Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen kártya ez? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zso2


Zso2
őstag

Az lenne a kérdésem,hogy milyen pontosan ez a kártya.Ez van a magon:
Radeon 9600se
215R8SCGA13F
G47004-1
0339 AA

MEMOKON.(2DB)
Hynix 331A
HY 5DU561622CT-5
Előre is köszi a segítséget.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#2) Padree válasza Zso2 (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Micsináltál te vele hogy egyből a magon lévő írást nézegeted?
Szerintem 9600SE (hehe - sokbatellett eszt feltételezni), 5ns Hynix RAMokkal. Valszeg 64bites memóriabusszal. 20 ropi újonan. A többi szám nekem hirtelen nemmond semmit, gondolom a szokásos dolgokat kódolja: gyártási idő, stepping, stb. Inkább többre mennénk ha lerajzolnád mongyuk paintbe a nyákot, esetleg közölhetnéd hogy kigyártotta a karit, és azon vane valami terméxám.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#3) vzzoli válasza Padree (#2) üzenetére


vzzoli
tag

Szerintem pont az a kérdés, hogy ki gyártotta?

If you one door how a mace?

(#4) gado válasza Zso2 (#1) üzenetére


gado
tag

Ez a kártya egy ATI Radeon 9600se. De, hogy ki gyártotta :F azt nem tudom :)

(#5) Padree válasza vzzoli (#3) üzenetére


Padree
senior tag

Téleg, mosmár tiszta, deakkor ménem írja oda, hogy félholtan a melótól tuti neírkáljak baromságokat?
Esetleg meglehetne próbálni rákeresni valamejik számsorra csakúgy a neten - de szerintem ez nem célravezető, nemhinném hogy jegyeznék a neten hogy mejik szériájú GPUkat szerelték rá mejik karijukra (a gyárba valszeg jegyzik). A nyákon kellene felíratokat keresni, meg jelzéseket - szerintem az célravezetőbb lehetne.
Esetleg beszkennelni a karit, vagy lefotózni (esetleg lerajzolni - ehe) és azt kiakasztani a netre hátha valaki felismeri. Pl: ha csupa ezüst a nyák akkor elképzelhető hogy Triplex gyártotta - ehh. :)

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#6) Zso2


Zso2
őstag

Köszike, ASUS azt tudom csak arra voltam kíváncsi hogy hány bites stb.
Ugyanis egy ilyet adtak el nekem kis naívnak 9800-asként, csak rajta volt egy zalman.Hogy kölcse szívgyógyszerre a...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#7) gado válasza Zso2 (#6) üzenetére


gado
tag

Akkor vidd vissza ahhoz akitől vetted, hogy cserélje ki, vagy adja vissza a pénzed.

(#8) Zso2


Zso2
őstag

Bárcsak tudnám elérni, telefon kikapcsolva valszeg,már el is dobta a kártyát, Hamis garijeggyel, az apronetről 60ropiért.Drága se ez nekem

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#9) nemcso


nemcso
senior tag

Hát, egy kicsit utánanézhettél volna a neten, hogy hogyan néz ki egy ASUS 9800-as kari, mielőtt megnézed és megveszed. :(

A tápcsati hiánya nem is tünt fel ? :F

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10) roPHka válasza Zso2 (#8) üzenetére


roPHka
senior tag

jó tanulópénz az a -35~40k :U
Az ilyen embereket akik így adnak el cuccokat legszívesebben agyontaposnám, persze úgy érzem egyértelműen kijelenthető hogy téged sem kell sajnálni ha ekkora hülye vagy...nem bántásként mondom, de szerintem tényleg így van.
gondolom mostmár tanultál belőle (aprónetről csak úgy venni bármit is hogy előtte próba!)

(#11) roPHka válasza Zso2 (#8) üzenetére


roPHka
senior tag

amúgymeg...e-mail címét, telszámát, nevét, becenevét vagy valamit tudsz a srácról aki eladta? semmi papírt nem írtatok róla (adás-vételi)?
garijegy biztos hamis? nem lehet hogy az valódi? :)

(#12) Lala6


Lala6
őstag

húúbazz, ez télleg jó sok ''tanulópénz''
Itt a bolhán talán érdemesebb lett volna venni.

(#13) westlake válasza Zso2 (#6) üzenetére


westlake
félisten

szivas...
a 9600se teljesen makepp nez ki, mint egy 9800

Play nice!

(#14) gado válasza Zso2 (#8) üzenetére


gado
tag

Azért próbáld meg, lehet, hogy még be van kapcsolva. Próba szerencse :)

(#15) Zso2


Zso2
őstag

Nem kell vkinek egy jó kis tuning 9600se?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#16) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Meg tudlak érteni,én most járok 55k-nál,mint ''tanulópénz''

(#17) Zso2


Zso2
őstag

Különben ő volt a feladó, aki tud róla vmit lécci segítsen(0,1%)meghálálom:Ati Radeon 9800 XT , tartozékaival , garanciálisan eladó , kipróbálható. . (nem mentem el kipróbálni)


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-07-01
Feladó: Nagy Bertalan Lejárat dátuma: 2004-08-15
Telefon: 06 70 598 29 21
Ár: 61.000

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#18) Cardinella válasza Zso2 (#17) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Telefonszám, tudakozó, személyleírás, találkahely? ;]

Utána odaküldöm Baltás Harry-t...




[Szerkesztve]

(#19) kisfurko válasza Cardinella (#18) üzenetére


kisfurko
senior tag

De ő már nem él... :))

(#20) Cardinella válasza kisfurko (#19) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Te hiszel a mesékben? Csak a filmben halt meg; itt ül mellettem...:)

(#21) roPHka


roPHka
senior tag

hát a fenti szám az off...ki van kapcsolva sajnos... :(

(#22) Gorneck válasza Zso2 (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Van asus 9800?! Mert én nem tudok róla! De tévedni emberi dolog!

Gorneck#1239

(#23) Legolas válasza Gorneck (#22) üzenetére


Legolas
senior tag

Hogyne lenne. Pro is meg XT is van!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#24) Gorneck válasza Legolas (#23) üzenetére


Gorneck
titán

Sima 9800-ra gondoltam mert ő nem írta milyen!

Gorneck#1239

(#25) Cardinella válasza roPHka (#21) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Sőt, a tudakozó sem ad ki adatokat; felkészült a rohadék...:((
Végső esetben a rendőrség ki tudja deríteni az adatokat, a telef.használat helyszíneit; nem tudom megéri-e a macerát...
Én mindenesetre a végére járnék a dolognak, mert ez az a stílus és kispálya, amit iszonyatosan gyűlölök; és újra ''megbeszélném'' a bizniszt a sráccal... :((

[Szerkesztve]

(#26) viharhozo válasza Zso2 (#6) üzenetére


viharhozo
addikt

Ne sertodj meg, de ha ennyire nem ertettel a dologhoz, miert nem vittel magaddal vmi hozzaertot?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#27) Zso2


Zso2
őstag

Köszike mindenkinek a segítséget, erre mondják, hogy IJ.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#28) Zso2 válasza viharhozo (#26) üzenetére


Zso2
őstag

Nem sértődök meg, eléggé be voltam izgulva és elkapkodtam a dolgot, most akarok összerakni egy P4-et(eddig P2-esem volt),a videokari lett volna először.rosz lóra tettem.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#29) Zso2


Zso2
őstag

Ja akik meg így átbasszák az embereket azknak lenne egy üzenetem:
Menjen el dolgozni és ne a másikat huzza le, és akkor még finoman fogalmaztam.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#30) Cardinella válasza Zso2 (#29) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Ez csak Rajtad múlik, hogy meddig fogsz elmenni...
Ha a kártya+papírok, hirdetés, tel.szám, helyszín, megbeszélés időpontja, személyleírás megvan; járj utána , veszíteni nem fogsz...
Ne hagyd, hogy átverjenek; egy kis keménység nem árt ilyen esetekben.:)

(#31) Jim Tonic válasza Legolas (#23) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hol is van az?

[L]http://www.asus.com/products/vga/vgaindex.htm[/L]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) _cirmos_ válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


_cirmos_
őstag

hát itt:
[L]http://www.asus.com/products/vga/product_index.htm[/L]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#33) Jim Tonic válasza _cirmos_ (#32) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én ezen a linken sem látok egyetlen egy sima 9800-ast sem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#34) Zso2


Zso2
őstag

Én a szériáról mondtam, hogy 9800-as,amúgy 17#

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#35) Manitou válasza Padree (#5) üzenetére


Manitou
addikt

Látom 9550-es radeonod van. Tudnál mondani egy 3DMark03-as eredményt, meg egy 2001-est, meg azt hogy milyen konfigon ment. THX :_)

(#36) SeF


SeF
tag

Üdv!

Hát téged aztán jól....

De amint tartja a mondás akit át lehet át kell.

Tipp: nézelődj továbbra is az aproneten, aztán ha meglátsz hasonló hírdetést, esetleg hasonló nevet, az ilyen emberek eléggé fantáziálatlanok, tehát a kersztnév azonos lesz, és Bertalanból sem sok van. Van rá egy forintom hogy legközelebb Kis(s) lesz.
De az is lehet hogy nem fog többet ott hirdetni, ki tudja. Menj utána, yard etc. aztán ha netalántán megtalálod pár haver oszt TAJ kártya ellenőrzés:)
Bajod nem lesz mert nemhiszem hogy még ő tenne utána feljelentést.

Üdv: SeF

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#37) klepto


klepto
addikt

Na én pont az ilyen átbaszó alakok miatt félek bármit venni használtan netről :U
Itt a PH!-n van egy emberke, aki sokat árul, és vele én is bizniszeltem sokak ajánlására, és nem vágott át!!! Korrekt, olcsó, és megbízható! Már két dolgot vettem tőle, a telcsije, és az e-mail címe még mindíg él, és mr a lakáscímét is tudom :D Ha legközelebb bármit venni akarsz, keresdd Gianni-t!!!
Ő tényleg korrekt, és olcsó! A gépemben a tőle vett P4-es proci ficereg, és semmi baja, pedig próba nélkül hoztam el, a Népligetben volt a biznisz, amire alig volt 5 percem, mert indult a buszom!
Szóval ha olcsón akarsz vásárolni, tőle nyugodtan vehetsz bármit: [L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=63605&arc=f[/L] :P
Most éppen nyaral, de 11-e után ismét elérhető lesz.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#38) Angie™


Angie™
addikt

[L]http://www.apronet.hu/lista.tdp?alrovat=79&range=80&lrange=20&maxrow=777&type=&order=&next=K%F6vetkez%F5[/L]

Még mindig ott a hírdetés, én simán azzal kezdeném holnap reggel, hogy mennék feljelenteni telefonszám alapján.. sose lehet tudni.. lehet olyan marha hogy a saját nevén van, vagy a rendőrség utol tudja azt érni akineka nevén van a kártya, az pedig tud elérési adatokat mondani a gyerekről..

Sok sikert hozzá, remélem elkapják ezt a kis ...........

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#39) Zso2 válasza klepto (#37) üzenetére


Zso2
őstag

Én is Gianni-tól néztem ki pár cuccost, valszínű megvárom míg elérhető lesz.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#40) Zso2 válasza Angie™ (#38) üzenetére


Zso2
őstag

Valószínű, hogy kúton vásárolható, 1000 Ft-os 70-es szám, de próbálkozok, van rendőr ismerősöm.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#41) Ger|


Ger|
aktív tag

ilyen netes cumókról csak akkor szabad rendelni, ha van a cuccról kép és imsered az illetőt, tudod, hol lehet elérni, stb stb stb.

az aukcio.hu-n (asszem) minden termék mellé legalább 10 db A ROHADT KÚRVA ANYÁTOKAT - VIGYÁZZATOK ÁTTVERNEK EZEK A ROHADT TETVEK - stb beszólásokat lehet olvasni, szóval az okosabbak már erről levonják a következtetéseket. Aki nem, aztat meg sajnálni.

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#42) Tithian válasza Ger| (#41) üzenetére


Tithian
őstag

Geri, régi barátunk!!! :C:C:C
Bocs, ha téves.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#43) Jim Tonic válasza Ger| (#41) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Képtelen vagy visszafogni magad? Nálad ez perverzió?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44) Ger|


Ger|
aktív tag

a gpu határa a csilalgos ég, igen sajnos, mert mlég 350 mhz-n is tökéletesen megy, és alig melegedik. Kíváncsi lennék, hogy ennyi pénzért milyen olyan kártyát kapsz, ami kb 40%osan tuningolható!

Na mi van, nem tetszettek az idézeteim?

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#45) Zoltán válasza Zso2 (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Rendőrség. Egyértelmű.

(#46) Padree válasza Manitou (#35) üzenetére


Padree
senior tag

Manitou:

3dMark01: 10550
3dMark03: 2970

Az aláírásban szereplő konfigban. (nForce2, 2500+ Barton, 512Mb RAM) Minden alapon.

Van egy ijen topik is, nézzbe: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=68617[/L]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#47) westlake válasza Padree (#46) üzenetére


westlake
félisten

ilyen

Play nice!

(#48) Padree válasza westlake (#47) üzenetére


Padree
senior tag

Ja, téleg, az elipszilojonos, baz, akkómá nemakpohatok Kazinci díjat?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#49) Spocky


Spocky
csendes tag

Hali,

Az lenne a kérdésem hogy az inno3D S3 Savage4 Extreme (Rev. 2.2) 32Mb-s kártya 4x-s vagy 2x-s AGP-s. Vettem egy lapot ECS KT600 és azzal ilyesztgetnek hogy elfüstöl ha belerakom.

Thx

Kádban bálnák közt halni meg...

(#50) PoliZoli válasza SeF (#36) üzenetére


PoliZoli
csendes tag

Jó éjt mindenkinek!

Szerintem aki az általad idézett mondást magáénak érzi, az nem sokban különbözik attól, aki átverte szegény topicnyitót.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen kártya ez? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.