Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) GhostLead


GhostLead
tag

Nyilas Warchiefeket hogyan kell likvidálni?

(#152) szami777 válasza GhostLead (#151) üzenetére


szami777
addikt

Leválasztod a bandáról, és karddal nekimész, ne hagyd szusszanni se.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#153) laceszgamer


laceszgamer
addikt

4GB-os kártyákkal van értelme a textura pack-al szórakozni? Lassan lecsurog Steamról maga a játék, csak nem tudom, hogy szórakozzak-e a textura pack-al is vagy nagyon kell neki a 6GB vram.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#154) Dr. Student válasza laceszgamer (#153) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Mindenképp... Nekem 280X van ... simán megy Ultrán van minden. :R :R

Dr. Student

(#155) laceszgamer válasza Dr. Student (#154) üzenetére


laceszgamer
addikt

20 perc és végez a letöltéssel, kíváncsi vagyok már rá nagyon, rég volt egy valamire való LotR játék. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#156) Dr. Student válasza laceszgamer (#155) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Brutálisan sikerült, ehhez semmi kétség..

Hasonló sincs és nem is volt a piacon.. laza 3,5 órát játszottam most vele és abszolút nem untam meg. :)

Dr. Student

(#157) Viper26 válasza Dr. Student (#156) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is így vagyok vele, hihetetlen jó a hangulata, és a megvalósítás is nagyon rendben van...eddig kb. 15 órám van benne, de egy percig nem volt unalmas. :))

iPhone 14 | FR955

(#158) laceszgamer válasza Viper26 (#157) üzenetére


laceszgamer
addikt

:D Mindent elmond, hogy este 10 kor nekiálltam és most léptem ki. :D Ideje pár órát aludni, majd folytatom délután. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#159) Drenadar


Drenadar
veterán

Én is szeretnék már vele normális minőségben játszani :(
Csak sajnos nem kaptam meg a fizetésem így nem tudok venni egy jó kis r9 290x -et, jelenleg egy HD7770-el játszom, erre a játék azt mondta hogy abszolut low-ban játszak... :(

(#160) Dr. Student válasza Viper26 (#157) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Még mindig csak az egyik felén vagyok a játéknak, de még most is van egy rakat dolog amit nem oldaottam meg, sztem ma is beleteszek 1-2órát, de még a héten maradok az első területnél van még mindig mit csinálni, de már nagyon erős vagyok szerencsére, de még kell jó pár XP...meg M pont, a powert már kigyűjtöttem....
Egy DLC keretei belül beletehetnének egy sor még azért... :C :)

Dr. Student

(#161) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Holnap veszem át az új gépem.

Újratelepítem az egész gépem...

A kérdés az, hogy a Mentésekkel mi lesz ? Kimásolható vagy letölti majd felhőből ?

Valakinek valami tapasztalata van ?

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#162) szami777 válasza Dr. Student (#161) üzenetére


szami777
addikt

ha jól látom steam felhős a játék, de én nem kockáztatnék, kimenteném manuálisan is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#163) Dr. Student válasza szami777 (#162) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Egyszerűen sehol nem találom a mentését...

Valami tipp ?

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata

198984961
21686
18540

Csak ez a három mappa név van, de ezekről passolnám melyik... neten keresgéltem, de hasonló se volt.

Dr. Student

(#164) Lézerparaszt válasza Dr. Student (#163) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Dokumentumokban keresd.

A játék az nem játék!

(#165) szami777 válasza Dr. Student (#163) üzenetére


szami777
addikt

Location (Default Steam Directory): "C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\20005476\241930\remote\gamedata.sav"

a 20005476 egyedi mindenkinél a 241930 a lényeg.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#166) Drenadar válasza szami777 (#165) üzenetére


Drenadar
veterán

a játék nem a steamben felhőbe ment, hanem gépre?

(#167) Viper26 válasza Drenadar (#166) üzenetére


Viper26
nagyúr

De igen...nem kell semmit menteni / másolni / b@szogatni. :N
Jópárszor újrahúztam a gépet, az összes Steam-es játékom onnan folytattam install után ahol abba lett hagyva.
Ráadásul nem csak a mentéseket, hanem a beállításokat - pl, graf, vagy billentyűzetkiosztás - is menti.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#168) szami777 válasza Viper26 (#167) üzenetére


szami777
addikt

igen, valóban, steam felhő 99%-ban megbízható, origin és uplay felhővel ellentétben :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#169) laceszgamer válasza szami777 (#168) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csatlakozom én is. Nekem sem volt sose semmi gondom a Steammel ilyen téren. Ha gond lenne úgy worldwide szinten akkor annak bőven lenne visszhangja.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#170) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Szuper, remélem este már az új gépemmel tudok játszani. :)

Remélem ugyan onnan ahonnan abbahagytam.

Dr. Student

(#171) Lézerparaszt válasza Dr. Student (#170) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Új gépnél első nap még nem játszol semmivel komolyabban, mert általában ez megy: De jó, megy full grafikán! Megnézem azt a játékot is! De jó ez is megy... :D

A játék az nem játék!

(#172) Dr. Student válasza Lézerparaszt (#171) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Jah, Jah tudom-tudom... kb. 10-15 játékot megnézek újra minden esetre. :R :R

Dr. Student

(#173) GhostLead


GhostLead
tag

Azokat a kapitányokat hogyan kell likvidálni akik immunisak a kardra?!

(#174) Drenadar válasza GhostLead (#173) üzenetére


Drenadar
veterán

Lelövöd :D

Amúgy én még olyannal nem találkoztam aki abszolút immúnis lenne rá, vagy sima kardcsapással, vagy finisherrel kivégezhető :)

(#175) tomsolo válasza Drenadar (#174) üzenetére


tomsolo
őstag

pedig van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#176) Dr. Student válasza GhostLead (#173) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Próbáld felrobbantani tűz közelében, asszem ez a megoldás :)

Dr. Student

(#177) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Én is elkezdtem ezzel játszani. Jó kis játék. Ahogy látom az assassin's creedből átvett jó dolgokat, ez nekem tetszik. Hiányolom a védekezésből kivégzést az alap orkoknál, valamint a sorozatos kivégzést. Lehet azért nincs benne, mert leegyszerűsítrené a harcot vagy még nem jutottam el arra a szintóre, hogy tudjam alkalmazni.

Nekem a kedvenc kombóm az, hogy stunolom, szabdalom és benyomom a kivégzést, viszont ezzel nem tudom sebezni sem a combo mastereket. Őket hogy lehet könnyen legyőzni?

Eleinte az hittem, hogy ha megölök egy rangos orkot, akkor nyugtom lesz, aztán tapasztaltam, hogy újra meg újra megkeresett. Azért éledt újra, mert nem kivégeztem, hanem intelt szereztem tőle?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#178) szami777 válasza emiki6 (#177) üzenetére


szami777
addikt

Volt egy ork, aki négyszer jött vissza hozzám.
2-szer lefejeztem, egyszer intel gyűjtés után átdöftem az agyát, egyszer pedig vadállatok tépték szét.
Nem tudom máig sem miért térnek vissza, sem azt, hogy hogyan lehet végleg átküldeni őket a másvilágra.
Nekem összesen egy ilyen volt a játék elején, nagyon megszenvedtem vele.

Az olyanok ellen, amiket karddal ne m lehet megölni, elég sok megoldás létezik:
- íj (ez a leghatásosabb)
-vadállatot ráküldesz
- robbanóhordókkal
- stealth, vagy death from above
- kivégzés, bár most hirtelen nem ugrik be hogy működik az ellenük.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#179) Lézerparaszt válasza emiki6 (#177) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Később tudsz majd egy hit streakből kétszer kivégezni, valamint a szükséges streakek számát is tudod csökkenteni.

A játék az nem játék!

(#180) emiki6


emiki6
veterán

Van délen középen a torony mellett egy kihívás: 1 szupererős ork + 4-5 pajzsos.
A pajzsosokat lazán ki lehet lőni, de őt nem lehet se lelőni, se átugrani fölötte, se lestunolni, se semmi, elég durva. :DDD Talán 14-es a powerje.
Majd megpróbálom széttőrni a pajzsát, ami nem biztos hogy sikerül, de ha még is, akkor fogadni mernék, hogy combo master és karddal se lehet semmit kezdeni vele, sőt nem is tudják széttépni. Ha majd semmi nem sikerül lehet felrobbantom valahogy. :DDD

xsanyi: engem megölt brog és brog the sword masterré vált. Megöltem 2x de harmadszor már combo master skillje volt, így megint kicsinált. Azóta hanyagolom a rangos orkokat és csinálom a fő szálat. :D

Egész ráéreztem és így már csak ritkán halok. A "mérgezz meg 5 grog-ot" feladattal is elszuttyogtam egy darabig, mire ráéreztem a lopakodásra és figyelem elterelésre. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#181) szami777 válasza emiki6 (#180) üzenetére


szami777
addikt

ebbe a visszatérősdibe az a nagy szívás, hogy a lehető legrosszabbkor szoktak feltűnni, miközben épp küldibe vagyok, vagy épp mással harcolok.
A végén amikor skilles leszel már eléggé, nem is fogod nézni, ki hányas szintű :D
78%-nál vagyok, és 4 ork vezért (mind 12. szint feletti volt) , meg kb 50 orkot nyírtam ki egy nekifutásra, mondjuk végig taktikáznom kellett és folyamatosan tépkedtem a növényeket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#182) emiki6 válasza szami777 (#178) üzenetére


emiki6
veterán

Eszembe jutott hogy lehet kivégezni combo mastereket:
Többször leterít és mindig a második esélyt kapva a "második esélyt kapva kivégzés" skillel eleinte sebzed, majd kivégzed. Egyet így sikerült megölni, nagy mázlim volt! :C

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#183) Lézerparaszt válasza emiki6 (#180) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Pont tegnap láttam ezt a bosst egy magyar streamernél, szóval frissek az emlékek :)
Miután leölöd az 5 pajzsost mellőle, jönni fog sok kicsi ork. Beugrasz a tömeg közepére, elérsz egy hit streaket és a kivégzést (F) a bossra tolod el. Ez lenne a standard és legegyszerűbb. No de a streamer még nem olvasta a segítséget, ő úgy ölte meg nagy nehezen, hogy fél óra alatt kiirtotta a kis orkokat egyenként, majd a másik két kapitányt is ami idő közben rájött, és a végén a bosst kizárólag drain spammal (E) lesebezte és megölte. Az utóbbi nem a legjobb választás, mert ha nem vágod le a fejét, akkor később visszajön és kezdheted elölről. Ő is így járt vagy 4x :D

A játék az nem játék!

(#184) Drenadar válasza emiki6 (#182) üzenetére


Drenadar
veterán

azt már felfedezted, hogy lehet küldeni a warchiefeknek halálos fenyegetést? :D és akkor +5 power és nagyobb esély az epic rúnára :P hajrá... mindenki kinyírható :)

(#185) emiki6 válasza Lézerparaszt (#183) üzenetére


emiki6
veterán

Hogy érted hogy visszajön? Később visszajött, amikor pont nem kellett volna?

Akkor ha lefejezed, akkor nem jön többé vissza egyik se vagy csak a magas szintűek?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#186) Drenadar válasza emiki6 (#185) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem sem jön vissza max hasonló névvel egy másik ... de ugyanaz nem.

(#187) Lézerparaszt válasza emiki6 (#185) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha úgy ölöd meg hogy arcon szúrod, akkor később felbukkan megint, csak sebes lesz az arca. Ha a szemét szúrod ki, akkor szemkötővel stb. Lehet hogy egy óra múlva, de lehet hogy a következő kapitány akivel találkozol, az lesz. Tegnap a streamen 5 perc után megint előjött. Igazából mindegy hogy lefejezed-e, mert ha igen, akkor is kerül majd a helyére más, csak hát így mégis szórakoztatóbb, mint 15x harcolni ugyanazzal.

Drenadar: De igen, visszajönnek, és gyakran utalnak is az előző fightra, pl a múltkorit te nyerted de most szétszedlek mint szódás a nokedlit.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#188) tomsolo


tomsolo
őstag

Van - igazából volt - olyan kapitány aki mindenre immúnis egyedül a hátulról jövő normál attakok sebezték...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#189) Lézerparaszt válasza tomsolo (#188) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem is volt ilyen kapitány, mindenféle sebzésre immunis volt, egyetlen gyengesége volt, hogy stealth finisherrel instant meg lehetett ölni. Nem volt egyszerű, mert egy hadsereggel vette körül magát.

A játék az nem játék!

(#190) WonderCSabo válasza Drenadar (#159) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én 6870-el vittem végig, a füves részeken azért nehezen hozta a 30 fpst, de ultrán toltam. Szuper textúra pakk nélkül persze.

(#191) GhostLead válasza WonderCSabo (#190) üzenetére


GhostLead
tag

Black Hand likvidálva remélem még nincs vége a játéknak!? még van egy két kapitány akit likvidálnom kell...

(#192) WonderCSabo válasza GhostLead (#191) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vége van, de asszem utána vissza lehet menni a térképre hentelni.

(#193) tomsolo válasza GhostLead (#191) üzenetére


tomsolo
őstag

ott vannak még a trialok is

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#194) GhostLead válasza tomsolo (#193) üzenetére


GhostLead
tag

Van még mit csinálnom a játékban.. :-)

Van egy veteran Warchief akivel nem tudom mit kell csinálni.
Ezt írja ki:
Brutalize "a neve" supporter

mögé lopozom megölöm abandon, lekaszabolom szintugy és így tovább mit kell tennem!?

(#195) tomsolo válasza GhostLead (#194) üzenetére


tomsolo
őstag

Csak Brutális támadás sebzi - kb ua az a tészta mint fentről ráugrós stealth csak a másik egérgomb ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#196) Viper26 válasza GhostLead (#194) üzenetére


Viper26
nagyúr

Shift+jobb gomb.. ;)

iPhone 14 | FR955

(#197) tomsolo


tomsolo
őstag

Jöhetne már az új DLC, már trialokat is teljesítettem... :/

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#198) emiki6


emiki6
veterán

Sikerült rájönnöm, hogy ha egy rangos ork és egy Warchief össze van kötve vonallal, akkor az ork a chief testőre. Azt hiszem így már meg van a módja, hogy egy 3 testőrös chiefet is legyőzzek. (Levadászom a testőreit külön - külön) :K

Hú, a lándzsa dobálók és ílyászok de ki tudnak készíteni... jobban, mint a pajzsosok. :(( (pláne ha rangosak és nem fogja őket a nyíl.)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#199) szami777 válasza tomsolo (#197) üzenetére


szami777
addikt

Kíváncsi vagyok, mennyi tartalom fog érkezni, lassan beruházok egy season passra, megérdemli a játék.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#200) tomsolo válasza szami777 (#199) üzenetére


tomsolo
őstag

sztem még várj vele - ha csak nem 1-2 ojróért adják

jelenleg a 3 plus trialt adja - időre kell lenyomni a kapitányokat - aztán helló

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.