Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz polip #35456 üzenetére

    Szerintem pedig nagyon jól össze lehet hasonlítani egy Consumer vs. Business gépet.

    Egyetlen hátránya van az üzletinek az otthonival szemben azonos áron, az pedig a gyengébb VGA, minden másban (minőségben, garanciában, tesztelés, matt kijelző, anyaghasználat) többet ad...

    Én ezért legszívesebben mindenkinek üzletit ajánlanék, persze akinek kell az erős dedikált VGA, az kénytelen beérni egy Consumer-rel azonos áron, persze ezek között is vannak jobbak és ajánlottabbak, mint pl. az Y570 és N és G Asus, XPS, Envy...

    [ Szerkesztve ]

  • Borote

    addikt

    válasz polip #35456 üzenetére

    Mivel én játszok noten, ezért a "fém ház, az i5 meg a többi sallang", sokkal kevésbé fontos számomra, mint a GT555...

    Ja, így vesznek emberek Mediont. Azt is ajánlod? :DDD

    - otthoni használatra a matt kijelző fos, sokkal rondább képe van, mint egy glaretype kijelzőnek

    Ez nagyon emberfüggő, és az emberek többsége, akivel személyesen beszéltem a matt-ot preferálta a fényessel szemben. Én kifejezetten az 'otthoni használatra' kategóriába tartozom, és nekem sokkal kellemesebb a matt kijelző. Nyáron rengeteget szoptam a fényessel.

    A hangszórók terén egyetértek, de akinek szép hang kell és otthon használja, az többre megy egy hangfallal :P

    - a fekete nagyon nem fekete

    Ennek mi köze van ahhoz, hogy matt-e a kijelző? :B Mondjuk az, hogy a fekete helyeken nem Magadat látod? :D

    keszegduda: Samsung NP300E5, Toshiba L750, Lenovo G570 - első gépnek a matt kijelző az előnye, a második gép Llano-s procival egy picivel alkalmasabb TV-s filmnézésre.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés