Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szergej


szergej
tag

HELLO

Volna 200.000(max 250.000) forintom.Komplett lecserelnem a gepet, csak nem tudom milyet allitsak ossze, hogy jatekra jo legyen.AMD-set szeretnek, es esetleg radeon gyorsitoval,256 v 512 RAMMal.AMD 2000+ eleg,vagy jobb kell?Az alaplapot gigabytenak szeretnem, nevezetesen GA-7VAXP ultrat.merevlemez:seagate barracuda 80GB+ ami meg kell:TEAC CD iro stb.Monitorom egyelore van.

A gep jatek mellett kell meg filmnezesre,MP3 lejatszasra-konvertalasra es CD irasra, amik nem olyan fontosak, nem izzasztanak meg egy elavultabb gepet sem.

Elore bejelentem ujonc vagyok,15 eves es annyira ne bonyolodjunk bele a technikai parameterekbe ha lehet.

Elore is kosz, majd beszerzek angol biil. helyett egy magyart.

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#2) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Hol akarod megvenni?
Első körben egész jól indítod,
szerintem mindenképpen 512 Mb rammal

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#3) szergej


szergej
tag

nem tudom meg azt sem, hogy hol vegyem,de erdeklodtem az arak felol itt is ott is es itt ez olcsobb,amott meg a masik hardver!Khalason vagyok.

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#4) szergej


szergej
tag

512 ramot azer gondoltam, ha majd huzni kell a vasat, akkor majd jol jon, de egyelore olyat akarok venni, amit nem kell huzni, de elmegy rajta a legujabb jatek is!

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#5) Protoss


Protoss
senior tag

hangkártya milyenre vágysz:)?

pesten olcsóbbak, pl.: depo árak jól tájékoztatnak

ram kell bizony akkor az 512, procinál lesz áresés ezért várj vele egy kicsit

atiból szerintem min 9500 Pro

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#6) anulu válasza Protoss (#5) üzenetére


anulu
félisten

Ha ATi, akkor 9500Pro, ha nVidia, akkor Ti4200 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) anulu válasza szergej (#1) üzenetére


anulu
félisten

Miért pont seagate?
Amúgy az 512MB RAM jó. Egy ideig Llehetsz vele :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) szergej


szergej
tag

nem vagyok jartas a dolgokban, mert eddig (most is) egy ultraszar p1 elott ulok, ami csak a netezesre jo.a seagate pedig azert, mert csendes es az en gepem szeretnem, ha csendes lenne!Kicsi kis aramszunet miatt estem ki a dumabol.

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#9) localhost válasza szergej (#8) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor adj hozzá még egy tételt is:
Szünetmentes tápegység :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) szergej válasza Protoss (#5) üzenetére


szergej
tag

Ha irnal egy ket netes oldalat, ahol van arlista is az email cimemre, azt megkoszonom(persze, csak ha tudsz).Ez tajekoztatasul is jo jonne.Amugy a proci erdekelne, hogy milyet erdemes venni, aminel egyensulybal van az ar a teljesitmennyel.

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#11) szergej válasza localhost (#9) üzenetére


szergej
tag

hat igen, ha belefer a keretbe, akkor majd meglesz az is!

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#12) anulu válasza szergej (#10) üzenetére


anulu
félisten

AMD Athlon XP 2000+ TBred B maggal. Szigorúan véve is az egyik, ha nem a legjobb ár/teljesítményű

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) szergej válasza anulu (#12) üzenetére


szergej
tag

ara kb. mennyi?

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#14) anulu válasza szergej (#13) üzenetére


anulu
félisten

Ha jól emléxem 18-19bruttó környékén kéne lennie...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Protoss válasza anulu (#12) üzenetére


Protoss
senior tag

Csatlakozom, a proci tényleg jó, de az ára tovább esik lefele :))

na írok emilt is :)

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#16) szergej


szergej
tag

ezerbocs, de most lepnem kell itthonrol, ugyhogy irjatok a mailemre nyugodtan,esetleg azt is leirhatjatok, hogy ebbol a penzol ti magatoknak milyen konfigot allitanatok elo.minden erdekel foleg a teljesitmeny, mert ennek a szamitogepnek megint ki kell tartania egy darabig.

OFFLINE...

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.