Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Junkie


Junkie
aktív tag

Nem értem ezt igazán.. A lényeg a moddolható 9500-ömet(9700Pro órajeleken stabil) alig tudtam eladni 40k-t kértem érte.. most néztem hogy 9500Pro-t 37ért vittek el.. 9600Xt-k 35-be mennek. az gondolom nem kérdés hogy a moddolt kártya lazán legyalázza a másik kettőt. És mégse hajlandók érte 3-4 ezerrel többet adni holott a teljesítménye fikarcnyit nem gyengébb a 9700Prónál. Nekem úgy oldódott meg hogy 40-ért hirdettem senki nem vette utána cseréltem egy arcal 9600Xt-re+9k, 9600Xt-t eladtam 31k-ért HL2 kupon nélkül, itt már 40k-nál jártam amit kapni szerettem volna a kártyámért. És 2k-ért eladom még a HL2 kupont:DD. Kérdésem csak az lenne én látom hülyén vagy ennyire nem értenek hozzá az emberek? Engem nagyon elgondolkoztatott a dolog...

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#2) csudri válasza Junkie (#1) üzenetére


csudri
őstag

Egy modolt kártya (mégha 1000millió százalék, hogy stabil) soha sem fog annyit érni, mint egy ''igazi''. Ennyi!

(#3) zsiga667 válasza Junkie (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Kb. ugyanez van az 5900-ekkel is. :(

(#4) zsiga667 válasza csudri (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem is 9700pro áron akarta eladni...

(#5) fLeSs válasza Junkie (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mennyiért vetted anno a 9500-ösödet?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) divot válasza Junkie (#1) üzenetére


divot
veterán

Rosszkor voltál rossz helyen: tegnap jutottam hozzá a gyárilag garantálat modolható 9500@9700pro kártyából egy dobozos verzióhoz, és már hárman jelezték, hogy megvennék, pedig nem is hirdettem meg. Volt 37K, 40K, sőt egy 42K-s ajánlat is. :F

(#7) Junkie


Junkie
aktív tag

Ok de MIÉRT?? teljesítménye ugyanaz mint a 9700Proé, és amikor hirdettem 10k-val olcsóbban adtam volna mint a 9700Pro amúgy mivel refnyákos gyakorlatban egy az egybe ugyanaz a Kártya mint a 9700Pro. Ja és valszeg pl az NFSU nem fogja megkérdezni milyen kártya van alatta ha ott a kraft.. Asszem mégiscsak az lesz a helyes következtetés hogy ostobák az emberek.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#8) Junkie válasza divot (#6) üzenetére


Junkie
aktív tag

Lehet végülis kis macerával én is 42-ért adtam el a kártyát tehát nem panaszkodom csak értetlenkedek az emberek fölfogásán( az is lehet hogy a hiba bennem van)

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#9) L3zl13 válasza Junkie (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ok, vállalsz rá garanciát írásban, hogy visszaveszed, ha mégsem megy tökéletesen 9700 ként?

Mert egyébként a vevő, (hacsak nincs veled jó ismeretségben) kitörölheti a seggét azzal, hogy valaki azt mondja, hogy tutibiztosan moddolható...
Ez nem rád értettem személyesen, de gondolom érthető miről van szó...

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#10) mzprox válasza Junkie (#1) üzenetére


mzprox
tag

Szerintem arról van szó, hogy 9600xt kártyák ára boltban még mindig 35-40-45k körül mozog ezért senki se akarja olcsóbban adni-tehát , ha veszik akkor ennnyiért veszik. Persze, másrészről az új 9800pro itt a piacon 56k akkor egy használt 9700-es pedig kb 40... A moddolható kártya nyilván kevesebbet ér, mint a nem moddolt ezért nem adtam volna 40-et a Te kártyádért. A 9500pro pedig ''köztudottan'' gyorsabb az XT-nél lassabb a 9700-esnél tehát 40 és35 között van az ára... :) A két irányból való megközelítés elég nehezen találkozik. az xtért és a 9500pro-ért is kb a 30-at tartanám reálisnak. A Te kártyád pedig a sok gari miatt ért volna kb 36 ezret.

mod.
mennyi hozzászólás született mire ezt mind bepötyögtem... :)

[Szerkesztve]

(#11) divot válasza Junkie (#8) üzenetére


divot
veterán

Mivel elég sok dolgomat cseréltem mostanság a használtpiacon, megtanultam, hogy a türelem a legfontosabb a sikerhez.

(#12) Junkie válasza fLeSs (#5) üzenetére


Junkie
aktív tag

50k de lefáztam és nekem 40-be volt:DDD

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#13) divot válasza L3zl13 (#9) üzenetére


divot
veterán

Én például alkalomadtán vállalnék akár írásbeli garanciát is a modolásra, már csak azért is, mert olyan kártyához jutottam hozzá, amit itt a PH!-n is kielemeztek egy cikkben. :)

(#14) Junkie válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nyilván kipróbálás után köttetik meg ilyen esetben az üzlet

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#15) zsiga667 válasza divot (#11) üzenetére


zsiga667
addikt

''elég sok dolgomat cseréltem''
:C

(#16) divot válasza zsiga667 (#15) üzenetére


divot
veterán

Na jó, mindent. :B

(#17) Junkie válasza mzprox (#10) üzenetére


Junkie
aktív tag

ez mostanra igaz de amikor hirdettem és mielött elkelt még akkor is legolcsóbban 45k-ba volt 9700Pro

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#18) mzprox válasza Junkie (#17) üzenetére


mzprox
tag

Miért? most már 45 alatt van a 9700pro?!
:D

(#19) L3zl13 válasza Junkie (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ok, de azért ugye belátod, hogy a kettő nem teljesen ugyanaz...

Aki hülye, haljon meg!

(#20) fLeSs válasza Junkie (#12) üzenetére


fLeSs
nagyúr

És ez mikor volt? :U
A másik pedig az, hogy ha megveszi tőled/akárkitől vki ezt a kártyát mondjuk 40K-ért, és behal, akkor a garanciázásnál a szervizest qrvára nem fogja érdekelni, hogy az a kártya moddolható volt, vagy kapsz helyette egy 9500-öst - nem vszínü, mert már rég nem lehet kapni, vagy pedig egy most hasonló árú kártyát, ami kb. egy 9600 Pro.
Innentől kezdve pedig a vevő vett egy jó kis 9600 Prót 40K-ért, tényleg nagyon jól járt.
OK, hogy a te kártyád még jó, meg minden, de a kockázat bennevan, és ugye az értelmesebbik fele inkább vesz +5K-ért egy igazi 9700-est, ami ha beszarik is sokat fog érni...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#21) Junkie válasza mzprox (#18) üzenetére


Junkie
aktív tag

miért nincs?:B akkor meg pláne igaz amit mondtam:C

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#22) mzprox válasza Junkie (#21) üzenetére


mzprox
tag

nem tudom van-e, de most láttam 53-ért BBA 9800pro-t újonnan...
Csak így tovább... :))

(#23) Junkie válasza fLeSs (#20) üzenetére


Junkie
aktív tag

Kb 3/4-ed éve. Amúgy meg ha besz@rik akkor ott van a Brutto 50k-ról szóló számla és mivel 9500np-t tuti nem tudnak keriteni nem hiszem hogy 9600 pro-t lehet az értékéből venni... per pillanat értékben legközelebb 9600XT van ott ahol vettem brutto 45k és még mindig marad 5k-amit levásárolhat.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#24) mzprox válasza Junkie (#23) üzenetére


mzprox
tag

Felejtsd el, hogy levásárolhatod a vásárlási pénzt... Úgyis a boltnak leginkáb megfelelő áron fogják számítani (legutolsó vagy éppen legolcsóbb árusítási ár) 9500np-t lehetett bruttó 30 alatt kapni.

(#25) Junkie válasza mzprox (#24) üzenetére


Junkie
aktív tag

A pixelbe vettem és ott a leguccsó ára ez a br50k volt... Az is igaz hogy nekem idáig semmilyen garanciális problémám nem volt(talán azért mert mákom volt idáig, meg igyekszem minőségi cuccokat venni) talán ezért nem tulajdonítok ekkora jelentőséget a dolognak

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#26) mzprox válasza mzprox (#24) üzenetére


mzprox
tag

A régi 256 megás IceQ kártyám nettó ára vásárláskor 90 ezer forint volt mégis 73-at vásárolhattam le...

(#27) Junkie válasza mzprox (#26) üzenetére


Junkie
aktív tag

Na de ez megint más mert a te esetedben gondolom a 73 volt az uccsó ár nem? itt meg mondom ez volt az uccsó ár

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#28) DonLaca válasza mzprox (#24) üzenetére


DonLaca
csendes tag

Ha nam tudják gariba cserélni akkor a számlán szereplő árat lehet levásárolni. Ez a törvény!!! Nem a kereskedőtől függ.

(#29) DonLaca


DonLaca
csendes tag

Székesfehérváron igy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.