Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koax


koax
tag

HI!

Arra lennek kivancsi, hogy hogyan lehet ezen a driveren kikapcsolni azt a funkciot,hogy ha gyorsabban huzom az egeret akkor o meg ratesz a sebessegre es ezaltal meg gyorsabb lesz.
Windows 98 alatt ezt meg lehetett allitani de xp-bol valamiert hianyzik ez a csuszka.
Verzioszama 4.1
Igazabol windowsban nem zavaro a dolog de counter-strike kozben mar annal inkabb

KOszi a segitseget elore is!!!

(#2) puffneki


puffneki
tag

felraktam az 5.2 -es verziót, mert visszakerült bele a programonként állítható gomb funkció, de nem igazán működik.
pontosabban egyáltalán nem.
ha átállítom az általános -tehát nem programspecifikus- működését egy gombnak, az működik (pl. középső gomb ->''new''), de a programspecifikus beállítások egyáltalán nem reagálnak egyik gombra sem.
próbáltam IE-re , the bat! -re, kínomban még notepadre is.
az egér intellimouse optical, xp sp2 alatt.

nincs valami ötletetek, hogy mi a gebasz?

(#3) Trak válasza puffneki (#2) üzenetére


Trak
addikt

Nekem is 5.2-van, nekem egy program van beállítva, azzal semmi gond.
Leszedted előtte a régit, vagy ráraktad?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#4) puffneki válasza Trak (#3) üzenetére


puffneki
tag

nem volt fenn intellimouse eddig. pontosabb ha volt is fenn régen, azt már leinstalláltam, de nem emlékszem, hogy ez még ezen az xp installon volt-e vagy sem. (elég régen fut már ez az rendszer.)
ez esetleg azért számíthat, mert most leinstalláltam az intellipointot és letöröltem a program filesból is az ottmaradt mappáját, utána visszainstalláltam és megmaradtak a programspecifikus beállítások.
tehát valahol máshol tárolja őket.
de azt nemtom, hogy hol.
lehet, hogy tényleg ez a gond...

(#5) puffneki


puffneki
tag

hát nemtom.
most megint leinstalláltam, letöröltem a mappáját, plusz minden rá vonatkozó bejegyzést a registryből, majd ezek után reinstall. most már nem emlékezett a beállításokra sem, viszont még mindig nem jó.
egyéb ötlet?
esetleg valami olyan szolgáltatás függője lenne, ami nem fut/le van tiltva?

(#6) puffneki


puffneki
tag

hmm, 4.1 működik rendesen.
de most már valahogy elvesztette a varázsát.
asszem le is törlöm.

(#7) Dexter68


Dexter68
addikt

Az mitől van, hogy egy többfelhasználós gépen, ha átjelentkezik a gyerekem pl. utána visszajelentkezéskor megszűnnek a beállításaim, sőt időnként a görgőt sem tudom használni? intelli. 4.0, op. XP sp2.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.