Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neu


Neu
csendes tag

Légyszi itt ne legyen olyan hogy ez a király az a király blabla....

Melyik a leghalkabb ami még jól is hűűt...

neuro(KUKAC)vipmail(PONT)hu

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Zalman 7000cnps AlCu/Cu. Nem írtad ide milyen procira kell.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Gismo


Gismo
addikt

Arctic cooling

(#4) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Zalmant CNPS7000A- AlCu -t, ha még több pénzed van akkor lehet a tiszta réz is! Nagyon nagyon halk és legalább olyan jól hűt amilyen halk!!!

(#5) c.zsolti válasza Neu (#1) üzenetére


c.zsolti
őstag

Milyen procira? Mennyiért? Tuningra? stb... :)

...

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

Coolink A27Vs elég jó hűtőteljesítmén olcsón, de még mindig nem tudjuk vajon p4-re vagy mire kell.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) c.zsolti válasza Esmein (#6) üzenetére


c.zsolti
őstag

Hát ez az! Meg az árat sem :F

[Szerkesztve]

...

(#8) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Na de télleeg! mennyit szánsz rá?

(#9) Esmein


Esmein
nagyúr

Silentbreeze II. Halk. De ha van rá 10 ropid akkor mindeképp zalman 7000 alcu.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Gismo


Gismo
addikt

Itt a sok segítőkész ember és a topic indítója meg baxik válaszolni! Eltűnt! BANNOLJUK!

(#11) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Konkrétan mit akarsz hűteni illetve mik lesznek a gépedben zárt lessz e a gép oldala ezek sokat számítanak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12) Cruz válasza Neu (#1) üzenetére


Cruz
aktív tag

Valami ZanussiWhirlpoolLehetAegLG katetgóriájú fagyasztóládát.
csak beleteszed a procit és garantáltan -40 C közelébe hűti. Itt mindegy, hogy intel vagy amd, vagy bármi más.

Valaki kérem monnyon le.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#13) petyax válasza Neu (#1) üzenetére


petyax
aktív tag

Zalman ALCU

(#14) Zoller34 válasza petyax (#13) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Ebben az árkategóriában a zalman a nyerő , de mondana valaki az olcsók közül is ?

Hátha olyat keres .

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#15) Cruz válasza Zoller34 (#14) üzenetére


Cruz
aktív tag

Figyelem!
Topiknyitó kerestetik. Elveszettt egy topiknyitó. Különös ismertető jelei, hogy egyedül álldogál egy sarokban, halkan nyüszít és ránézére nagyon magányos. Aki megtatlálja kérem, adja le a talált topiknyitók osztályán....
:D
Móka off

A legolscóbb elfogadható megoldás sztem venni egy gyári p4hűtőt. (pl vki mástól, aki vett egy zalmant magának a dobozos p4-re; valószínű óccsón megússza és leszabályozva tuning nélkül az is elviszi, sőt a PH tesztek alapján egy pár márkás típust még el is ver).

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#16) alázógyík válasza Neu (#1) üzenetére


alázógyík
őstag

Valami ventilátoros féleségre gondolsz? Akkó Zalman!:D

(#17) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Vízhűtés ha hosszútávra gondolsz és a csendességre.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#18) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

GlacialTech Silent Breeze III (4600HUF+áfa+5év)

(#19) ToBeY válasza Fehérsólyom (#18) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Zalman,Thermaltake,GlacialTech

(#20) Tibi98


Tibi98
tag

''Bármit'', csak ne a Tt Spark 7-est. Nagyon fasza kinézetű réz meg minden, csak olyan hangos mint a ...., pedig van hozzá manuális fordszámszabályzó, hőézékelő és mégis zajos. Én a gyári Intelt akartam lecserélni, de másnap már vittem is vissza.

(#21) tildy válasza Dre_Powell (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Ti nem féltek attól , hogy eldarálja az a hűtő a vezetéket?Én attól csontra paráznék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Viktor77 válasza tildy (#21) üzenetére


Viktor77
titán

Milyen vezetéket?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) TexT-BoY válasza tildy (#21) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ja én értem mire gondosz:D én is paráztam amikor láttam hogy olyan van havernak... de anyám gyári intele ''u.a. a szar'' ventimegoldással megy... az beis darálta az ujjam:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#24) tildy válasza Viktor77 (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát akármelyiket, ami épp a zalman előtt ''lófrál''.Vagy az ujjatokat:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Cruz válasza tildy (#24) üzenetére


Cruz
aktív tag

Nem félek.
Függőlegesen áll a venti, csak úgy nem tud ráeseni semmi se.
De egyszer 3dmark közbe benyúltam a videokártyához, megnézni milyen melegek a ramok, hát a zalman úgy rávágott az ujjamra, aszhittem az áram b@szott meg.
Úgy is van, kellett nekem olyan helyekre nyúkálni ahova nem szabad :U

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.