok egy profi ismerősötökre aki játszani fog valaki más ellen

1.Te fogadnál az oldalon? ha igen mekkora összegben.
2.Szerinted jó lenne egy ilyen weblap?
3.Ismersz olyat aki fogadna egy ilyen weblapon?

Szolgáltatnánk játékszervert ahol játszhattok a Fő kategóriák az FPS es a Stratégia lenne ha van egyéb ötletetek írjatok.

[ Szerkesztve ]

(#2) killleer válasza killleer (#1) üzenetére


killleer
csendes tag

Illetve lenne a Sport kategória is:)

(#3) Fifko válasza killleer (#1) üzenetére


Fifko
csendes tag

Nekem vannak olyan ismerőseim akik játszanának pénzben!Mert királyok és mindent megnyernének!De lehet, hogy náluk is van,jóbb:)))Ki tudja!Szerintem tők jó ötlet mert aki tudja,hogy jó az fog játszani,nagyobb az esély nyerni egy olyan játékban amiben amugy is jó vagy mint pl: a lottoban ott nem is rajtad mulik,hogy nyersz-e vagy sem!De itt a te ügyeségeden mulik minden, hogy mennyire vagy profi!Jó tetszik nagyon az ötlet:)))Egy játékost már találtál én bisztos játszani fogok:)Sok sikert, hogy megvalosuljon!

(#4) Racecam válasza killleer (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyelőre maradhat a topicod, amíg ötleteket, javaslatokat gyűjtesz, de reklámnak ne használd!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) feka007


feka007
nagyúr

Miért ment össze ilyen hirtelen a betűméret? Öt perce ha jól emlékszem, még normális volt. :F

(#6) killleer válasza Racecam (#4) üzenetére


killleer
csendes tag

Köszi ez inkább valóban csak ötlet gyűjtés;)

nem reklámozok.

[ Szerkesztve ]

(#7) Neró válasza killleer (#1) üzenetére


Neró
őstag

A Stratégia jól hangzik de ez a fogadásos téma nem jön be.

| www.diablohungary.hu

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Weblap készítés

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mit szólnátok egy olyan weblaphoz hogy... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.