Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Qwen


Qwen
tag

Sziasztok.
Nemrég álltam neki játéknak de most nemtudok továbbjutni mert üres a térkép.
Megcsináltam minden mellék küldit plusz az összeszedtem amit lehetet de most csak 2 küldetés van ami levan zárva.Azt írja hogy csináljak főküldetést a feloldáshoz.De nincs semmilyen küldi a térképen.
Ilyenkor mi a teendő?

(#352) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Halihó,

olyan kérdésem lenne, hogy a játékban mindig ilyen gyorsan újraspawnolnak az urukok? Gondolok itt arra, hogy sebészi pontossággal levadászom az egyik stronghold kapitányát és minden emberét, majd amikor a strongholdon belül összeszedném az összeszedhető cuccokat, akkor néha már megjelenik egy-egy új gyerek és pár perccel később elkezdenek özönleni az orkok. Értem én, hogy pikkpakk elfogynának, ha nem spawnolna egy sem újra, de ez így nagyon durva, gyakorlatilag nincs idő semmi másra, csak harcra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#353) frem1790 válasza Bad Pritt (#352) üzenetére


frem1790
tag

Ez ilyen, nincs sok idő lomolni. :DDD
Egyébként egy területen belül nem feltétlenül csak a saját kapitánya tartózkodik. Ha nem csináltál felderítést a támadás előtt érhet meglepetés, van, hogy két-három kapitány is ott csatangol a környéken.
Plussz egy tipp: ha nem akarsz folyton az újratermelődő kapitányokkal vesződni akkor felejtsd el a gyors utazást és lehetőleg ne halj meg. ;] Ebben a két esetben jönnek mindig az orkok előléptetései.
Ha csak futkosol, vagy bestiákon lovagolsz, akkor nagyon lassan pótlódnak a kiiktatott kapitányok.
De lehet erre már rájöttél azóta - most nézem már két napos a hsz. :)

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#354) Bad Pritt válasza frem1790 (#353) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azok a legjobbak, múltkor le akartam vadászni egyet, erre sorban megjelent másik három is. :D Egyszer egy warchiefet szedtem volna le, volt vele egy kísérő kapitány, aztán befutott még kettő.
Igazából tényleg csak ez a semmiből spawnolás idegesítő, volt egy "szabadíts ki három rabszolgát" mellékküldetés, likvidáltam minden orkot a területen, elkezdtem kiszabadítani az embereket, mire a harmadikhoz értem visszaspawnolt a legelső kettő kinyírt ork...
Mondjuk onnantól nincs a játékban sok kihívás, hogy kifejleszted az 5-ös streak után execution és brand képességeket, de pl a vadászós részek tök jók lettek.

Most vagyok 12 óránál, a két legfontosabb fejlesztésem a minél több nyíl és élet, 5 órája nem haltam meg. Akkor is egy kósza graugot akartam leszedni egymagamban, még bőven mielőtt Torvin megtanított volna vadászni, elég csúnya véget ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#355) frem1790 válasza Bad Pritt (#354) üzenetére


frem1790
tag

Az elején még nagyon meg tudnak izzasztani, később aztán mikor már megvan pár fejlesztés átmegy darálóba a játék. De egynek jó volt. Lesznek még benne fordulatok, némi kihívás, meg a látvány sem utolsó!
Na igen: csak olyannal szabad kötekedni aki már fenn van az étlapon, a graug azon a szinten még emészthetetlen. :DDD
Jó játékot! :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#356) FireKeeper válasza Bad Pritt (#354) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

két heti steam leárazásban szereztem meg a játékot, de csak tegnap volt időm pár órát tolni vele.

nekem is fura volt ez, h megpróbáltam levadászni egyet, erre ott termett 4 másik, mondom lol, de akkor ez ilyen. majd hanyagolom a gyorsutazást. meg rámegyek arra az 5 streak után exec skillre. egyelőre tetszik amúgy a játék, bár ezek a suprise b*tts*x esetek annyira nem, mikor épp valami mást csinálnék erre betalál 3-4 kapitány :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#357) [lAyCsI] válasza FireKeeper (#356) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

van az a mondás hogy szégyen a futás... :D
cserébe utána gyakran levadászgattam őket egyesével :K

-= No way back from Here =-

(#358) FireKeeper válasza [lAyCsI] (#357) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, velem is előfordult már. egyik esetbe valamelyik táborban volt a két kapitány, akiket nagy nehezen kinyírtam, de folyton annyi ork volt ott, hogy nem tudtam felvenni még a rúnákat se amiket dobtak... végül nagy nehezen lekommandóztam aztán elfutottam a francba.

viszont tök pozitívan meglepett a játék múltkor: volt egy kapitány akit nagyon nehezen tudtam csak lenyomni, ilyen combat master képessége volt, én meg persze már kifogytam a nyílvesszőkből mire odakerültem :D valahogy sikerült kinyírni őt is, tök happy voltam, végre ezt a fickót is el lehet felejteni. mentem tovább egy ilyen rabszolgaszabadítós mellékküldire, hát kivel találkozok, hát kivel? ugyanazzal a kapitánnyal :D Még meg is jegyezte, hogy nem ölte meg az utolsó nyílvessző. tök király hogy ilyen csavarok is néha belekerülnek a játékba :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#359) frem1790 válasza FireKeeper (#358) üzenetére


frem1790
tag

Vannak ilyen visszatérő vendégek, ízlett nekik a főztöd. :D
Lesz még ilyen, sőt olyannal is lesz dolgod akinek a legtöbbször sikerült kinyírni téged - de nem akarom lelőni a poént!
Patkányzsák kapitány megvolt már? Figyelj a dumájára, irgalmatlan beszólásai vannak! :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#360) FireKeeper válasza frem1790 (#359) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

párszor összefutottam vele, nagy arc :D de a sztorinak még eléggé az elején járok, viszont Thalion skilljei már majdnem félig fel vannak húzva, mert sokat csatangoltam a világban, csináltam a mellékküldetéseket, meg irtottam a kapitányokat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#361) [lAyCsI] válasza FireKeeper (#358) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ez volt az a játék ami hosszú-hosszú évek óta nem szippantott be így...
Minden nap le kellett ülnöm pár órácskára :D
Már az asszony is megjegyezte hogy a végén még függő leszek :P

-= No way back from Here =-

(#362) [lAyCsI] válasza FireKeeper (#360) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a bő felétől már azért kényelmesebben hátradőlős a legnagyobb ork bandába is simán besétálós lesz a story :))

-= No way back from Here =-

(#363) frem1790 válasza FireKeeper (#360) üzenetére


frem1790
tag

A sztorija nem egy nagy durranás, igaz ahogy a játék cseppenként adagolja és így még érdekes is - várod mi derül ki legközelebb. De eléggé borítékolható volt az egész annak aki ismeri a filmeket meg a könyveket. Viszont a harcba bele lehet felejtkezni - meg unni is néha. ;]
Nem egy Skyrim vagy egy Witcher, de egynek jó.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#364) torik


torik
senior tag

Valaki tudna tippet adni mi a teendő amikor lezergelnek? Újabban ha nekimegyek egy kapitánynak szinte azonnal csatlakozik még 2-3 másik + ehhez hozzájön a trash, max hp-ról legyilkolnak egy pillanat alatt.

All that and a bag of chips

(#365) frem1790 válasza torik (#364) üzenetére


frem1790
tag

Mikor már összeakaszkodtál velük sok lehetőség nincs vagy harcolsz vagy szégyen a futás de hasznos. ;]
Viszont az ilyen helyzetek elkerülése érdekében mindig végezz felderítést mielőtt betámadsz egy górét, ha bóklásznak még a környéken kapitányok szinte biztos, hogy be fognak szállni a buliba - főleg ha olyan területen vagy ahol riasztás is van.
A másik dolog, hogy vallasd ki az elfogott orkokat a kapitányok tulajdonságairól, így többel egyszerre is felveheted a harcot, mert nem vaktában fogsz vagdalkozni, hanem tudod, hogy melyik ellen milyen taktikát érdemes alkalmazni.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#366) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Most cseréltem VGA-t és amikor bemegyek a játékba mindtha egy 286-on játszanék.
A beállításokban rányomtam az autokonfigra ahol nagyrészt magas-ra állította a szintet, de próbáltam közepesen is.
Ha íjazni szeretnék akkor össze vissza rángatja pl a képet. R9-270X-em van meg 16gb ram tehát a géppel nem lehet gond.
Nem tudja valaki mi a franc lehet?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#367) [lAyCsI] válasza cikasz (#366) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nekem csak textura villodzas gondok voltak Radeonnal...
Legfrissebb Crimson van fent?

-= No way back from Here =-

(#368) cikasz válasza [lAyCsI] (#367) üzenetére


cikasz
őstag

Igen, 16.10.1

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#369) [lAyCsI] válasza cikasz (#368) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

akkor passz...
esetleg nem lehet hogy a CPU/GPU túlmelegedés miatt elthrottlingol?

-= No way back from Here =-

(#370) cikasz válasza [lAyCsI] (#369) üzenetére


cikasz
őstag

biztos valami driver/beálljtán/mittomén baja van :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#371) [lAyCsI] válasza cikasz (#370) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hát ez valóban elég kárcsú...
Talán megérné kissé körbeszaglászni a neten hátha volt már másnak is hasonló problémája ilyen konfiggal...
Játékból az utolsó update-ek fent vannak?
Windoz gondolom up-to-date...

-= No way back from Here =-

(#372) cikasz válasza [lAyCsI] (#371) üzenetére


cikasz
őstag

Minden a legfrissebb igen és ráadásul eredeti a winfos is :)
Próbáltam régebbi drivert is visszarakni mert olyat is olvastam...
Lehet visszarakom a W7-et kipróbálni...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#373) cikasz válasza [lAyCsI] (#371) üzenetére


cikasz
őstag

Tanakodtunk és lehet, hogy táp!?
Egy elég régi 600-as thermaltake tápom van és ez a kártya meg elég sokat eszik.
Havernál meg működött rendesen!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#374) [lAyCsI] válasza cikasz (#373) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha van opciód kipróbálni másik táppal tedd meg.
De ha más játéknál nem volt probléma...
Sztem egy 600-asnak elég kellene azért lennie (én egy 630-as TT-el nyomom)
Nekem inkább szoftverszagú bug gyanúm van...
Win 10?
Én 8.1 alatt toltam

-= No way back from Here =-

(#375) cikasz


cikasz
őstag

Pillanatnyi helyzetjelentés!
Amikor beraktam az SSD-t a HDD-n fent hagytam a win7-et, hogy hátha.
Most azzal vagyok.
Fel raktam még mielőtt lehúztam az ssd-t a GPU-Z programot.
Ott a VGA hőmérséglete 60 fok volt és van pl 2 sor VRM 1, 2 (nem tudom mik lehetnek) De ott az 1-es 70 fok volt. A GPU load is 100%-on ment majdnem
Most a 7-en 38 fok. és a VRM 1 is csak 47 fok.
Nem tudom mi a franc hajthatta ennyire a vga-t 10-en!?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#376) [lAyCsI] válasza cikasz (#375) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ezek szerint mégis throttling probléma volt?

-= No way back from Here =-

(#377) cikasz válasza [lAyCsI] (#376) üzenetére


cikasz
őstag

Biztos mert játszottam vele 2 órát kb és hasított mint állat :)
Megy vissza a win7 :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#378) [lAyCsI] válasza cikasz (#377) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Vigyazz vele, erosen addiktiv a gamma :P

-= No way back from Here =-

(#379) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Kiplatinázta valaki itt a shadow of mordort? Lenne pár kérdésem egy két trófeával/achival kapcsolatban. :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#380) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Az egyik trófihoz kellene egy lvl 25-ös rúna. Ahhoz ugye kellene egy legalább 20-as Warchief? Azt, hogy? Nekem 12-14-es Warchife-k vannak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#381) Kro


Kro
tag

Sziasztok.
Adott egy új konfig frissen telepített win 10-el, minden driver a legfrisebb. Napokban megvettem a játékot steamen minden dlc-vel. A probléma az hogy változó idő után de max 1 óra lehetett amit kibírt, összeomlik a játék és általában csak a resire reagál. Külföldi oldalakon olvastam pár hasonló problémát, de megoldást nem igen láttam ott. Valakinek itt hasonló tapasztalata volt? Esetleg megoldás rá? Nagyon tetszik a játék csak így élvezhetetlen😕

(#382) melega


melega
őstag

Végigjátszottam 32 óra 26 perc volt. Jöhetne a második rész.
Várom.

(#383) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

detto :K

-= No way back from Here =-

(#384) Imre921


Imre921
tag

Annak ellenére hogy maga a játék olyan szinten össze van "lopkodva" hogy az már néha fáj, és nem valami eredeti ez a wb games-től, egészen szórakoztatóra sikerült. Van ebbe minden kérem szépen. Batman, Assasins Creed, Tomb Raider, meg még néhány :DDD :DDD

Ehhez pofa kell hogy zéró eredetiség nélkül kiadjanak egy játékot :DDD Viszont annál nagyobb fejlesztőkészség, ugyanis a játék szórakoztató. Nem kicsit, nagyon :D Batman gyűrűk ura köntösben :D De épp ezért élvezetesek és jók a harcok. Tömegben is lehet aprítani szépen :) Jó játék lett. Megvannak a hibái, de az összkép nagyon frappáns lett.

[ Szerkesztve ]

(#385) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Mondjuk akkor maguktól is lopkodtak, merthogy a Batman is WB ;)

(#386) szami777 válasza Balesz1899 (#385) üzenetére


szami777
addikt

Pontosan, ugyanilyen az ac-fc párhuzam, ott is a jtátékelemek fele egyezik.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#387) HussarF válasza Imre921 (#384) üzenetére

Nagy része összelopkodás, de a Nemesis rendszer (sztem a legszórakoztatóbb része az egész játéknak) az saját fejlesztés és új dolog. Máshol még nem volt. A többi, lopott részt pedig nagyon jól valósítótták meg és hangolták össze egymással és a Nemesis-szel.
Szóval a "zéró eredetiség" nagyon távol áll az igazságtól :)

(#388) mike1334


mike1334
veterán

Látom rég nem volt hozzászólás, de hátha jár még valaki erre :)
Most kezdtem a játékot (2-3 órám van eddig benne), van valami ajánlott fejlesztési sorrend, illetve tipp, hogy érdemes gyorsan fejlődni? (power szerzés, ilyesmi...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#389) HussarF válasza mike1334 (#388) üzenetére

Sztem nem. Ha tolod rendesen, mellékszálakat is, minden, akkor nagyjából 20 óra alatt minden lényeges meglesz már. A játékban meg olyan 40 óra simán benne van.

(#390) mike1334 válasza HussarF (#389) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Még csak bóklászok, a fő küldetéssel nem nagyon haladtam, szedegetem az artifactokat, meg random alacsonyabb szintű kapitányokra vadászok. Mondjuk egyet sikerült 5 percen belül 2x is megölni, az kicsit fura volt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#391) HussarF válasza mike1334 (#390) üzenetére

Van, hogy ha nem úgy végzed ki, akkor sérülten visszatér.

(#392) mike1334 válasza HussarF (#391) üzenetére


mike1334
veterán

Azért is volt fura, mert áthúzta a nevét..de sebaj, dupla jutalom lett így :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#393) Zolás válasza mike1334 (#392) üzenetére


Zolás
addikt

Ha nem fejezed le kivégzéskor, akkor van esélye hogy visszajön bosszút állni. Van egy acsi is azt hiszem, visszajön, hagyod hogy kétszer is megöljön, meg hadvezér lesz, és utána ölöd meg, vagy valami ilyesmi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#394) mike1334 válasza Zolás (#393) üzenetére


mike1334
veterán

Hát ezt remélhetőleg nem fogom megszerezni :D

Amúgy arra sincs ajánlás, hogy mit érdemes fejleszteni? (Íj, tőr, stb..) Én most csak az életerőt fejlesztem, a többire nem költök, spórolok erre.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#395) HussarF válasza mike1334 (#394) üzenetére

Miért nem? Én azt a kapitányt, aki tetszett, azzal megölettem magam és utána brand-eltem. Ha megöleted magad, azzal tudod őket rangban előretolni. Persze csinálhatod úgy is, hogy nem válogatsz köztük, de én iylen Sims-esen játszottam a SoM-ot :DDD

(#396) mike1334 válasza HussarF (#395) üzenetére


mike1334
veterán

Az a baj, hogy tudom, hogy ez adja meg a játék szépségét (mmint a Nemezis rendszer), csak a napi 1-1.5 óra játékidőbe nem fér bele...ismerkedés az irányítással és játékkal, aztán sztori végig, majd max utána, ha kikapcsolódásként előveszem néha.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#397) HussarF válasza mike1334 (#396) üzenetére

De a nemesis rendszer a sztori része. Sztori részeként is építened kell majd a sereget.

[ Szerkesztve ]

(#398) mike1334 válasza HussarF (#397) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, csak arra a Sims-es megoldásra írtam :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#399) DamianB


DamianB
őstag

Ki nyomja meg a gamet ? Én g2a N megvettem 1400 Ft. GOTY kiadásban nagyon adja kiváló a magyar fordítás is . Rég nem kötött le így játék. Ultran 60 fps

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#400) HussarF válasza DamianB (#399) üzenetére

Jó game, 70 órát belepakoltam én is.

(#401) Rony949


Rony949
őstag

Eddig 2 órát tudtam játszani. Nyugtassatok meg hogy később lesz majd mélyebb sztori és gameplay is, mert egyelőre ez nudli számomra.

(#402) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most próbáltam ki és kurva nehéz, hogy kell ebben harcolni?,a főnökök mindig kibasznak esélyem sincsen ellenük.

(#403) atainprison válasza Heroes fan (#402) üzenetére


atainprison
senior tag

Ez a játék minden csak nem nehéz. Elég hosszú lenne elmagyarázni a mechanikákat, nézz meg pár videót. A bossoknak meg kell nézni mi a gyengeségük és azt felhasználni, ha nem megy.

(#404) Heroes fan válasza atainprison (#403) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az a baj,hogy rohadt sokan törnek rám aztán lecsapnak mint a taxi órát. Ha egyesével lehetne nem lenne gond.

(#405) melega válasza Heroes fan (#402) üzenetére


melega
őstag

Nekem sem volt amíg rá nem jöttem a gyönge pontjukra, utána végigvittem mindkét részét.

Addig erőszakoskodtam míg nem sikerült az összes harc és a végigjátszás.
A 2. részben a true ending nem sikrült.

Amúgy az volt a gondom a 2. részben hogy 4-ből 3 birodalmat visszafoglalmat 1-et nem sikrült, mostmár pedig 1-et sem tudok visszafoglalni. Ráadásul nem a legkeményebb fokozaton. Így eladtam a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#406) Heroes fan válasza melega (#405) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mért ha eltudok foglalni erődöt akkor le tudják támadni vissza?,úgy mint egy heroes-ben a vártámadáskor?

(#407) atainprison válasza Heroes fan (#406) üzenetére


atainprison
senior tag

Ez csak a második részre vonatkozik, már megy itt a keverés :) .

(#408) Heroes fan válasza atainprison (#407) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem, a küldetésekben ez az időremenős lopakodós része rohadt idegesítő. Nagy nehezen rájöttem hogy lehet hátbaszurni őket háááát.

(#409) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

év végén leállítják a játék online részét [link]

Repaid in Blood achievement nem lesz megszerezhető utána.

[ Szerkesztve ]

/s

(#410) HussarF válasza wjbhbdux (#409) üzenetére

Akkor nem lehet már egymás várait támadni? Hát, azért viszonylag sokáig fent tartották.

szerk:
Ja, várj, ez a Shadow of Mordor, nem a Shadow of War. Akkor főleg fenntartom a második mondatomat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.