Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

Az a problémám hogy rossz a bal oldali egérgomb ,és sokszor van hogy kattintok vele egyet ,de 2x nyilik meg egy alkalmazás, vagy bezárásnál az alatta lévőt is bezárja.

Hogy lehet szétszedni , vkinek ötlet?

Feszegettem de vmi kis tarto pöcköt már letörtem ,ugyhogy megvárom vmi hozzáértö tanácsát!

Előre is thx

MICROSOFT INTELLIMOUSE OPTICAL PS/2 + USB 1.1A

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) tkesy válasza Mag (#1) üzenetére


tkesy
őstag

A négy ''csuszka'' alatt vannak a csavarok... Óvatossan le kell szedni őket és utánna már jöhetnek a csavarok...

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3) LukE válasza Mag (#1) üzenetére


LukE
veterán

hatso ket talp alatt van 2 csavar. elol meg 2 pocok, nekem azokat elso nekifutasra sikerult letornom...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) Lala6 válasza Mag (#1) üzenetére


Lala6
őstag

Ez akkor típushiba lesz. Nekem is ugyanezt csinálta. Volt lehetőségem és kicseréltem egy ugyanilyenre.

(#5) Mag


Mag
senior tag

Nagyon szépen köszönöm Nektek a gyors segitséget !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#6) Mag


Mag
senior tag

Már szét is kaptam !

Sajnos nincs meg a számlája ,és gari az még lenne rá, de számla nélkül ugyis elhajtanának.....

Kiforraszom a kis mikrokapcsolot,és remélem vmi szabvány szerint szerelik,és vmi kimustrált microsoft -bol találok bele valot.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#7) Panther válasza Mag (#6) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Momentán még a mikrokapcsolót is szétszedheted és megjavíthatod :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) Mag


Mag
senior tag

Hát LOL

Kiszedtem a rossz mikrokapcsolot, és ki a gyártó rajta? na ki?

OMRON..nagyanyámnak ugyanilyen tipusu vérnyomás mérője van: ))))))

Uj topicot nyitok:

Keresek OMRON tipusu mikrokapcsolot MS egérhez: )

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#9) Mag válasza Panther (#7) üzenetére


Mag
senior tag




Panther :DD :DD :DD :DD :DD

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#10) Panther válasza Mag (#9) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De nem vicc, komolyan :) Azt is szét lehet szedni! Ilyen problémám már nekem is volt, igaz noname egérrel... kicsit újrahajtottam a mikrokapcsolóban a vékony fémlemezt, ami kapcsol, aztán azóta újra jó. Bár hozzá kell tenni, visszarakni a helyére az újrahajtás után nem egyszerű... De skótság mindenekelőtt :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#11) Mag válasza Panther (#10) üzenetére


Mag
senior tag

Igy igaz Sufni Tuning PoWWa : )

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#12) dferee


dferee
tag

Szevasztok!


Nem ide tartozik szorosan, de hol lehet most Pesten ilyen egeret venni br. 5k körül?

köszi!

(#13) Mag válasza dferee (#12) üzenetére


Mag
senior tag

www.depo.hu

www.mistral.hu


www.mikland.hu



ezek közül vhol......

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#14) Biaggio válasza dferee (#12) üzenetére


Biaggio
őstag

E-Connect, br. 5205 Ft, OEM, 1 év garancia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.