Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pipó


Pipó
őstag

Ha rám hallgatsz, nem veszel game portosat, mert azt állandóan kalibrálni kell a beállítások-vezérlőpult-game controllers-ben. Az usb-s pedig önmagát kalibrálja. Nézd meg egyébként, hogy amit írtam ott látszik-e a kormány. Ha nem, rakd fel a legújabb alaplapi drájvert, biosban legyen engedélyezve a game port (ha van ilyen opció) Nézd meg egyébként az eszközkezelőben (ezt csináld először), hogy látszódik-e a játékport. :hang,video,játékvezérlők opció alatt van a Creativ sb live játékport. (látom live van.)

[Szerkesztve]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#52) Andrej101


Andrej101
csendes tag

Nagyon köszönöm h segítettél!


Kicsit előrébb léptem, már talált vmi ''HID játékvezérlőt'' az eszközöknél.De még nemtom kalibrálni a cuccot.És a játékok se látják...:F
A BIOS-ban nem volt game contoller és már télleg gőzöm sincs mér nem látja a cuccot...

Örülnék 1 icipici segítségngek még....:DDD:)):DDD

(#53) Pipó válasza Andrej101 (#52) üzenetére


Pipó
őstag

Láma kérdés, de a hangkártyának telepítettél fel drájvert, vagy az alap win van fenn?

Ahol írtam az eszközkezelőben látod a creatív játékport opciót? Ha igen, ott jobb klikk, tulajdonságok és kiírja, ha az eszköz megfelelően működik. Ekkor működik csak a gameport, ha ezt észleli.

Ha ez megvan, de mégse látja a vezérlőpult, gamecontrollers opcióban a kormányt, és esetleg van otthon gameportos joy, v, gamepad, próbáld ki azt, hogy azt látja-e.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#54) Andrej101 válasza Pipó (#53) üzenetére


Andrej101
csendes tag

Köszi Ögén...........:R

Rájöttem , illetve haverom segitett mert (mint kiderült : rosszul kalibráltam illetve előtte rossz illesztőprogit használtam...:U:B)

Azért THX..........1 életre +tanultam;)

Nem rossz amugy, de nem elég érzékeny , ha veszek majd akkor USB-set fogok sztem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.