Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Örök problematika a pénz kérdése nagyjából az élet bármely területén. Miből vegyük meg legújabb okostelefonunkat? Milyen praktikákat vessünk be , hogy az amúgy nem túl értékálló elektronikai cikkünk ne veszítsen az értékéből olyan sokat? Nektek mi a praktikátok?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez manapság eléggé sarkalatos kérdés...jó topiknak ígérkezik!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3) batai15


batai15
félisten

na akkor
saját praktikáim:
-részlet fizetés, de csak akkor ha a keret engedi. hátrány a 2 év hüség , és havi törlesztő részlet , és nem is nagyon használom magamnak, mert itt sose azt vettem amit szerettem volna.aszonynak mondjuk így veszek 4st havi 3k nem ver földhöz. az is igaz hogy a törlesztőket mindíg rendre fizettük.
-másik, az hogy mindíg kifutó félbe lévő flagshipeket veszek, vagy némileg fiatalabb, majd eladom és pótolok a következőre.hátránya hogy az érték vesztő telefonon sokat bukik az ember, illetve pótolni is kell. illetve az hogy ritkán tellik arra a kiszemelt telefonra amire sovárgok, így kb hamar meg is unom őket.
Pont ezért is remélem hogy majd az 5sel kihuzom jobban és nem fogok rajta ekkorát bukni.
Itt csakis független telefonokat vettem, az eladás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#4) Valaki87 válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


Valaki87
senior tag

Lakatos Olah Gino peldaul lopja, szoval az egesz ertek allo es konnyu praktika :D

Hogy ne legyen off az biztos,hogy vatta ujkent tuti nem vennek meg 1x telefont, ez a legnagyobb buko...

(#5) Jeanne d'Arc válasza Valaki87 (#4) üzenetére

Nem lehet mindenki zsámó . :D
De koztuk is van amugy tisztesseges csak keves, a tobbseg meg pont az ellenkezoje es az marad meg az emberekben.
En maximum 3 honapig tartom meg, es vadaszok a jo ajanlatokra. Ezalatt az ido alatt nem esik akkorat az ara kivetel az LG mert az valamiert nem tartja kicsit sem az arat

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) HUTCHDB válasza Valaki87 (#4) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En spec. eppen most vettem vadi ujat.
A hasznalt sem volt erdemben olcsobb, es igy nem volt megalkuvas, minden karcmentes, es garancia is teljes.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Régi telefon jó állapotának megőrzése, spórolás. Topik zárható. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Valaki87 válasza Jeanne d'Arc (#5) üzenetére


Valaki87
senior tag

Hat en a 8ba meg a 9be nottem fel, szerintem az egesz hardverapro lapcsaladon tobb ra latasom van mint barkinek :)
Anno mikor portaztam 1-2 szorakozohelyen, akkor is azert tapasztaltam ezt azt:)

Hutchdb: 220ba lesz az iphone 6 mire kifizetem es 150er tudtam eladni....

[ Szerkesztve ]

(#9) HUTCHDB válasza Valaki87 (#8) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az ertekvesztes az ar fuggvenye is.
Pl. ha veszel egy 45e-es lg g2-ot, akkor az kb 1 ev mulva 35 e forintert meg el tudod adni...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10) Halkow. válasza Csapoati (#7) üzenetére


Halkow.
senior tag

Ne már! teljesen jó ez topic

A környezetben szokás hogy a legjobbat veszik meg amire telik és addig használod még szét nem esik vagy falnak nem vágod, általában 2-3 év szokott lenni nekem annyi volt ez előtt a telenor one touch 990 24k ért vettem és még 2-3év után is ért 5-10k-t :DDD na ez jó üzlet

(#11) Valaki87 válasza HUTCHDB (#9) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igaz.

De ettol fuggetlen,sem akarok mar zsir ujat venni.
Meg anno egy S3 Neo-t vettem 2 hetesen gyari fuggetlenul, valamier nem tetszett a foszernak es 55rol volt szamla, 45er megvettem es 2 honap utan eladtam 45er..:)

(#12) daninet


daninet
veterán

munkából keresett pénzből :U
Akinek nincs pénze, miért akar iphone 6-ot? Nem értem ennek a topiknak a lényegét, általános iskolás koromban fordult meg utoljára ilyen kérdés a fejemben. :U
Ha nincs is pénze valakinek, egy év alatt 40ezret csak félre tud tenni egy használt telefonra. Akinek ez sem megy sürgősen változtasson az életén de drasztikusan.
1500 lesz a tanács (telefonra költöm) ;]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13) Chaser válasza daninet (#12) üzenetére


Chaser
titán

+1
ezeöccáz' nekem is jár :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) maxim01 válasza daninet (#12) üzenetére


maxim01
aktív tag

+1 Sajnos az emberek többsége olyan, hogy nincs rá pénze de kell... mert a szomszédnak és a havernak is az van meg menő stb. Autó értékesítő vagyok, anno mikor mindenki 0 befizetéssel vitte az autót sokszor szívesen beszóltam volna a vevőnek, hogy inkább cipőt venne a gyerekének, mert már a lába kilógott belőle. Anno az 50.000Ft-os üzembe helyezést sem tudta kifizetni, de a havi 50.000ft-os törlesztőt bevállalták. Persze az autókat azóta elvitte a bank és bar listás mindegyik! Szóval nem értem! Van egy jó magyar mondás: Addig nyújtózkodj....

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#15) Jeanne d'Arc válasza daninet (#12) üzenetére

Szerinted akik mondjuk közmunkán vannak 60 ezerért azoknak könnyű félretenni 40 ezer forintot? Örülnek ha valamit tudnak enni aznap.
Ezek szerint akkor általános iskolás szinten vagyok. Köszi! Ezt meg nem kaptam meg senkitől :C
Várom a tanácsadodat hogy azok a személyek akik 20-30 evvel ezelőtt ktanultak egy szakmát ami mára divatjamult es jelenleg 50 év körül vannak hogyan valtozastassanak az életükon, ha a munkaerőpiac halott, vagy rabszolgaként dolgozol illetve 40 felett nem kellesz senkinek? Erre kiváncsi vagyok. Nagyon könnyű ezt leírni amiket írtál, csak az a baj h nem ilyen egyszerű .

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) maxim01 válasza Jeanne d'Arc (#15) üzenetére


maxim01
aktív tag

Teljesen jogos amit írsz, de szerintem aki közmunkán van az nem új mobiltelefont nézeget, hogy megvegye... éppen elég a bajuk!

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#17) Jeanne d'Arc válasza maxim01 (#16) üzenetére

Speciel nem i6-ra gondoltam, hanem mondjuk egy max 40 ezres telora. Legyen egy s3, azt is nehéz összeszedni szerintem. Sokan sajnos nagyon el vannak rugaszkodva a világtól. Hozzáteszem én is.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) Valaki87 válasza maxim01 (#16) üzenetére


Valaki87
senior tag

Hajjaj , baratom gsm boltjaba bejonnek olyan fazonok...
Csavo bejon 50 ev koruli, szandiba gombas korom, foga 3 db abbol 2ot tombolan nyert, kezerol rohad le a bor, meg a fekalia es o neki S5 kell es megveszi 90 ezrekert... elorebb van neki minthogy foga legyen, vagy elmenjen borgyogyaszatra es kenocsoket vegyen hogy ne ugy nezzen ki mint egy zombi.... persze erteni is ert hozza, kerdes " ez az S5 GALAXIS hany processzoros ? "

Sokszor sirnek a nevetestol de nem lehet elotte, nagy onuralmat kell tanusitani:D

(#19) Csapoati válasza Jeanne d'Arc (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S3? Minek? Ott vannak a szolgáltatós telefonok, azok gész olcsók és egyre jobbak (pl a vodások). Akinek nincs pénze, az ne is támasszon irreális igényeket. Mi nemrég vettünk használt kocsit, nyilván tudtam, hogy milyen ársávban nézelődhetek és azért mit kaphatok. Vágyakozni lehet jobbra, de a realitások talaján kell maradni. Majd talán egyszer...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Chaser válasza Jeanne d'Arc (#15) üzenetére


Chaser
titán

Sztem a kezdő gondolat nem erről szólt. Ennyi erővel vegyük sorra 0-99 évig az emberkéket, de akkor már legyen ott az iskolázottság is, családi háttér. Sztem még nem vagy általános iskolai szinten, de kitartás, még sikerülhet! :K :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Jeanne d'Arc válasza Chaser (#20) üzenetére

Persze hogy nem errol szol, de minden topic kicsit elkanyarodik az adott tematol.
En az esz osztasra ertettem. Mindenki olyan konnyen megoldja masnak a problemajat, aztan amikor sajat maga kerul olyan helyzetbe akkor ja hogy ez nem ilyen konnyu?
Remelem csak viccbol irtad. Annyira nem jo a humorerzekem ma.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nehez dolog ez...
Mo.-on generacioknak kell felnoniuk meg, hogy az "atlag ember" kozepretegu legyen.
Reszben ez az egesz mar surolja a politika hatarat, igy nehez, es nem is akarom e teren kinyilvanitani a velemenyemet.
Monjuk ugy, hogy ez van...
Viszont akik ezen a forumon megfordulnak, es ezt a topikot olvassak, azok nagyresze igen is megteheti, hogy vegyen maganak egy minimum 30-40 ezres okostelefont.
Igaz, vannak olyanok, akik mondjuk igy: sakkoznak az elofizetessel, a reszlettel ( megveszik reszletre a szolgaltatonal ami akcios, majd eladjak) hogy tudjanak egy mas, vagy jobb mobilt venni, de en ebben nem latok semmi kivetni valot addig, amig van tartalek e mogott, vagyis esszel vasarolt, es nem az "utolso" havi 5-7-10e forintot kototte le 24 honapra az illeto, mert meg van a lakas, a kocsi, a huto, a tv hitel ... stb.
A jobb termekek utani vagyakozas egy termeszetes emberi tulajdonsag, ezert sem kell megvetni senkit.
Az mar mas kerdes, hogy van-e annyi intelligenciaja valakinek, hogy tud-e uralkodni az adott anyagi helyzetben a "kell" erzesen vagy sem.
Idetartozonak erzem tovabba azt is, hogy aki nagy erteku okostelefont vesz, es azokat rovid idokozonkent csereli, annak ez hobbija... azert tudjuk, hogy vannak ettol koltsegesebb szenvedelyek is....
Es meg egy "bolcsesseg": Vannak, akik kocsmaba jarnak, ott osztjak az eszt, es vannak akik itt... mint pl. mi is... :B

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#23) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#22) üzenetére

Jól osszefoglaltad.
Egyébként mióta én telefonozom ( általános iskola 1. osztály) azóta sokat valtozott a világ, bár akkor meg nem érdekelt hogy ki miből tud telefont venni. Hozzáteszem amint középiskolás lettem a szüleim nem vettek telefont nekem, mert mindig osszesporoltam, vagy úgy elcseréltem a telefonjaimat hogy a legjobb legyen.
Most, viszont mióta mindenki azt mondja nagy a szegénység, nincs mit enni , azóta azt látom hogy iPhone 6 s6 meg a többi csúcs telefon 1-2 nap alatt elmegy, aki megvette, azzal meg a következő heten találkozom es veszi a következőt vagy cserélünk es rafizet x összeget.
Én kimondom mert nem érdekel mit gondolnak rólam az emberek, a mostani politikai helyzetet ruhellem, szebben mondva hányok tőle, de ha le lehet engedni ezt az emberek torkán , nem mozdulnak meg ellene, még ezek után is van pénz, akkor pusztuljon a hülye nép.
]Természetesen ez a nem a közmunkás réteg! aki hetente vesz i6-ot, meg nem is az ápolók havi 82- ért.
És valóban nem azok vesznek ilyen telefont akik mondjuk pedagógiával keresnek a kenyerüket mint mondjuk én, hanem azok, akik jókor voltak jó helyen es jól keresnek , v. előfizetés stb.
Az ész osztásra visszatérve pedig, ha valaki normálisan leírja akkor nincs semmi baj, de ha leegyszerűsíti egy "élt, meghalt" és kész történetre, majd rögtön azzal jön hogy "biztos szarul csinál valamit" azt én nagyon nem szeretem. Mindenek meg kell tudni a hátterét.
A topic pedig azért jött létre, hogy az i6 topic ne legyen full off.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) oliwire


oliwire
őstag

Szerintem nincs baj, ha valaki nagyot szeretne, és ehhez félre kell tenni, vagy más forrásokból szerzi be a telefont. Azt is gondolom, hogy a telefon miatt ne rontsa le az életszínvonalát, és vannak más, fontosabb dolgok. (Pl a fent említett fogak, bőr ápolása.) Én pl nem éheztetném magam, vagy nem járnék szakadt ruhákban, csak azért, hogy iPhone 6-om legyen. Inkább gyűjtök még 2 hónapig rá

(#25) Jeanne d'Arc válasza oliwire (#24) üzenetére

Pedig hány ember van aki fog nélkül drága telefonokkal mászkál. Aztán ha pl. apukám, aki tényleg olcsón dolgozik fogorvoskent mond neki egy arat, akkor nem kap levegőt es nem csinálhatja meg mondjuk a fogat. Na itt van a nagy baj, az igénytelenség felső foka. Közben meg azt hiszi hogy ő valaki egy drága telefontol.
Furcsa világ ez!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#25) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon régen rájöttem már arra, hogy a tartósabb használati termékeknél, tárgyaknál érdemesebb a jobbat venni, mivel a különbözet másra szinte azonnal elmegy.
Ha elmegyek a boltba vásárolni azonnal ott marad 10-15e forint úgy, hogy ebbe igazából csak a háztartást fenntartó dolgok vannak benne, élelmiszer, vegyi áruk, mosópor.
Na most, ha van egy mobiltelefon, ami mondjuk 50e forint, de nekem az első elképzelésem szerint csak 30-35e forintom van rá, és látom, hogy annyiért rosszabbat, gyengébbet, leharcoltabbat kapok, akkor azt mondom, hogy inkább fizetek egy jobbért 50e-et, mert a különbözet szinte 1 hét alatt elmegy másra, aminek semmi látszatja nincs.
Azért egy mobiltelefon a nap, szinte 18-20 órájában velem van, nézem 15-20 cm-ről, és ez a legtöbbet használt használati tárgyam, így joggal mondhatom azt, hogy ez legalább olyan legyen, amit szívesen veszek magamhoz, veszem ki a zsebemből, vagy használom autóban, vagy nyaraláskor stb.
És félreértés ne essen, nem másnak mutogatom, hanem magam használom megelégedéssel....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#27) batai15


batai15
félisten

Én is úgy vagyok vele hogy nem iszok , cigizek.

(#28) updog


updog
senior tag

"Milyen praktikákat vessünk be , hogy az amúgy nem túl értékálló elektronikai cikkünk ne veszítsen az értékéből olyan sokat?"

Itt két dolog jut az eszembe: eleve ne a legolcsóbb dzsunka telefont vegyük meg, mert azt hótziher hogy nem tudod értelmes áron továbbadni :) ez persze továbbvisz a felvetett pénzkérdéshez

A másik pedig: vigyázzunk rá :K A mostani telefonom egy Moto G, másfél éves - ha letörölgetem róla a maszatokat (amit elég gyakran meg is teszek), simán egy évet letagadhatna. Ha olyan helyre megyek (buli, kirándulás, vidámpark stb.), átrakom a simkártyát a régi nokiába, azt' kalap kabát.

Kb. minden második ismerősömnek volt már pókhálós az okostelefon-kijelzője... felfogni nem tudom. itt megint el lehet menni offba, hogy bezzeg volt idő, amikor ezek a cuccok még tényleges értéket képviseltek, nem úgy ment, hogy "holnap megyek a józsigsm-be azt' veszek másikat"

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#29) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#26) üzenetére

Első iphone 4-en nekem egy nagyon-nagyon ronda szilikon tok volt rajta mindent eltakarva. :R
És valóban fontos, az sem mindegy milyen kijelzővel felszerelt telefont veszel. Ha gépet építesz akkor sem szabad pont a monitoron spórolni amikor azt bámulod a legtöbbet. :K

doeeg: Meg vagy vele egyébként elégedve? Van egy telefonos ismerősnek és nagyon szereti, pedig ő aztán jobbnál-jobb telefonokkal van körülvéve mégis lehorgonyzott a Motorolánál.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#30) oliwire válasza updog (#28) üzenetére


oliwire
őstag

Ezzel én is így vagyok, vigyázok rá. Nem feltétlenül csak azért, mert el akarom adni mindenképp (de attól még ha mégis ez történne, legalább jó állapotban legyen). Azért is vigyázok rá, mert engem zavarna karcos kijelzőt látni, hisz nap mint nap ezen látom a tartalmakat, meg a fő beviteli eszköz. Az is zavarna, ha zúzódás van a telefonon. Jó érzéssel tölt el, ha újkori állapotát láthatom, és nem egy leharcolt eszközt. De én így vagyok minden eszközömmel is.

Tudom, vannak akik mondják, hogy használati eszköz, ő van énértem, nem én őérte. Ezzel egyetértek, de akkor sem tudom fólia, meg tok nélkül használni, mert ha megtörténik a baj, akkor az visszafordíthatatlan, és ha még tudnék is újat venni, azt is hónapok gyűjtögetésével.

(#31) Halkow. válasza daninet (#12) üzenetére


Halkow.
senior tag

" Akinek nincs pénze, miért akar iphone 6-ot?"

- mondjuk akar egy olyan telefont ami nem f@ssa szét magát egy bejövő hívástól
- mondjuk 3-4 év múlva is lesz értéke és mégis stabilan működni fog
- rossz tapasztalatok

" Nem értem ennek a topiknak a lényegét, általános iskolás koromban fordult meg utoljára ilyen kérdés a fejemben."

- nem tudom hány éves vagy de szerintem akkor még okostelefonok se léteztek, és akkor más világ volt

(#32) Jeanne d'Arc válasza Halkow. (#31) üzenetére

Tenyleg az egyik legertekalobb cuccok es a mai napig hany i4 mukodik? Rengeteg.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#33) updog válasza Halkow. (#31) üzenetére


updog
senior tag

Nem teljesen értem az érvelésed :) Azért, mert az i6 jó telefon, és valaki nagyon akarja, és egyébként is ma már más világ van, abból következik, hogy vegye csak meg erőn felül?

szerk: OK, nem írtad hogy vegye is meg :) De akkor kicsit félrevezető a hsz.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#34) Chaser válasza Jeanne d'Arc (#21) üzenetére


Chaser
titán

Csak nem mindegy hogy több 10k hsz után vagy néhány után:) De maga a kérdés is ehhhh....nyilván pénzből. Akinek van keresete abból, akit szülők tartanak el abból, stb. Azt meg lehet boncolgatni, hogy társadalom alján élők mért vesznek szifont, ha kb ételre sincs pénzük, de az megint más kérdés. Egyébként egyszerű, mert azzal tudnak villogni, mellette jó esetben van egy biciglijük, másuk nem. Részemről kb 2 évvel ezelőttig nagy ívben lesz@rtam az okostelefonokat, telefonálni is utálok. Aztán kb 2 éve vettem egy wines alaptelót, mert a droidot is utálom. De nem jött be, beraktam a fiókba, használtam tovább a 8 éve meglevő butatelót'. Tavaly már nehézkes volt notebookot vinni mindig, vettem egy xiaomi redmi-t, de kicsi lett, eladtam két hét múlva szerencsére árában. De a miui meggyőzött, nem alap hülye android, sztem jobb mint az ios. Vettem egy noteot azóta az van. A winest meg elajándékoztam. Hogy miből? Félretett pénzből amiből bármit veszek ami kell:D Na most ez nem hiszem hogy másnak releváns lenne.
Persze viccből írtam, ovist akartam csak azt nem mertem :N ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Jeanne d'Arc válasza Chaser (#34) üzenetére

Jó persze hogy pénzből mi másból? Bár ezt is tudnám boncolgatni. Mert hat sokan nem abból
Melyen megharagudtam rad. :D Mégsem. :P Én bolcsis vagyok , kikérem magamnak.
''Sziamiau"meg nem volt de egyszer elcsabulok

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#36) Chaser válasza Jeanne d'Arc (#35) üzenetére


Chaser
titán

Persze, van aki "találja", nekik van külön topikjuk általában a yardon, itt már nem kell:) Jó a xiaomi, mijáu' is. Nálam egyszerű volt, stock droid és átiratai nem bejövős, wp sem, ios sem, maradt ez a lehetőség de bejött. Igaz mostanában megfordult a fejemben lecserélem - pénzből:D -, még mindig szenvednek a 4,4-gyel, az meg kellene a mi bandhez. De ennél nagyobb baja ne legyen. Az már egy értelmesebb topik lenne, mire használod az okostelefonodat? Bölcsist akartam amúgy mondani, de azt tényleg nem mertem :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) HUTCHDB válasza Jeanne d'Arc (#35) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egy a kenyeg, hogy ne a mobilvasarlas legyen az, ami hazavagja a sajat (csalad) koltsegveteset akar egyszerre fizeti ki az ember, akar honapokra lekotelezve. At kell gondolni ennyi az egesz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38) Emtra válasza HUTCHDB (#37) üzenetére


Emtra
tag

Hát ha már család és költségvetés :DDD

Nagyanyám szomszédjában élő" kis" család 8Fős és hirhedt apple fan mind, elmondásuk szerint "Álmáhh van a hátulján csábihh, hát ez a jóhhh vegyé te is"

Áramot lopják két némileg vastag réz drottal , megközelíteni életveszélyes!
házat nem kell fizetni mert 10-20éve nem lakja senki, ablakot két tégla tartja kívülről mert kerettel együtt kiesik, falon két digi TV de ajtó a házon egy sincs :)), víz van az utca végén slaggal gyűjtik 100L es víz tartájba.
A családba 8 iphone iphone 3gstől 6ig, van egy rendes srác is köztük általában mindig rá kenik a balhét kérdeztem tőle te máté honnan van ennyi iphone a családba?
Azt mondja hát előfizura
mondom neki minden héten vesztek egyett? azt mondja hát ja..

Azért járnak a rendőrök meg a foglalók minden héten náluk na persze...

(#39) Valaki87 válasza Emtra (#38) üzenetére


Valaki87
senior tag

Rasszista ;] :DDD

Mondanám, hogy átkopognék hozzájuk de nincs ajtó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) Chaser válasza Valaki87 (#39) üzenetére


Chaser
titán

rajzolj egyet:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) Valaki87 válasza Chaser (#40) üzenetére


Valaki87
senior tag

valahogy úgy :DDD

(#42) Jeanne d'Arc válasza Emtra (#38) üzenetére

Jézusom! :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#43) Chaser válasza Valaki87 (#41) üzenetére


Chaser
titán

megnézném a fejüket :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) Valaki87 válasza Chaser (#43) üzenetére


Valaki87
senior tag

első kérdésük az lenne,ahogy meglátnak " há nem kell ájfón ? :DDD

(#45) Chaser válasza Valaki87 (#44) üzenetére


Chaser
titán

pár hete betalált egy tag az utcán, valami samsung felső katos, mennyit adok érte? mondom én semennyit, lopott teló nem kell, háde' nem lopott, jah mondom, az én anyám meg hülye gyereket szült szerinted?:D végén már adta volna egy 20-asért is, elhajtottam a pics@ba

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Valaki87 válasza Chaser (#45) üzenetére


Valaki87
senior tag

az nem lopott volt akkor hanem clone.. :)

(#47) Jeanne d'Arc válasza Valaki87 (#46) üzenetére

Jo esellyel. Neha a jozsefvarosin is betalalnak ilyennel. Mert neha megmerulok az alvilagba am. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#48) Valaki87 válasza Jeanne d'Arc (#47) üzenetére


Valaki87
senior tag

nem akartam nyilvánosan leírni, hogy nem nagy kunszt... :)
van egy pár ismerősöm ilyen részlegen :))

ezért most meg is hallgatom a TKO - Mesél az alvilág c. muzsikát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) Chaser válasza Valaki87 (#46) üzenetére


Chaser
titán

eredeti volt, ha nem láttam volna a telót akkor is csak elég lett volna ránézni az okosfejire' az ártatlannak:) nyithattam volna egy topikot, hogy nem lett okostelóm:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) Valaki87 válasza Chaser (#49) üzenetére


Valaki87
senior tag

" nyithattam volna egy topikot, hogy nem lett okostelóm:D " - vagy egy kis zsebpénzed :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.