Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Miért nem kérdezhetek ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Charlie


Charlie
tag

Kedves _George ( A moderátor) !

A következőt kérdeztem : ''Lehet mérni progival a VGA Chip hőmérsékletét ?''
és erre te lezártad a topicot.

Miért ? Hát nem szabad itt kérdezni ?????? Valami rosszat írtam ?????



(#2) Alvin_ti4200 válasza Charlie (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gondolom arra akart ösztönözni, hogy használd a jobb felső sarokban levő keresőt, de lehet, hogy tévedek.

(#3) Charlie


Charlie
tag

Lehet, de azért ez még sem volt etikus !

(#4) Charlie


Charlie
tag

Ez ETIKUSS volt !!!!

(#5) biker


biker
nagyúr

ujabban qrvára beindultak egyes moderátorok, kérés nélkül módosítanak, zárnak, törölnek.

nekem nem, mert alig írok emiatt,. de látom.

és ez elég gáz...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) rog válasza biker (#5) üzenetére


rog
addikt

jaja. :(

(#7) VladimirR


VladimirR
nagyúr

na megkerdezem mar: hogy lesz valakibol moderator? milyen rostan megy at? mert van akit nem igazan ertek hogy lett moderator, es foleg hogy maradt az

(#8) [amne]


[amne]
senior tag

Én mindig is azont voltam régebben hogy kemények legyenek a modik, és inkább csússzon be néhány ilyen nem teljesen etikus moderáció minthogy egy kanászodjon a fórum teljesen és pupák félék határozzák meg az élteünket. A kiba kereső meg azért van hogy használd kedves topicindító, utálom hogy összes ilyen bestof kérdésben ha érdekel valami akkor 8 topicot kell átnyálaznom.

George kapjon egy ''virtuális lebaszást'' és ugyanilyen keménye csak több körültekintéssel folytassa, szvsz.

(#9) biker válasza [amne] (#8) üzenetére


biker
nagyúr

én meg azt utálom: ''van már ilyen+kereső''

ha nekem van egy gondom, pl ati9100, akkor ne kelljen már az ATI topikot végignyalni, ami xezer szólás.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) lesaux válasza VladimirR (#7) üzenetére


lesaux
veterán

Vagy ír egy e-mailt Parcinak, vagy valakik beajánlják. Nem megy át rostán. Parci ítél, mint Katalin bírónő. :DDD

(#11) biker


biker
nagyúr

de okés, legyen ennyi topik:
Intel
AMD
Nvidia
Ati
S3
sis
egyéb

és nem is kell nagy adatbázis karbantartás. okés, benne vagyok. ;]

azért ne már......

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) rog válasza [amne] (#8) üzenetére


rog
addikt

régebben ez úgy ment, hogy a moderátor odaírta, hogy figyu volt már ilyen topic nézd meg abban. (esetleg be is linkelt párat). manapság meg akár hip-hopp szó nélkül is eltünedeznek topic-ok, sokkal kevesebbért is.
ja és van egy miért moderáltunk topic is, azt is lehetne használni esetleg.
(mindezt, csak az ing tulajdonosainak mondtam)

(#13) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Szerintem ez átmehet a Fáradt Gőzbe :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#14) lesaux válasza CharlieDrop (#13) üzenetére


lesaux
veterán

De akkor le leszek ugatva, hogy a hülye moderátor önkényesen áthelyezi a topicokat. ;]

(#15) Cane válasza biker (#9) üzenetére


Cane
őstag

Így van. A másik meg az hogy nem ülhet az ember egész nap a gép előtt csak azt nézve hogy milyen topikok keletkeztek (és újabban egyre gyakrabban záródnak).

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#16) CharlieDrop válasza lesaux (#14) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Pedig ez már azon a szinten van :))

Én megértem a Topicnyitó és egyéb hasonszőrű hozzászólást is...
Legalább is annyiban, hogy szó nélkül ne legyen bezárva semmi sem, illetve ennyit lehetne csinálni, hogy a túl régi, és régen megnézett topicokat törölni kell (lehet így is van :)

Kieg.: s lőn beteljesül, minek lennie kell :D

[Szerkesztve]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17) VladimirR válasza [amne] (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

persze legyenek kemenyek a moderatorok, irtsak az offot vaskezzel, de ne toroljenek/zarjanak be SZAKMAI temat szo nelkul

volt mar ilyen hsz-tol,. meg rosszul vagyok
vagy nem szolok hozza, ha volt mar olyan, vagy linkelek, legalabb segitsegetnyujtok hogy talalja meg a regebbi, hasonlo temat
de csak odavetni hogy voltmarilyenvazzehasznaldakeresothulyegyerek az sok

(#19) [amne]


[amne]
senior tag

Nem láttam a kérdéses topicot, ezért nem tudtam h szó nélkül lett bezárva, ez nem etikus, de továbbra is fentartom hogy keményen kell eljárni.

biker: természetesen ha van problémád egy olyan cuccal aminek sokszáz hsz-es topicja van akkor meg lehet ott is kérdezni sztem, nem fognak leugatni és ott van a legtöbb cucchoz értő delikvens.

(#20) VladimirR válasza Kalandor (#18) üzenetére


VladimirR
nagyúr

itt a topic:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=39093&arc=f[/L]

(#22) biker válasza [amne] (#19) üzenetére


biker
nagyúr

jó, mondom, akkor kb 12ezer topik fölösleges itt, és elég lenne ugy 100db topik, és tegyünk fel kérdést abban.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) biker válasza Kalandor (#21) üzenetére


biker
nagyúr

ha őt CSAK és kizárólag ez érdekli, akkor miért köteles ott kérdezni, ahol nem kimondottan CSAK erről fog beszélgetés folyni?

miért kell utána a kérdése után x-db szólást olvasni, azért hogy megtalálja a választ?

kérdez, kap választ, kész.

Vagy vezessük be:
Új szabály a PH!-n.
Topik nyitási szándékot mailben jelezni kell egy moderátornak, aki jóváhagyja, megnyitja, majd a nytó szólást beteszi.
:(:(:(:(:(:(:(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) biker válasza Kalandor (#23) üzenetére


biker
nagyúr

nem dramatizálok.
topikok címeit elkezdtem felsorolni
pl szoftver topikokat is soroljak, ebból is pár tucat elég lenne.

és lenne kb 123.456szólás :D

na legalább bőven lehetne keresni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) LordX válasza Kalandor (#23) üzenetére


LordX
veterán

Igen, de talán nem minden topik ugyanarról szól, aminek a címében benne van a ''Zalman'', vagy ''táp'' vagy ''Radeon'' szó..

(#27) biker válasza LordX (#26) üzenetére


biker
nagyúr

:):):)
no igen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) LordX válasza Kalandor (#28) üzenetére


LordX
veterán

Bocs, nem volt szándékom ilyet sugallni..

(#30) up


up
senior tag

Szerintem annyi, hogy ''volt, használj keresőt'' mindenképp belefér, ha ennyire nem képes valaki, hagyja ott a moderátorságot. Egyébként George-ra nem az első panasz...

(ez szó nélkül volt zárva...?)

[Szerkesztve]

(#31) AI


AI
tag

Ezt berakhatom aláírásnak?

''_George miért töröltél le? ????? Miért???? Téged kéne letörölni _George'' by Charlie

42

(#32) Cane válasza AI (#31) üzenetére


Cane
őstag

Azt csinálsz amit akarsz. Legfeljebb végképp törölnek, mint Schwarzenegger az Eraser-ben. ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#33) Zoltán


Zoltán
őstag

Namost ugye azt nem kell bizonygatnom, hogy szerintem is undorító amit mostanában művel több moderátor is. Komolyan mondom, visszasírom a Den-es időket. Ez a sok új moderátor nagyon pofátlan tud lenni, aztán meg még bebizonyítja, hogy nekem kellene hálásnak lennem, hogy itt mindenkit 16 éves hülyegyereknek néznek. (Elnézést a 16 éves hülyegyerekektől, ha van itt olyan, aki annak érzi magát) Erről jut eszembe: moderátort még nem láttam elnézést kérni, vagy hibát beismerni.

(most nehogy nekem az is magára vegye akinek nem szkafandere!)

Ui.: Kovácsúr! Most nem rád gondoltam... Ja, egyébként nem vagyok sértődős mostanában.


[Szerkesztve]

(#34) AI válasza Zoltán (#33) üzenetére


AI
tag

Hát, én ezt így nem mertem volna leírni.
Egyébként a moderátorok nagy részét kedvelem, és elismerem a munkájukat. Viszont van egy-két ember akinek perverziója a másokon való uralkodás és a hatalommal való visszaélés...
(nem rád gondoltam _George, csak nagyon lol volt amit Charlie írt :) :)

42

(#35) Zoltán válasza AI (#34) üzenetére


Zoltán
őstag

Igen, van néhány házigazda és moderátor aki jó fej, de sajnos már az a ritkább... Itt már csak Twollah segíthet :)

(#36) #57764352


#57764352
törölt tag

A bürokrácia...

IIIgen, volt alkalmam megismerni személyesen néhányukat, kellemesen csalódtam!

Ui.:Dennel mi lett??
Régen láttam

(#37) AI válasza Zoltán (#35) üzenetére


AI
tag

Akkor elég rossz a helyzet, mert pont nemrég láttam egy ''hová tűnt twollah'' topicot :) :)

42

(#38) Zoltán válasza AI (#37) üzenetére


Zoltán
őstag

Tudom, azért írtam.

(#39) X-COM


X-COM
nagyúr

kérjétek a panaszkönyvet :)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#40) KovacsUr válasza Zoltán (#33) üzenetére


KovacsUr
addikt

[off]Nehéz is lett volna az ''új moderátor'' jelzőt magamra venni... :DDD[/off]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#41) zsiga667


zsiga667
addikt

Javasolnám a kedves házigazdáknak, hogy a keresőt tuningolják fel egy kicsit, hogy a hozzászólásokban is keressen, ne csak a topiccímekben. Szvsz ezzel az ilyen problémák jelentős része megoldható lenne...

(#44) Agyasima válasza Kalandor (#43) üzenetére


Agyasima
senior tag

Look and see.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#46) sequator válasza zsiga667 (#41) üzenetére


sequator
senior tag

1. én is ezt kérném, mint új fícsört a RI/OS-tól (Parci ne utálj ezért:)) )
2. valóban feltűnően nőtt a moderálások száma a moderátorok számának emelkedésével,
lehet, h csak én vagyok mákos, de nem nagyon futottam még bele olyan hozzászólásba, amit feltétlen moderálni kellett/kellett volna. meglátásom szerint itt mindenkiben jól műkszik a self-moderate rutin

Sautia

sequator

(#47) #57764352 válasza sequator (#46) üzenetére


#57764352
törölt tag

self moderator :))

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Miért nem kérdezhetek ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.