Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Milyen kamerát ajánlanátok? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GoodGuyFlavi


GoodGuyFlavi
csendes tag

Nem értek a kamerákhoz ezért jó lenne pár hozzáértőtől segítséget kapni. Youtube-os jó minőségű videókat akarok készíteni. Olyan kamerát keresnék ami 1080 de minimum 720 as felbontású videókat csinál. Nem értek a kamerákhoz, nem tudom e, hogy számít e mondjuk hogy egy kamera milyen formátumba menti a videókat vagy bármi. A célom az, hogy jó minőségű legyen és teljesen jól élvezhető. A gépemen van bőven hely (1500GB szabad hely jelenleg) úgyhogy nem gáz ha a kamera videói sok helyet foglalnak. Használtan akarok venni egy kamerát, max 120.000ft-ot akarok rá kiadni, de szerintem használtan könnyen találok szuper kamerát ennyiért kis keresgélés után.

Lényegében mit is gondolok fontosnak youtubeos videó készitésnél: Jó legyen a felbontás, jó legyen a hang (gondolom majd kéne vennem mikrofont), világitás(az a lámpák és a szoba dolga), foglalhat sok helyet a videók(van bőven hely), kell majd őket vágni meg editálni meg minden, és még bármi ami eszetekbe jut és szerintetek fontos(végülis én nem értek a kamerákhoz vagy a videó editáláshoz)

Nem valami összeszedett az üzenetem,de nézzétek el nekem.

(#2) csakb válasza GoodGuyFlavi (#1) üzenetére


csakb
őstag

Szia!

A megfelelő topikban biztos választ kapnál a kérdésedre: Milyen digitális videókamerát?

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Milyen kamerát ajánlanátok? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.