Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

sziasztok!

ebben a topikban mindenki kerdezhet, es aki tud (akar is), valaszolhat is.. mindegy, hogy dx9-rol, vagy dx10-rol van-e szo..

itt elerhetoek a legfrissebb verziok..

tudom, hogy van mar nehany dx-es topik, de mindegyik specifikusan foglalkozik valami problemaval..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2) westlake


westlake
félisten

rogton kezdenem is egy problemaval.. nalam nem hajlando az online updater kapcsolodni a microsoft szerverehez, pedig tobb gepen is kiprobaltam.. probaljatok mar ki, hogy nalatok mukodik-e..

DirectX End-User Runtime (Online Update) - 9.25.1476 (2008.11.10)
DirectX Redistributable (Full Install) - 9.25.1476 (2008.11.07)
DirectX Software Development Kit (SDK - Full) - 9.25.1476 (2008.11.07)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3) tlac válasza westlake (#2) üzenetére


tlac
nagyúr

tudom, hogy van mar nehany dx-es topik, de mindegyik specifikusan foglalkozik valami problemaval..

rogton kezdenem is egy problemaval.. nalam nem hajlando az online updater kapcsolodni a microsoft szerverehez

:D

biztos népszerű topik lesz :D

(#4) westlake válasza tlac (#3) üzenetére


westlake
félisten

nem ertem a ket dolog kozotti osszefuggest.. hanem lesz nepszeru, akkor nem lesz..

Play nice!

(#5) tlac válasza westlake (#4) üzenetére


tlac
nagyúr

attól még, hogy a 2. hozzászólásba írtad, ugyanúgy egy spec problémával foglalkozna a topik, ha vki válaszolna rá...

(#6) westlake válasza tlac (#5) üzenetére


westlake
félisten

az elso hsz-ben eleg egyertelmuve tettem, hogy minden kerdes johet a topikba.. nem tudom, hogy ez neked miert nem tunt fel.. mint lathato, a topik nem ugy lett nyitva, hogy eleve egy problemanak dedikaltam..

Play nice!

(#7) tlac válasza westlake (#6) üzenetére


tlac
nagyúr

olvastam, ettől függetlenül ugyanaz a véleményem, felesleges topik
persze ha fontosnak gondolod, akkor töröltesd #3-7-ig a hozzászólásokat

(#8) Dillon válasza westlake (#2) üzenetére


Dillon
tag

Ez a websetupos izé nálam sem akar kapcsolódni.... :(

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) westlake


westlake
félisten

(#10) post.mader


post.mader
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem a DirectX9 2008 Novemberi verzióját. Kicsomagolom és lesz csomó ilyen hülye fájl, ilyen MS-Cabinet, ezekkel mit kell csinálni?

Kissrác voltam én, bámultam a csodát. Együtt nőtt velem az Újpesti világ! Élhetek bárhol, ide jövök haza! Hűség, büszkeség, Újpesti csoda!!!

(#11) zsolt1129 válasza westlake (#9) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az első kép az valami hihetetlen. Olyan mintha fénykép lenne. :K

(#12) Drótszamár válasza zsolt1129 (#11) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ezek sajnos "csak" Ray Tracing képek. Nem valós időben számolják az ilyeneket. Akár több órát/napot is számol egy durvább képet a számítógép. Ha jól sejtem, akkor a dx11-ben lesz erre hardveres támogatás, nem csak a proci izzad majd.

Egyébként tényleg hihetetlen kép :)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.