Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Mit kezdjek vele??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Új PC vagy Lapto vásárlásakor felmerülő probléma, hogy mit kezdjünk a régivel... Nos én arra gondoltam, hogy a magam fajta tanácstalanoknak lehetne beirkálni ide a gépet illetve konfigját aztán a nálunk felvilágosultabbak aktívabbak írhatnák hogy kuka, vagy van e éppen valami hely ahol bevennék még, vagy egyáltalán... esetleg aki ép most keres valami olcsóbb használt gépet itt is találhatna magának... Az opok majd eldöntik hogy ez átkerüljön e az apróhirdetési részlegbe, én alapvetően nem odaszánnám, mert aki már meghirdeti az már tudja hogy mit kezdjen vele...
Én most ép egy ASUS a8n5x laprol 3500+os procival 2GB memóval és NVIDIA GeForce 7300GS, 200as SATA HDD jogtiszta win XP-vel dobozzal, cdvel.
Na most én ezzel mit tudok kezdeni????

Túrista vagyok

(#2) fero02 válasza bpmcwap (#1) üzenetére


fero02
veterán

Egy ilyen konfigot gond nélkül el lehet adni. :R

(#3) bpmcwap válasza fero02 (#2) üzenetére


bpmcwap
senior tag

jó, de hol és mennyiért?

Túrista vagyok

(#4) venember83 válasza bpmcwap (#3) üzenetére


venember83
nagyúr

Pl. prohardver apróhirdetések részlegén. Ingyen feladhatod a hirdetést, ha meg nem tudod mennyit ér, akkor ne írj árat, hanem hadd licitáljanak a potenciális vevők 1-2 hétig.

(#5) GrandeP válasza bpmcwap (#1) üzenetére


GrandeP
őstag

Ne hallgassál rájuk egy ilyen gépet nem lehet eladni... mindenki csak új gépet szokott venni... ez csak ott maradna a suffniban hely/porfogónak..

Én viszont jó ember lévén, a szegények megsegítésére (magamnak) megvenném, pici pénzért... te is jól jársz, remélem én is... nyugodtabban alhatsz stb...

5000 ft-rét megvenném.. érte megyek...

ui: :DDD... :R ;] :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6) (Darkwood) válasza venember83 (#4) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mod: Töröltem a hozzászólásom, mert létezik "Mennyit adnál ezért a gépért" topic!
Mod2 : sgergi: Igen ezért töröltem! ;)

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) sgergi válasza bpmcwap (#3) üzenetére


sgergi
veterán

Itt megkérdezed, hogy mennyit ér a gép, és ph! aprón eladod, vagy hagyod a licitálást.

(Darkwood): most linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#8) bpmcwap válasza venember83 (#4) üzenetére


bpmcwap
senior tag

ja, bocsi, nem tudtam hogy ilyen létezik... és kb szerintetek mi a reális ár - mert nekem közben meg kellene rendelnem az új gépet, ugyanis most is ezen pötyögök... a munkám különböző szerverekhez köt, plusz grafikonokhoz ezért erősebb gépre van szükségem, de nem engedhetem meg hogy holt tér legyen a két gép között...
Amugy valami ilyesmire gondoltam, megköszönném ha megerősitenétek, hogy érzékelhető lesz a változás/pcxes gépösszerakon raktam össze én, szal nem biztos hogy jó is.../ (Asus M3A, Athlon 64 X2 6000+, 2 x Kingmax 2GB DDR2 (800MHz), 2600PRO 512MB DDR2 PCI-E, 320 GB Seagate 7200 16MB SATA2, 22x SATA DVD író ) ez már kevesebbet is fogyaszt azt hiszem...

Túrista vagyok

(#9) bpmcwap válasza (Darkwood) (#6) üzenetére


bpmcwap
senior tag

de vaksi vagyok..... :Y
Pont egy ilyen topikot kerestem és nem találtam ezért inditottam.... monnyuk nem tudom honnan vettem hogy majd én a láma feltalálom a spanyol viaszt..... :DDD
köszönöm a segítséget mindenkinek!

:R :R :R

Túrista vagyok

(#10) (Darkwood) válasza bpmcwap (#9) üzenetére


(Darkwood)
őstag

sgerginek köszönd Ő linkelt! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11) shteer válasza bpmcwap (#9) üzenetére


shteer
titán

sztem itt zárasd is a topikot

..szerintem jónak tűnik

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Mit kezdjek vele??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.