Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Milyen ddr 400-as? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Phobos


Phobos
aktív tag

most egy 512 Samsung 512 DDR -em van. Gondolkozom lecserélni 400-asra. Milyen a jó? mert amikor megjelentek akkor azt írták, hog ynem tudják CL2 -őt. Mostanra kiadták már őket? Meg érdemes 1 GB ramot venni? mOsdjuk 2 db 512-őst?

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#2) zsoltee10 válasza Phobos (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

1 gb akkor érdemes, ha nf2 lapod van és akkor duálban megy a két 512-es modul. Szvsz Infineon. Sajna a Samsungból találkoztam rossz minőségű darabokkal. Nem rémhírt akarok kelteni, csak úgy hallottam hamisítják.

(#3) ftc válasza Phobos (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

Minek a 400 -as ram?Ha nem támogatja a proci,alaplap akkor fölös!
1GB ram minek?

(#4) MLaca


MLaca
őstag

Kingston XMS modulokat érdemes majd venni (kb. 1 hónap mulva, addigra lejebb is megy az ára). Kb. másfélszer annyiba kerül, mint sima ram, de élettartam garis és ez tuti 400as és tuti cas2.

http://mlzphoto.hu/

(#5) Varagh


Varagh
csendes tag

én kinéztem corsair vagy kingston, 2x256 mb ddr 434mhz 2-3-3-7 memoriát, de 23-24 rongy egy modul ára. 1 honap mva kb mennyire megy le?

(#6) Phobos


Phobos
aktív tag

Melyik nagykerben lehet ilyen memóriákat kapni, és a nagyker ára mennyi??

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#7) Turmoil válasza ftc (#3) üzenetére


Turmoil
senior tag

Jó nForce2-es lapon a legtöbb B-magos XP elketyeg 200-as FSB-n.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#8) Notes


Notes
senior tag

Nekem 512 Samsung 400-as van. CAS2-t nem tudja de a 150-es fsb-t asszinkronban kapja és így stabilan megy 400-on. Szerintem ez egyenlőre elég mindenre CAS 2 nélkül is. :)

Romanes eunt domus!

(#9) Phobos


Phobos
aktív tag

Azon gomdolkozom, hogy vegyek-e még egy jobb 333-ast, vagy cseréljem ki 400-asra. Azok a Kingston Hyperx memóriák elég drágák...

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Milyen ddr 400-as? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.