Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen dual-sim telefont? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Locutus


Locutus
veterán

Üdv!

Kellene nekem egy olyan telefon, ami 2 sim kártyát tud kezelni.
Nem kell okostelefon vagy pda, elég lenne mondjuk egy K800i körüli tudással (és árral) rendelkező. Persze ha előbbi kategóriában van értelmes áron, az is jöhet.

Mik a lehetőségek egyátalán? A cikkek között csak valami kínai dual-sim telefont találtam...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2) csabika16 válasza Locutus (#1) üzenetére


csabika16
csendes tag

Csá,nem csak kinai teló van ott,van pl samsung d880,d780, a d880 az tud annyit mint a k800i de nincs benne 3g,rádió,meg nem olyan jó minőségű a kamerája.

(#3) Locutus válasza csabika16 (#2) üzenetére


Locutus
veterán

Na ja azt láttam én is, de egyrészt a szétcsúsztatható dizájn sem jön be, másrészt tényleg játéktelefon az SE-hez képest... azért inkább komolyabb legyen nála, mint gagyibb :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) szamovar


szamovar
tag

Ha valakinek van ötlete kinai dual simes :W mobil szervízzel kapcsolatban, kérem írjon! :Y

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#5) Ricardo válasza Locutus (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Felesleges volt külön topicot nyitni. Bőven elfért volna itt: milyen mobiltelefont vegyek

[ Szerkesztve ]

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Ricardo által linkelt topikban lehet folytatni, ezt zártam.
Köszönöm.

Most látom, fanatikus tagként nyitottál új témát ennek a kérdésnek... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen dual-sim telefont? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.