Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miért bunkóság megbámulni egy nőt? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Szerintetek miért bunkóság megbámulni egy nőt? Ha zavarná, nyilván nem tenne mindent közszemlére, nem látszanának át a mellbimbói, nem venne fel szűk, fehér nadrágot stb.

Máris egy OFF: Tisztában vagyok azzal, hogy akik így öltözködnek, azok többsége komplexusoktól szenved, és szüksége van a rá tapadó tekintetekre, hogy megnyugodjon a lelke a kinézetét illetőleg. De most nem erről a magatartásról szeretnék véleményeket hallani elsősorban.

OFF2: Egy másik fajta megbámulásról: mennyivel kellemesebb egy kedves lányon pihentetni a szemem, mint egy elhízott, mogorva öregasszonyon. Máris jobb napja lesz az embernek. Oszt' mégis bunkó vagyok, ha pusztán a jó hangulat érdekében erőteljesen nézek ki a fejemből.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Parci válasza joghurt (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha szolidan nézed, és finoman rámosolyogsz, nem hiszem, hogy bunkónak tart. Ha kiguvad a szemed, és az arcodra van írva, hogy mi-mindent szeretnél vele instant művelni, akkor meg ne csodálkozz... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) SYZYGY válasza joghurt (#1) üzenetére


SYZYGY
tag

Nézzed nyugtan , sztem minden ''életrevaló'' ffiember(miután tulvan a vakszerelmes korszakán) megnéz egy jó nőt:)) .És bónuszként egy igazi Női vélemény(a feleségem is itt ül): Hááát kicsit más, mint amire gondolsz, azért vesz fel vékony rönid ruhákat, mert meleg van.(hát elég prózai , én is azt hittem volna, hogy azért öltöznek lengén, hogy megnézzük/zem Őket )

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#4) Parci válasza SYZYGY (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nana, amikor picsanaciban és duzzadó mellbimbókkal, ''dugjmeg'' sminkkel és arckifejezéssel nyomulnak, akkor nem csak a melegről van szó... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) ehh válasza joghurt (#1) üzenetére


ehh
csendes tag

ki mondta, hogy bunkóság?
a jó nőket szerintem csak a melegek nem nézik meg, és azokat akik nem a lányokat bámulják nehezen tolerálom:;].
én szereretem a szép nőket, és szeretem rajtuk legeltetni a két véreres szemgolyómat.
ez teljesen normális dolog, nem bunkóság.....:P

(#6) Parci válasza Parci (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Viszont ők ne is tiltakozzanak semmiért...! ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Tapsi válasza joghurt (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Nem bunkóság az!!
Haverokkal a végen folyamatosan műveljük.:DD

(#8) SYZYGY válasza Parci (#4) üzenetére


SYZYGY
tag

Nem is arra gondolt. Viszont vannak kis ruhácskák, amik egy ffiszemnek mástjelentenek...(ugye a sminket stb nem a feleségemre értetted???{mert az Ő véleménye volt a meleg idő})

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#9) Parci válasza SYZYGY (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nem, teljesen általánosságban beszéltem... (vicces is lenne, ha innen látnám a feleséged :P)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) SYZYGY válasza Parci (#9) üzenetére


SYZYGY
tag

Most perpillanat éppen... akár lehet rajta olyan smink:DD Na jó éjt Mindenkinek, aki dolgozik(brrrr) annak meg jó munkát!

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#11) atus válasza Parci (#4) üzenetére


atus
senior tag

Rád sem ismerek... Milyen stílus ez kéremszépen?!:DDD
Egyébként a fent említett módon sminkelt és öltözködő hölgyek általában nem is sok minden másra jók, úgyhogy azt kell velük tenni amiért kisminkelték magukat. Nekem pl sokkal jobban bejönnek a sminkmentes, vagy nagyon szolidan kifent lányok, viszont egy lenge nyári öltözet igen jelentős hormontúltengést tud bennem kiváltani. Hajrá lányok, húzzatok rövid ruhákat, mert meleg van! ;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#12) Parci válasza atus (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nekem ne mondd, én még a fülbevalót sem komálom. No smink, no ékszer, (no ruha :D), éljenek a bio-lányok!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) drpele válasza Parci (#12) üzenetére


drpele
senior tag

nem rossz gondolat :D

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14) BEE


BEE
addikt

Megnézni azt kell amit megmutatnak!

Aki nem akarja hogy nézzék az ne mutogassa magát!

Az arabok tuti i45tgrigységből húznak csadort az asszonyra! :DD :DD :DD

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#15) BEE válasza BEE (#14) üzenetére


BEE
addikt

Szép szó ez a ''i45tgrigységből'', de hogy a bánatban keletkezett?

Elküldéskor kaptam egy hibaüzenetet, tán az kotort bele?

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#16) nap válasza BEE (#15) üzenetére


nap
addikt

Nalunk az egyik gep csinalt ilyen karaktergeneralo trukkoket a halala elott... ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17) nap válasza joghurt (#1) üzenetére


nap
addikt

Azert bunkosag megbamulni egy not, mert ezzel megserted a szemelyi teret.
Nem illik meredten nezni, kulonosen, ha bizonyos testreszekre koncentralsz. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) Hequila


Hequila
őstag

A nők, ha lengén öltöznek, és ebből kifolyólag az ellenkező neműek megbámulják őket emiatt, akkor bunkónak tartanak. Akkor a kérdés: Mi a f@szé' öltöznek olyan lengén? A meleg miatt? Télen nincsen meleg, megis lenge az öltözék! Meg nyáron is lehet nemmagamutogatósan öltözködni!
Na tehát ha egy nő nem akarja, hogy megbámulják, akkor nem is öltözködik úgy, hogy okot adjon rá, de aki egy fantáziadús pillantás után lebunkóz minket, az egy álszent kis csunyaszo.

Ja és Rousseu (vagy hogy írják) szavaival élve: ''Vissza a természetbe'' !

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#19) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Legyen csukva a szád, és legyen nálad pzs a nyál törölgetéséhez, akkor nem gáz...

egyéb állatfajták

(#20) rogers


rogers
aktív tag

Nézni, bármulni az lehet... Én sem tudom elképzelni, hogy aki kihívóan öltözik fel annak nem fordul meg a fejében, hogy bámulni fogják. :DD

Az egy másik dolog, hogy egyes férfiemberek ezt a dolgot túllépik, túlzásba viszik, például beszólnak a csajnak vagy hasonlók, no az pár parasztság. A Bnőm többször mesélt ilyet, hogy tahóságból rátapadtak csak mert jól néz ki és nem szállnak le róla. Én korábban el sem tudtam képzelni, mennyi inzultus érhet egy normálisan kinéző fiatal nőt ha egyedül közlekedik akár fényes nappal is... Nagyon sok paraszt van... :(

Jobb későn, mint még később...

(#21) hogyishívnak?


hogyishívnak?
aktív tag

Persze a kihívó öltözéknél a táska övét is véletlenül veszik a kebleik közé... :))

Tibi

(#22) maddog


maddog
tag

csak annyit tennek hozza hogy a noket kerdezni pl arrol hogy miert veszik fel a lenge ruhat eleve felesleges mert tudvalevo hogy a nok SOHA nem az igazat mondjak!
persze hogy a meleg miatt dobjak ki a kannaikat meg a szuk nadrag is jobb melegben mint a lenge bo

(#23) Sanyo


Sanyo
senior tag

Van olyan nő amelyik szereti ha sokan nézik. :) Aztán van olyan aki azt mondja, hogy azért öltözik lengén, mert meleg van és had gúvadjanak a hapsiszemek, azért nem fog megsülni farmerban... (ma lesz randi :) )

(#24) Tapsi válasza Sanyo (#23) üzenetére


Tapsi
addikt

Sok sikert..:)

(#25) PeliScan


PeliScan
addikt

Miért, bunkóság..? :))

Szerintem ha vki kultúráltan gyönyörködik egy nőben, az semmi ellenérzés nem vált/válthat ki, ha meg mégis, akkor forduljon fel az irigy gyesznó. :DDD

(#26) Zoltán válasza joghurt (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Ha tisztességesen van felöltözve az a lány, akkor bunkóság fixírozni. De ha meg kurvának öltözött, akkor annyit nézem amennyit akarom. Ha zavarja öltözzön fel.

(#27) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hehe, jo kis topik:)

Sztem egyaltalan nem bunkosag, persze ha tulzottan bamulod, ne csodalkozz hogyha rakerdez miert bamulod, esetleg odakuldi a 2meteres szkyny baratjat..:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#28) Tapsi válasza KERO_SAN (#27) üzenetére


Tapsi
addikt

Megér egy pofont is..
A 2 méteres hegyomlásra emlékeztető pasijától kapod,akkoris +éri?

(#29) Tibisz válasza Parci (#2) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Az igazság ez amit Parci írt, a bunkoság az ha valaki úgy néz egy lányt a szemével, hogy közben már rajta is van!

(#30) tsello


tsello
aktív tag

Akkor mi van ha melletted van a barátnőd és úgy akarod megnézni a nőt.Csak megnézni. Akkor mit teszel?

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#31) Tapsi válasza tsello (#30) üzenetére


Tapsi
addikt

Eltereled az asszony figyelmét vmivel.
PL: néz csak,ott egy csinimadár,ő elsandít köben te +nézed a csajt:DD

(#32) Parci válasza tsello (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Megoldod elegánsan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) HiperG


HiperG
addikt

Topic:
Nem bunkóság szvsz, én is minden ezzel töltöm a buszon ebbe a melegben :DD

(#34) Szalma


Szalma
őstag

És mi van emancipált macákkal? Nagyon kevés lengén öltözött pasi császkál kinn.

Szeretettel:
Szalma

(#35) Adi válasza Szalma (#34) üzenetére


Adi
senior tag

Vagy túl fiatal vagy, vagy túl ronda (bocs). :) Megteszik ezt anélkül is, csak sokkal kevésbé feltűnően (általában, hangsúlyozom), mint mi őket.

ldm start-reconf primary

(#36) DrSoul válasza Adi (#35) üzenetére


DrSoul
őstag

Napszemüveget kel viselni, jó sötétítettet, Metrón is, és akkor aztán lehet bámulni...
:))

Mindig az X jelöli a pontot...

(#37) Sanya válasza DrSoul (#36) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ne azt érd el, hogy úgy tudj bámulni, hogy ne vegye észre, hanem, hogy ő bámuljon téged;]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38) Szalma válasza Adi (#35) üzenetére


Szalma
őstag

Hát, fiatal az nem vagyok éppen... :)
Nem a nőies nő egyedekről kérdeztem volna, hanem a nyíltan bámulni próbáló hímesített (emancipált) rövidruhás topmanager példányokról. Azok csak a squash/tenisz-pályán élhetik ki a bámuló hajlamukat. Szegényeknek az utcán nélkülözniük kell... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#39) Szalma válasza Sanya (#37) üzenetére


Szalma
őstag

Az egyszerű:
Férfiaknál: dokkmunkás felsőtest, hálós atlétában... :)
Nőknél: gyöngyhalász felsőtest, feszülős alig-felsőben (hálós atléta a hárdkóroknak).

Szeretettel:
Szalma

(#40) authenticDViD


authenticDViD
tag

Ifjú titánoknak: Ha a kiválasztott alany (a bámult) még meg is szólít, lehetőleg az alábbi udvarlási szöveget súgjátok mézédesen (mint a cián) a fülébe: Hány kiló vagy, és milyen öreg?
Tuti siker!

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#41) Szalma válasza authenticDViD (#40) üzenetére


Szalma
őstag

Tapasztalatlan kartárs! Az első kérdés: ''Mennyi a fizetésed?''. A második: ''Hány ingatlanod van?''. Utána jöhet a többi ismerkedős szöveg... :)

Szeretettel:
Szalma

ui.: Bazki, egy adott ingatlanszám és fizetés mennyiség felett tök mindegy hány kiló, hát még az, hogy hány éves... ;]

(#42) joghurt válasza nap (#17) üzenetére


joghurt
addikt

> Azert bunkosag megbamulni egy not, mert ezzel megserted a szemelyi teret.

Na, ez az, ilyesmit kerestem. :) Ez volt az, amit nem tudtam megfogalmazni. Érdekelt volna lányok véleménye is, de persze itt a ProHardveren elég kevés van belőlük. Mentem volna inkább a Velvetre. :t

Nem a nyálcsorgatós, rámászós, beszólós stírölés érdekelt, mert az egyértelmű, hogy az utánafütyülés miért bunkóság.

A tej élet, erő, egészség.

(#43) Szalma válasza joghurt (#42) üzenetére


Szalma
őstag

Hmmmm... Az ismerőseim körében végzett gyors körkérdés eredménye (5): kifejezetten tetszik egy hölgynek, ha elismerően megnézik. És többen (2) hozzátették, hogy ők is meg szokták nézni a ''konkurenciát''... :)

Szeretettel:
Szalma

(#44) Tapsi válasza Szalma (#41) üzenetére


Tapsi
addikt

+fogalmaztad a lényeget..:DD

(#45) joghurt válasza Szalma (#43) üzenetére


joghurt
addikt

Ezügyben én is hasonló véleményekről tudok, de általában nem is azzal van gond, akit nézek, hanem a többiekkel.

A tej élet, erő, egészség.

(#46) Szalma válasza joghurt (#45) üzenetére


Szalma
őstag

''... hanem a többiekkel...''

He? (Értetlenül nézés.) Ezt most már nem értem... :)

(#47) nap válasza Szalma (#46) üzenetére


nap
addikt

Ez a mosolygas trukk jo otlet! :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#48) tsello


tsello
aktív tag

Nyissunk egy ui témát egy női oldalon és nézzük meg mit válaszolnak a PH!-soknak.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#49) eins-zwei-3


eins-zwei-3
csendes tag

Szevasztok

Erről a topicról az egyik jó sok évvel ezelőtti ált. iskolai rajzórám jutott eszembe.
Már nem emlékszem mi volt az óra témája de a tanárnő egyszer csak megjegyezte, hogy ha meglátunk az utcán egy jó nőt akkor ne az jusson eszünkbe, hogy húúúú de jo lennne ..... , hanem ehelyett gondoljunk arra, hogy a
nő teste megfelel az aranymetszés szabályainak vagyis esztétikai élményt nyujt. :)

(#50) joysefke válasza Parci (#4) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Dehogynem, akkor van csak igazán melegük...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miért bunkóság megbámulni egy nőt? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.