Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Minden további megkezdett gb 17 000 ft (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PrinczA


PrinczA
őstag

A Vodafone tájékoztatása szerint

GPRS Internet Ár (bruttó)
0-200 MB 3 125 Ft
200 MB - 0,5 GB 7 000 Ft
0,5 GB - 1 GB 13 000 Ft
Minden további megkezdett GB 17 000 Ft

GPRS WAP előfizetőknek Ár (bruttó)
0 - 2 MB 375 Ft
2 - 5 MB 950 Ft
5 MB felett 1 500 Ft

GPRS WAP kártyás ügyfeleknek Ár (bruttó)
0 - 1 MB 375 Ft
1 - 3 MB 950 Ft
3 -5 MB 1 500 Ft

[L]http://www.hwsw.hu/oldal.php3?cikkid=829&oldal=1[/L]

Erre mit lep a Matav?

Nincs v.kinek ismerose az Eszak Koreai kovetsegen (ha van ilyen)?
Emigralnek ha alairtam volna 2 evre !!! + szerencse, hogy csak vitamaxom van ...

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ááááázzz igen :C :C

(#3) PeliScan válasza PrinczA (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

most játak le a szerződések, így senkire sincs ez kötelezve. akinek megéri,m eghosszabítja az előzőt.

(#4) rogers válasza PrinczA (#1) üzenetére


rogers
aktív tag

1. Nem tudom mit kell ezen ennyire meglepődni. Az induló ár volt a beetetés... Ez egy ócska marketing trükk. Majd pont a Vodafos lesz az a multi amelyik jót akar az ügyfeleinek, mi? :) Én azóta útálom őket amióta képesek volta a fél nézőteret felvásárolni a Manchester United - Zala meccskor, hogy aztán szétosztogassák repiben meg a voda-előfizetők között. Annyit értek el, hogy ment a nagy nyerészkedés a kisorsolt jegyeken. Na mindegy. Ez OFF volt.

2. Hogy a MATÁV mit lép rá, azt egy másik topicból máris láthatod, igaz nem biztos az ok-okozat összefüggés, de nézz csak szét a ''szuper'' műholdas net MATÁV ajánlat körül. :)

:C

Jobb későn, mint még később...

(#5) PrinczA válasza rogers (#4) üzenetére


PrinczA
őstag

''Észak Koreát nem értem ''

csak ugy!

Itt nem tudod mikor szivatnak meg, ott tudod (remelem tudjak), hogy amig elnek szivnak !

:O

(#6) rii


rii
nagyúr

ezt nézzétek, ha még nem láttátok ... :)

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=17409[/L]

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=17400[/L]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7) klepto


klepto
addikt

Ilyen áron, már tényleg csak az használja, akinek muszály :DD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) j.bravo válasza rogers (#4) üzenetére


j.bravo
addikt

OFF
Hát igen, én hülye balek voltam, nem is küldtem volna el azt a k* drága SMSt, de egy (meglepő módon focirajongó) hölgyhaver kedvéért elküldtem, nyertem jegyet, és ingyér' (!!!) odaadtam neki (azzal a feltétellel hogy ő mászik el érte :) )

Amúgy meg a jóóó régi VitaMax Party-mmal meg vagyok elégedve; ugyanazok a díjai már megjelenés óta...
Néha mintha ugyan gyanúsan hamar fogyott volna a zseton, de már régen volt ilyen.

ON

Gprs-em sose volt :), de ezután nem is lesz, hacsak nem wapolni, néha... Azt se használtam még. Érdemes? :)

Whatever.

(#9) klepto válasza j.bravo (#8) üzenetére


klepto
addikt

Én most mondtam le a havidíjas vapomat, mert nem használtam. Olyan mint egy butított net. Voda és a nagyvilág híreivel, játékokal, horoszpókkal. Némelyik Weblapnak van vapos kiterjesztése, de erősen butított szöveges verzióban. Ezek alapján döntsd el, de szerintem nem éri meg, max próbáld ki egyszer, és döntsd el. Egy hónapot kifizetsz, és ha nem tetszik, lemondod. 375 Ft nem sok egy próbáért :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) szasza_1


szasza_1
senior tag

8 nap után le lehet mondani. Én is nyáron csak azokra a napokra rendeltem meg a netet, amikor magyarországon vagyok.

(#11) szasza_1


szasza_1
senior tag

Egyébként meg kök ideg vagyok! Már azon gondolkozom végső elkeseredésmeben, hogy veszek hozzá egy müholdas netet 50000-ért.

(#12) pojakcs válasza szasza_1 (#11) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ezen én is erősen gondolkodom. [L]http://www.sat.hu[/L] 50 ropi egy évre kártyával. A kérdés hogy mennyire használható? Régebben nem voltak elájulva az EOL-tól.

Üdv: Csaba

(#13) Szeke válasza pojakcs (#12) üzenetére


Szeke
senior tag

Ha neked elég havi 1 GB letöltés és persze van rendes analóg modemes internetkapcsolatod is, akkor javaslom csak és kizárólag...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#14) Szeke válasza Szeke (#13) üzenetére


Szeke
senior tag

Ja, a TV csatornák nem rosszak, ha nincs kábeltv, akkor megfontolandó.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#15) crab


crab
senior tag

Hát nemtudom, én használtam a wapot elég sokat, havi kb 4 megát wapoztam, egyszer küldtek is sms-t hogy áljak le.... de most ez az 1 mega nemtom mire lesz elég.. sok wapsite van ám, ezt most azér mondom mer valaki mondta, hogy nem éri meg, szerintem 375 ft-ért megérte így már nem!:O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Minden további megkezdett gb 17 000 ft (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.