Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Emtra válasza Emtra (#98) üzenetére


Emtra
tag

Sose voltam ez az össze eskűvés elmélet hívő, de milyen érdekes ez az orosz ukrán konfliktus is, és most ez a menekült hullám most teljesen tönkre tesz mindent...

Másik vajon szerintetek mi történne ha több millió menekültett beegendnék európába ?

(mellesleg ez amerika célja is)
Szerintetek alkalmaznák az Angolok, Némrtek őkeg?

persze hogy nem ez = lenne fosztogatásokkal és a végén ne adj isten elfoglalnák Angliát ...

szóval katonákat kellene küldeni leverni azt a mocskos iziszt meg a többit

(#102) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#100) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Közben ajánlanék neked egy jó kis sorozatot, ha még nem láttad.
Nekem tetszik! :B
Homeland.
Nyomozó nő...keleti feeling, stb...perfect! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#103) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#99) üzenetére

Szóval új mondatot kezdtem, én új témaként is értelmeztem a rendőrséggel kapcsolatos történetet. Nekem negatív a tapasztalatom velük kapcsolatban. Ezen nem tudok változtatni. A fő bajom az volt , hogy folyamatosan információval árasztottam oket, rengeteg időt raaldoztam hogy kövessem éppen mikor hol mit árul a csaló, mégsem történt meg a nagy áttörés. Rátaláltam az N Tamas topicra, ott ugyanezt találtam. Szóval volt egy csapat ember aki nyomozott, meg a rendőrség és mégsem fogtak el. Szemelyesen is talalkozott a végén az emberekkel, tőlem meg vásárolni is akart , de mégsem. Semmi haladás nem történt addig a napig, amíg nem kezdte a média boncolgatni az ügyet. Szóval kb ennyi. Nem is a pénz húz fel, mindenkinek volt mar tanuló pénze, hanem az eljárás.
Amerikába meg nem voltam, de rengeteg sorozatot nézek ami ott játszódik ( Gyilkos elmék, Nagy svindli) és látszik hogy máshogy működnek a dolgok mint nálunk, vagy a világban bárhol. Rokon lakik kint, nehezen, de sikerült kikoltoznie. Amerika az a hely, ahova tapsikolsz ha kikerulsz valahogy és nem fordítanak vissza a reptérről mert nem tetszik a fejed nekik a reptéren. Szakallal a rokon tesojat visszadobták egyszer. :D
Azért szégyellem magamat, mert ártatlan emberekkel is úgy bánnak mint egy darab sz*arral. Menekült vagy? Takarodj! Meleg vagy? Üssünk agyon mert más vagy. Meg még sorolhatnám a vallástól kezdve mindent Ez a baj! Mindenki egy kalap alá van véve, nincs elfogadás. Ez majdnem mindenhol probléma.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#104) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#103) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom ismered-e ezt:
[link]
Kicsit érdekes a VI. pont, (érdemes többször átolvasni, átrágni...) ide tartozik, és vonj párhuzamot az itt felvetődöttekkel. Én ezzel teljesen egyetértek. ;)

A másság, idegenek kérdése alapjába véve nem hoz lázba.
Élem a saját életemet a családommal megkövesedett alapokkal, eddig úgy tűnik jól működik, hiszen a legnagyobb lányom már szinte önálló életet él, ami etalonnak számíthatna sok mindenkinek, remélem így alakul a sorsuk a másik kettőnek is.

De te miből vennél, és milyen telefont saját használatra?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#105) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#104) üzenetére

Érdekes. :)
Én miből vennék telefont? Feltorném a malac perselyt, gyujtogetnek rá, esetleg ha nagyon nem lenne pénzem előfizetés, de az nem jó annyira.
Én mindig gyűjtögetős voltam, az első telefonom i4 volt elofizetesre, aztán azt eladtam jó áron és azóta max 20.000ft-al egészítem ki a telefonra szánt pénzt. Meg a jó ajánlatra várás is jó taktika egyszer csak felbukkan olcsóbban a kiszemelt.
Most HTC one m8, note4 v i6+ -t vennék M9 azt a plusz pénzt nem éri meg nekem. Esetleg s6

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#106) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#105) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mi az érdekes, így nem értem, mihez fűzted....

Az i topikban zsigerből leblamálták az androidot, és azt mondták a példás fórumtársak, hogy az android használhatatlan.
Miért vennél drága androidot, mikor ott van a príma iphone 6+?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#107) updog válasza Jeanne d'Arc (#103) üzenetére


updog
senior tag

"Amerika az a hely, ahova tapsikolsz ha kikerulsz valahogy és nem fordítanak vissza a reptérről mert nem tetszik a fejed nekik a reptéren." Nekem pont nem ez a tapasztalatom :) Két éve voltunk kint két hétre, semmi probléma nem volt, pedig sose voltam szép gyerek :D Cimbi kiment egy évre dolgozni, neki se problémáztak.

" látszik hogy máshogy működnek a dolgok" ez mondjuk nagyon igaz, kb. tényleg mintha belecsöppennél egy filmbe. Mi még igazi, hátbatérdeléssel végződő rendőrautós üldözést is láttunk :D

ON: kijött a 3.gen. Motorola Moto G, nem is az a kérdés hogy miből venném meg, hanem hogy hogyan csináljam, hogy az asszony ne vegye észre :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#108) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#106) üzenetére

A Szent Istvanos :)
Azok elvakult alma fanatikusok akik ezt mondjak. Többségük szerintem lesuvickoljak az almát hátul, es gyorsan csinálnak egy tükrös képet a Facebookra hogy nekik ilyen van. Ez kb a fele az embereknek. Akitől telefont veszek, azoknak van 5 app a telefonjukon ( persze mind ingyenes mert fizetni mar nem akarnak az appokert es kb ennyi). Nem tudom mire használják egyébként a telefont.
Az android szabadsága hiányzik. Nem kell gép hogy rategyek zenét a telefonomra, nem kell cydia ha másik témát szeretnek. Jól optimalizált rendszer még kafán is működik es nem akad. Ilyen a HTC, egyikkel sem volt gondom, a Samsung viszont meg tanulhatna.
Az meg a másik hogy ha azt vesszük az iPhone semmi extrát nem ad. Nincs benne infra, LED értesítés, az NFC sem úgy működik mint a többi droidos telefonban, nem vízálló ( nem mintha ha sok droidos telo az lenne) es az iTunes sokak életet megnehezíti. Ezért cserébe viszont nem hallunk olyat hogy biztonsági rest találtak, vagy ilyen-olyan vírust írtak rá. Ezért sem teszik bele ezeket a funkciókat szerintem mert sebezhető lenne a rendszer sokkal jobban.

doeeg: Látod erre sincs kőbe vésett szabály. Barátnőm gyereke is 3 hónapig mosogat kint, simán kinengedtek őket, bár ő diák szövetkezetttel ment ki. A lényeg pedig az hogy nem akarnak hosszabb tavon kint maradni, mert azt nehéz elintézni.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#109) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#108) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Eppen most volt vita az iphone topicban hogy milyen szar az android, en persze vedem, foleg a htc-t mert ismerem, hasznaltam, a csaladban is hasznaljak, szeretik, nincs semmi baj veluk.
Erre jon az okos, hogy MINDEN ANDROID HASZNALHATATLAN....
Probaltam nehany ertelmes mondattal ravilagitani, hogy ez nem igaz, de a trollok gyultek, es gyultek...
Neha beteleik a pohar nalam es hanyagolom ezt az oldalt az ilyen peldas, mintaemberek miatt...

Mint tudod, i6-ot hasznalok, de jb lehetosege nelkul szerintem azonnal visszaternek androidra.
Igy azert van mod egy-ket dologra, es szinte androidos iphone-t tudok belole "csinalni", ami nagyban megkonnyiti a mindennapi hasznalatot.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#110) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#109) üzenetére

Nálam gyakran telik be a pohár sokszor vagyok agybajos.
Milyen jb van a telefonodon? Kínai pangu vagy ilyesmi?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#111) Halkow. válasza HUTCHDB (#109) üzenetére


Halkow.
senior tag

Na most ha kötekedni akarnék akkor azt kérdezném hogy minek vettél iphone-t ha JB-ned kell :W ezzel már sebezhetővé tetted és a kínaiak megtudnak rólad mindent :D

(#112) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#110) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Taig JB van 8.4-re. Ez is természetesen kínai... :K

(#111) burnkow!
Jó telefon az i6, de ahhoz hogy teljesen boldog legyek, ahhoz kell a JB.
Rólam semmit nem tudnak meg, nincs mit titkolnom.... :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#113) Emtra válasza Jeanne d'Arc (#110) üzenetére


Emtra
tag

laleh szép kis telefon gyűjteményed van!
nyithatnál egy gsm-t

(#114) Jeanne d'Arc válasza Emtra (#113) üzenetére

Tervezés alatt. :K

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#115) Endii válasza Chaser (#66) üzenetére


Endii
tag

Dehogynem!
Én már a megyehatár átlépése után jobban érzem magam nemhogy országhatár ...:D

(#116) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

kicsit kihalt ez a topic...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#117) Millerchris válasza HUTCHDB (#116) üzenetére


Millerchris
tag

Valamilyen szinten várható volt.

A holnap mèg messze van!

(#118) HUTCHDB válasza Millerchris (#117) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az alapkoncepció igazából arra irányult volna szerintem, hogy "MENNYIÉRT, MILYET, MIBŐL" lett volna...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#119) Chaser válasza Endii (#115) üzenetére


Chaser
titán

végül is jah, hátrahagyni a balkánt felbecsülhetetlen:)

HUTCHDB én mondtam, hogy zárható:D ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#120) Jeanne d'Arc

Egy idő után leragott csont lesz a téma. Ezt is szerintem kiveseztuk nagyjából.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#121) Chaser válasza Jeanne d'Arc (#120) üzenetére


Chaser
titán

:K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#122) Jeanne d'Arc válasza Chaser (#121) üzenetére

Hess! :DD

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#123) Halkow.


Halkow.
senior tag

Már tudom! ,hogy miből nem fogom megvenni a következő okostelefonom - szilvaszedésből 8órába 40°-ban napi 4k ért

(#124) Jeanne d'Arc válasza Halkow. (#123) üzenetére

Van még ilyen?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#125) Halkow. válasza Jeanne d'Arc (#124) üzenetére


Halkow.
senior tag

Nálunk van és még almát szedni is hívtak . Így már másképp tekintek a pénzre :DDD

(#126) Jeanne d'Arc válasza Halkow. (#125) üzenetére

Nézd a jó oldalát. Barna leszel, pénzed is van, levegőn vagy, meg közben eszel is egy kis gyümölcsöt. Vagy azt nem lehet?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#127) Halkow. válasza Jeanne d'Arc (#126) üzenetére


Halkow.
senior tag

Az is igaz :D

(#128) Emtra


Emtra
tag

Nagyimnál is rengeteg szilva és almafa van a kertbe, gyakran a szomszéd is besegítenek de 30percnél tovább ők se maradnak a napon.Mondtam már nekik párszór gyertek át megmutatom hogy kell kezelni a kapát! erre csak kinevettek.

(#129) Jeanne d'Arc válasza Emtra (#128) üzenetére

:D Pedig egy jó kis kapalas, asas milyen jó dolog. Régen csináltam én is a nagyimnal. Most már nem tudom hogy bírnám fájós derekkal

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#130) Emtra válasza Jeanne d'Arc (#129) üzenetére


Emtra
tag

Cosmodisk ;)

(#131) Jeanne d'Arc válasza Emtra (#130) üzenetére

Gyógytorna jobb. :) Jól átmozgat . :))

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#132) Chaser válasza Jeanne d'Arc (#122) üzenetére


Chaser
titán

huss:D

burnkow a keresetedből veszel szilvát, abból főzetsz pálinkát és megvan a telefon ára:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#133) Halkow. válasza Chaser (#132) üzenetére


Halkow.
senior tag

Ja-Ja :DDD , inkább Gamer noteszre gyűjtök, addig jó az Alka is.

[ Szerkesztve ]

(#134) Jeanne d'Arc válasza Halkow. (#133) üzenetére

Notesz? Miért nem asztali? Nekem is volt gamer notim, de aztán rajottem hogy ez hosszú távon nekem nem megfelelő

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#135) Halkow. válasza Jeanne d'Arc (#134) üzenetére


Halkow.
senior tag

Nem tudom mit hoz a jövő, költözés, külföld netán sikerül tanulásra bírnom magam és egyetemre mennem... annyit tudok hogy nem maradok idehaza túl sok is volt, így egy noteszre lesz szükségem a későbbiekben.

(#136) Jeanne d'Arc válasza Halkow. (#135) üzenetére

Ja értem, így más tészta. Egy gépet nehéz lenne cipelni ide-oda. Melyik országba mennél?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#137) Halkow. válasza Jeanne d'Arc (#136) üzenetére


Halkow.
senior tag

Németország, Anglia lehet kipróbálom mind kettőt :D

(#138) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Na, végigrágtam magam a kommenteken. :D

Kb. minden elhangzott már, de azzal kapcsolatban továbbra sem lettem sokkal okosabb, hogy hogy tudnám megvenni a következő okostelóm. :)) :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#139) Jeanne d'Arc válasza sz.balazs.95 (#138) üzenetére

Ez a nagy kérdés. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#140) sz.balazs.95 válasza Jeanne d'Arc (#139) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Perpillanat semmi ötletem nincs rá. :(
Viszont a kommentekért már érdemes volt rátalálnom a topikra.

Amúgy jól látom, hogy van eladó Nokia 808-ad? :D
Mondanám, hogy megvenném, mivel kütyümániás vagyok, ráadásképp a mobilokat is gyűjtöm, csak most nem nagyon tudnám megvenni. :/

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#141) Jeanne d'Arc válasza sz.balazs.95 (#140) üzenetére

A kommentekert mindig érdemes egy topicba betérni. :)
Jó gépezet nagyon, mobil fotós topicba ámulok sokszor hogy mire képes. És igen, jól látod. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#142) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyébként konkrétan amit én mostanában kinéztem magamnak, az történetesen az Asus Zenfone 2.
Főként a hardver és a dizájn miatt.
Na meg amiatt, mert 140-ért szerintem nem létezik ennél jobb telefon, legalábbis számomra.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#143) Jeanne d'Arc válasza sz.balazs.95 (#142) üzenetére

Öö azért ez nem 100%ig biztos. :K
Ezek közül valami? One+one, Honor 6, P8, p8 lite, HTC one m8, LG g flex 2, G4, Samsung S6/s6 edge? Használtan meg akar i6 is szóba jöhet.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#144) sz.balazs.95 válasza Jeanne d'Arc (#143) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Használt telefont nem szeretnék, továbbá újat is csak gyári garival, azaz a GSM-es árak nem mérvadóak.
A Huawei, a Samsung és a OnePlus alapból kiesik, :DDD
A G Flex 2 és a G4 már a 200k-s árkategória, az M8 tudtommal nem fogad microSD-t.
iPhone-t meg megintcsak nem szeretnék, se újat se használtat, pláne hogy a használt iPhone árából tudok venni új Zenfone 2-t.

Mások a szempontjaink. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#145) Jeanne d'Arc válasza sz.balazs.95 (#144) üzenetére

Ja értem. Ismerősömnek volt ilyen zenje, de kb 1 nap után eladta. Nekem meg nem volt, majd egyszer talán kiprobalom.
Az M8 szerintem fogad micro sd-t, en úgy emlékszem 2 nyilas van oldalt. A One M8 mini az 100%.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#146) sz.balazs.95 válasza Jeanne d'Arc (#145) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Valóban fogad, akkor ezek szerint rosszul emlékeztem rá. :B

Viszont van vele 2 további probléma:
1.) 16 GB-os, ami még microSD-vel is kevés, lévén hogy nem lehet csak úgy átpakolgatni a cuccokat belső tárhelyről SD-re, mint mondjuk a Windows Phone esetében. Az meg minimum vicces lenne, ha mondjuk raknék bele egy 64 GB-os SD-t, aminek mondjuk a 80%-a üres, de egy nagyobb darab játékot már nem tudnék rá feltoni, mert a belső tárhely szűkös. fuck yea csúcskategória :C

2.) Hivatalosan 170k, ami pont 30-cal több, mint a Zenfone 2, amiből tudok venni pl. egy jókora microSD-t, ha épp ahhoz van kedvem. :P

HTC: 0
Apple: 0
LG: 0
OnePlus: 0
Samsung: 0
Huawei: 0

Asus: 1
;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#147) Endii


Endii
tag

A jelenlegit nyertem. A következőt is így fogom ... :))

(#148) sz.balazs.95 válasza Endii (#147) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#149) Jeanne d'Arc válasza sz.balazs.95 (#146) üzenetére

Jól kilőtted az összes telefont. :R De hat ha neked az tetszik, akkor legyen az. :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#150) sz.balazs.95 válasza Jeanne d'Arc (#149) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Tudom. ;]

Pont ezért írtam, hogy az lenne az ideális telefon számomra:B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.